Yeni Yılın Bombası Benden Olsun 10 Number Arkadaslık Scripti

Brian

New member
3 ay once indirmistim sorunlu ama sorunları cozdum 1 2 ay kullandım. basta guzel gelio ama sonradan sıkıo script. ama arsivde bulundurun siz yine de gusel yani . saol

buraksa

New member
dunden berı kurmaya calısıyorum mysql de sorunları var kurmak bır turlu nasip olmadı su kurup calıstıran arkadas bızımle paylasırsa sevınırım

jucks

New member
someone is interested translate the script in English?
(paying the job) Thanks !!

contact PM

Brian

New member
LaBojita' Alıntı:
açık var scriptte :D

adamı illa cileden cikariosunuz ha. kurmadin etmedin acik var scriptte vs vs. ben bu scripti neredeyse bastan yazdim acikta yok. bi kac dosya eksik yorum yaz yorum ekle goster fln filan.

millet indirmesin kullanmasin die tek bilenen yontem acik var. madem acik var kurucam hackle. iki gram aklinla milleti kandırmaya calısma

Adalente

New member
Dostum bu uyeler Resim eklerken Uye resimleri hangi klasore gidicek chmod yapıcam klasoru bulamıorum :))

Birde Video Ekleme Nasıl yapıoruz ?

Eksikmi ?

buraksa

New member
arkadaslar mesaj sayım a z kabul edıyorum ama hackhell.com la bır seneden berı tanısırım ıyı kotu sıte yaparız vs vs bıraz arastırın bu arada scriptte acık var dıyen arkadas ekmek yedıgı yere ıhanet edıyor...sıteden atılmasını talep edıorum ben bu arada scripti kurdum ancak ne uye olabılıyorum nede admın gırısı yapabılıyorum hemen bak bozuk dıyenler cıkmasın benım sunucum wındows sunucu ve cok buyuk ıhtımalle zend desteklemıyor bılıyorsunuz bu scriptlerın en degerlı seyı zend bılesenıdır eger makınanızda zend bılesenı yoksa scripti kurmak zorlasır hatta ımkansızlasır....

bunun haricinde baska bır ıhtımal varsa ben bılmıyorum yardımcı olunursa sevınırım

ve bu arada uye ol derken e posta adresının ıcıne mail adresimi yazamıyorum bununda sebebı nedır ?

LaBojita

New member
Brian' Alıntı:
adamı illa cileden cikariosunuz ha. kurmadin etmedin acik var scriptte vs vs. ben bu scripti neredeyse bastan yazdim acikta yok. bi kac dosya eksik yorum yaz yorum ekle goster fln filan.

millet indirmesin kullanmasin die tek bilenen yontem acik var. madem acik var kurucam hackle. iki gram aklinla milleti kandırmaya calısma

bana kurduğun yerin adresini ve aktif bir user verirsen gösteririm.

Adalente

New member
Dostum bu Script Harika Oldu Ama Tek sorunum Resimler bolumunde Resimleri Dogru Göstermior Yani Benim Resmim baskasındada Gosterior..

ozgurboard

New member
yeni yuhhuyu bılmıyorum ama eskı yuhhuya benzıyor ıcerık.. eskı yuhhunun sorunları vardı sql acısından onlıne uye sayısı arttıkca sıte kasılma yapıyordu.. bunda yoktur umarım.. guzel paylasım emegı gecenlerın ellerine saglık..

-----------

bıraz 80630 biraz yuhhu biraz ondan bıraz bundan geliştirilmiş bir script tablolar vs benzer tasarım iyi ama biraz karısık olmus sadelestırılırse daha ıı olur gıbı geldi..

---------

ayrıca xkare ye aitmiş.. benzeşme sebebi de bu ;)

HTML