YAZILIM SAHTECİLİĞİ KURBANI OLABİLİRSİNİZ mesajına kesin çözüm [ %100 garantili ]

ebirinci

New member
Yazilim SahtecİlİĞİ

Dosyayı indirdim fakat ne WGAtray.exe ne de Wgatray.dll dosyası var klasörde kanser oldumm allah rızası için yardım edin :)

deeppislik

New member
Teşekkürler!. Ancak arkadaşların birden fazla deneme yapmaları gerekebilir. Bazrn ilk denemede kilit açmıyor. Ayrıca dll. dosyasını açarken "tüm kilitleri aç" seçeneğinin tıklanması gerekiyor. Paylaşımınız için yeniden teşekkürler.

rustu_yilmaz

New member
Arkadaşlar bu kadar zahmete ne gerek var 3 adımda xp orjinalleştirme diye forumda aratın programlar bölümünde var.onu indirin 3 adımda xp orjinal yapın sonra sistemi yeniden başlatın.O zımbırtıdan da kurtulun.Ben arkadaşlardan yakalananları bu şekilde kurtardım:)

mad_nako

New member
ya ben Wgatray.dll dosya yı bulamadım yanı yok ne yapmam lazım biri cevap verir se sevinirim lütfen yardım

kimse yok mu bu dosyayı nasıl bulabilirim arattır dım cıkmadı ne yapmam lazım yardım beklıyorum şimdi bilen bir şey ler yazsın

WGAtray.exe dosyayı buldum diyerini bulamadım ne yapacam öbürünü nerden bula bilirim benım yazdıklarımı biri okuyor mu barı onu biliyim? bilen varsa biri yazsın

kmesutyasar

New member
helal sana coooooook teşekkür ederim kardeş bende tam bunu arıyordumki karşıma çıkdı ve kurtuldum sağol ))))))))))

cetin87

New member
Sagolasın ellerine saglık sonunda kurtuldum windows açıkken artık çıkmıyor fakat windows açılırken tekrar aynı seye benzer şekilde bişey cıkıyor 6 saniye bekletiyor ve sonra yap diyerek geçiştiriyorum bunun kesin çözümü yokmu

by_photo

New member
kardeş çok sağol da bu ileti sadece şimdi bilgisayar açılıp kapatılırken veriliyo buna dabi çözüm söylersen sevinirim

bonzai2003

New member
SaĞol KardeŞİm EmeĞİne SaĞlik Ama Format Çektİm DÜzeldİ :) GeÇ Kaldin Şİmdİ HerŞeyİ Gerİ YÜklÜyoruz.

thoz

New member
arkadaslar sağ olun

dediklerinizi aynen yaptım ve süper oldu

yalnız suan

baslat calıştır

bölümüne girdigimde

kayıt defteri düzenleme yöneticiniz tarafından kaldırılmıştır yazıyor

bunu nasıl düzelte bilirim yardım ederseniz sevinirim

herkese paylasımları için teşekkür ederim

cenk_2436

New member
Beyler ben winlogon.dll ile ilgili bişey yaptım heralde.Windows çıldığında hata raporu gönder/gönderme geyiği çıktı.hem ilk arkadaşın mesajındaki basamaklardan 3. de ki Wgatray.dll dosyası bende yoktu bende onu sanıp winlogon.dll dosyasını taşıdım gerçi nereye taşıdığımıda bulamadım sonra ama :)) Neyse bişeyler yaptım işte bana bi yardım eli uzanırsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Not: Açılış ekranındaki uyarılar ve saatin yanında çıkan uyarı gitti. ama dediğim gibi bu seferde yanlış bişeyler yaptım heralde

bayram22

New member
ya arkadaşlar ben yakalandım şimdi benim pc de ekranın sad alt köşesinde uyarı veriyor yazılım sahteciligine kurbanı olabilirsinz . şimdi ben ne yapmalıyım

sedat28

New member
forumda olması lazımdı arkadaşlar windowsu orjinal yapma diye adımları deneyin oluyor........

HTML