YAZILIM SAHTECİLİĞİ KURBANI OLABİLİRSİNİZ mesajına kesin çözüm [ %100 garantili ]

gül1525

New member
Bir kaç sefer denedim hala olmuyor. O uyarı hala yeniden açılınca çıkıyor.Dediklerinin aynısını seri bişekilde yaptım ama gitmedi.lütfen yardım

Ama emeğinize her şekilde teşekkür edrim saygılar

silver021

New member
gül1525' Alıntı:
Bir kaç sefer denedim hala olmuyor. O uyarı hala yeniden açılınca çıkıyor.Dediklerinin aynısını seri bişekilde yaptım ama gitmedi.lütfen yardım

Ama emeğinize her şekilde teşekkür edrim saygılar
arkadaşım o zmn senin biosunla uyumlu olmuyoır. Boşuna zorlama. :sigara:

threelife

New member
onekedisi çooook yararlı bi link vermiş arkadaşlar sorundan kurtulmak basit hiç vakit kaybetmeden kurun derim!..........

alex_anil

New member
ya arkadaşım çok glz açıklamışsın da benm bi sorum olacaktı inş çözum yolu wardr
şimdi herkes bu uyarı çıkınca ne yapacanı anlatıo çözum bu yonde benm sorum şu ya pekiiiiçıkan şeyden dolayı pc çökmüşse gitmişse pc bunu nasıl yapabilirm bende bole bi pc war we çökmüş durumda hem korsan xp den hem de orjinal xp den formatlamaya çalıştım ama hep hata werio yok ethermnet hatası yuklerken xpyi deişik hatalar sonucu format atılamaıo buna bi çözum yolu getirebilir misniz sonuç olarak sizlerin çözumu paso iş işten geçmemeişken ya peki iş işten geçmişse ne olacak ______?:vur :vur

Venomous

New member
abi şimdi bilgisayarımı açtım we yine wga sorunu verdi!

bu sefer tekrarlamama rağmen olmuyor!

Microsoft durumun farkına vardı sanırım şimdi nolcak?

vyucell

New member
eline sağlık ama

Kardeş eline sağlık ama wgatray.dll die bir dosya systemde bulunmamakta bunun yerine wgalogon die bir dosye var
34.971: Kopyalanan dosya: C:\WINDOWS\system32\WgaLogon.dll
35.081: Kopyalanan dosya: C:\WINDOWS\system32\WgaTray.exe
35.121: Kopyalanan dosya: C:\WINDOWS\system32\DllCache\WgaLogon.dll
35.161: Kopyalanan dosya: C:\WINDOWS\system32\DllCache\WgaTray.exe

bu dosya sizin dediğiniz şekilde yapıldığı zaman işlem tamam oluyor

Cakiin

New member
walla xp yi aktive edin geçiyor...forumda baya var bu aktive yöntemleri....updatelerden geri kalmayın...

eger elinde xp lisanslama proframı olan yoksa ben upload edebilirim.isteyen pm den ulaşsın..

N i h i L

New member
buykadar syee grek yok
3 adımda kurtarma gıbı bıse vardı
arama yapın bulun-_> o daha kolay bence..
genede tesekkur ederım..

zor1isi

New member
kardeş linkı tıklıyorum ama indirmıyor ne yapmam lazım?.hangı dosyayı indirmem lazım..

beyler linki tıklıyorum hangını indirecem yardım lutfen.

kardeş dediğin dosyaları bulamadım system32 dosyasında yardım.

HTML