Windows Vista (ultimate) Crack

server_hal

New member
yardımcı olurmusunuz ACİL...bu crack iindirdim ama setup a tıkladığımda ilk resim geliyor ve o şekilkde kalıyor...ilerleme olmuyor diger resimler cıkmadı..enter ladıgımda da kapanıyor..nasıl kurulcak bu crack yardımcı olun lütfen acil....ACİL

lost97ee

New member
o kadar crack denedim ve hiç biri olmadı ama bu süper kesinlikle çalışıyor ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten sağol

karakter58

New member
Elimde Vista crack dosyası vardı ve %100 çalışan bir crack olduğu için ve çokda aranan bir crack olduğu için paylaşmaya karar verdim. Tarafımdan nedenmiş %100 calışan bir cracktir. Vista kurarken kesinlikle herhangibir serial girmeyin. Kurulum bittikten sonra Carck calıştırın ve PC kendini resetledikten sonra Orjinal Vista karşınızda.

Link: http://rapidshare.com/files/74541566/VistaActivationCrackSetup.rar.html
Pass: hackhell

NOT : 64 BİT VERSİYONLARDA VE GÜNCELLEMELERDEN (SP1) SONRA CRACK CALIŞMAZ...

Servis packleri windowsun daha sitabil ve güvenli şekilde calışması için cıkartılır. Tabiki Servis packli bir vista herzaman daha iyi, güvenli ve hızlıdır. Benim önerim vista servis pack 1
kıran bir crack bulup kullanmanız. Servis pack 1 cıktıktan sonra bu crack sadece bir alternatif haline gelmiştir. Benim önerim ilk önce servis pack 1 kullanmayı tercih edin bu carck 2. bir secenek olarak aklınızda bulunsun her zaman
İnanmayın Oç na virüs var indirmeyin başka bi amaçları olmaz bunların

mehmetvis

New member
crack

kardeş arkadaşların işine yaramış konu eline sağlıkda ben yaptım pc resetledi ama açıldıktan sonra yine orda etkinleştir dört gün var diyo sanırım olmadı neden acaba ..._?