Windows Vista (ultimate) Crack

celil65

New member
Elimde Vista (Ultimate) crack dosyası vardı ve %100 çalışan bir crack olduğu için ve çokda aranan bir crack olduğu için paylaşmaya karar verdim. Sadece Vistanın (ultimate) versiyonu içindin. Tarafımdan nedenmiş %100 calışan bir cracktir. Vista (ultimate) kurarken kesinlikle herhangibir serial girmeyin. Kurulum bittikten sonra Carck calıştırın ve PC kendini resetledikten sonra Orjinal Vista (ultimate) karşınızda.

Link: http://rapidshare.com/files/74541566/VistaActivationCrackSetup.rar.html
Pass: hackhell

NOT : 64 BİT VERSİYONLARDA VE GÜNCELLEMELERDEN (SP1) SONRA CRACK CALIŞMAZ...

Servis packleri windowsun daha sitabil ve güvenli şekilde calışması için cıkartılır. Tabiki Servis packli bir vista herzaman daha iyi, güvenli ve hızlıdır. Benim önerim vista servis pack 1
kıran bir crack bulup kullanmanız. Servis pack 1 cıktıktan sonra bu crack sadece bir alternatif haline gelmiştir. Benim önerim ilk önce servis pack 1 kullanmayı tercih edin bu carck 2. bir secenek olarak aklınızda bulunsun her zaman
fgfgfgfgfgfg

lincoln963

New member
arkadaşlar vista ultimate 32 bitlik verisyonu kullanıyorum cracki indirdim yükledim hiçbir işe yaramadı bilginize

boa3535

New member
ah be kardeşim rar passwordü almayı unutmuşum. kalp krizi geçirecektim bulamasaydım. sağol.