W.Vista 32-64 SP1 Crack v3.0.0.1 ilac

Boschwer

M€SHGUL
Sanırım ben boşu boşuna bekliyorum. :(
EVEREST den BU BÖLÜMÜ
Motherboard Manufacturer and Model : ?
-Bios revision :?
-Bios Type : AMI
-Bios SLIC : ?
-Bios Link ?
Yapilacak islem bios da köklü degisikliklere yol acacagi icin bilgisayarin acilmamasi durum,unda tüm sorumluluk size aittir,, yapilacak islem cmos BIOS bilgilerinin yenilenmesi farkli bir darbe girisimiyle,, flash diskden dos MODUNDA bios CMOS Girdilerini yeniden uyarlamak,,buna modifiye edilmis yeni bir default bios mod sayesinde BIOS systemblock uygulayan LG CARESIZ KALIP sistemi aktive edecek :) YUKARIDAKI bilgileri dogru alabilirsem,, belirttgim gibi garanti kapsaminda degildir,,tüm sorumluluk yapilacak bu uygulamada size aittir,, HATALI sonuc olusdugunda sisteminiz calismayabilir,donanimlariniz zarar görebilir risikosu olan bu islemi yapmak tamamen sizin ehemniyetinize ve hata yapmama riski yeniden flash ederken dos ile göstereceginiz asamaya bagli,,

eribitizki

New member
EVEREST den BU BÖLÜMÜ
Motherboard Manufacturer and Model : ?
-Bios revision :?
-Bios Type : AMI
-Bios SLIC : ?
-Bios Link ?
Yapilacak islem bios da köklü degisikliklere yol acacagi icin bilgisayarin acilmamasi durum,unda tüm sorumluluk size aittir,, yapilacak islem cmos BIOS bilgilerinin yenilenmesi farkli bir darbe girisimiyle,, flash diskden dos MODUNDA bios CMOS Girdilerini yeniden uyarlamak,,buna modifiye edilmis yeni bir default bios mod sayesinde BIOS systemblock uygulayan LG CARESIZ KALIP sistemi aktive edecek :) YUKARIDAKI bilgileri dogru alabilirsem,, belirttgim gibi garanti kapsaminda degildir,,tüm sorumluluk yapilacak bu uygulamada size aittir,, HATALI sonuc olusdugunda sisteminiz calismayabilir,donanimlariniz zarar görebilir risikosu olan bu islemi yapmak tamamen sizin ehemniyetinize ve hata yapmama riski yeniden flash ederken dos ile göstereceginiz asamaya bagli,,
Batandiken kardeşim, ben risk almayayım ya.
Yeniden XP kurma kararı aldım. Bende ''LG RECOVERY CD''si var. Bununla XP'yi yeniden yükleyemedim. Bilgisayarla birlikte XP HOME geldiği için HOME yüklemek istiyorum. Maksat orijinal olsun.
Bu siteden XP HOME'yi indiriyorum da eğer RECOVERY CD'den olursa oradan yüklemek isterim.

Bir sorum olacak yine:
Laptopun arkasında ''WINDOWS XP HOME EDITION EM ULCPC'' yazıyor. EM ULCPC ne demektir? İnternetten yaptığım araştırmalara göre ''laptopa göre uyarlanmış XP sürümü'' demekmiş. Bu siteden indirdiğim XP HOME ile laptopun içinde daha önce bulunan XP HOME arasında bir fark var mıdır acaba? ''EM ULCPC'' yazısı tam olarak neyi ifade eder?

(ULCPC = Ultra Low Cost Personal Computer)

Boschwer

M€SHGUL
daha önce satisini tamamen durdurdugu xp versiyonlarinin win7 nin cikmasindaki belirsizligi yüzünden yeniden ticari kayba ugramamak icin uzatilmis lisans ve bilgisayar donanimlarinin ucuza mal edilebilmesine elverisli özel bir lisans dir. bu sadece SINIRLI bu özel donanimlarla devam ettirilip ticari kaybi ucuza mal edilen bilgisayarlara cd olmadan istal edilmis sekilde sunmak.stratejik ticari rakiplerine bir manada win7 ye kadar gecen senenin 30 haziraninda uygulamaya koydugu bir lisans uzatma yöntemi olup home VERSIYON AYNIDIR,, olay lisans uzatilip satisa devam etmek ve cd versiyonu satisini yapmamak, NPTEBOOK SATISLARINI hizlandirip ucuza daha fazla kisiye sunabilmek....
bu baglamda TAVSIYEM >HDD recovery bölümündden ayni sürümü CD-ROM a yazdirip bir cd elde edip dogabilecek herhangi bir lisans sorununa öncedentedbir almak :) vista yi böyle özel uyarlanmis bir donanimda kullanmak donanimlarda yükseltme yapildiginda lisnas sözlesmesi ayni anda gecerligini kaybeder ve verim alinamaz, etkinlestirmek süreklilik saglayamacagi icin aldigin modifiye etmeden orjinal home KULLANMAN bence DAHA MANTIKLI iyi forumlar kolay gelsin,

eribitizki

New member
daha önce satisini tamamen durdurdugu xp versiyonlarinin win7 nin cikmasindaki belirsizligi yüzünden yeniden ticari kayba ugramamak icin uzatilmis lisans ve bilgisayar donanimlarinin ucuza mal edilebilmesine elverisli özel bir lisans dir. bu sadece SINIRLI bu özel donanimlarla devam ettirilip ticari kaybi ucuza mal edilen bilgisayarlara cd olmadan istal edilmis sekilde sunmak.stratejik ticari rakiplerine bir manada win7 ye kadar gecen senenin 30 haziraninda uygulamaya koydugu bir lisans uzatma yöntemi olup home VERSIYON AYNIDIR,, olay lisans uzatilip satisa devam etmek ve cd versiyonu satisini yapmamak, NPTEBOOK SATISLARINI hizlandirip ucuza daha fazla kisiye sunabilmek....
bu baglamda TAVSIYEM >HDD recovery bölümündden ayni sürümü CD-ROM a yazdirip bir cd elde edip dogabilecek herhangi bir lisans sorununa öncedentedbir almak :) vista yi böyle özel uyarlanmis bir donanimda kullanmak donanimlarda yükseltme yapildiginda lisnas sözlesmesi ayni anda gecerligini kaybeder ve verim alinamaz, etkinlestirmek süreklilik saglayamacagi icin aldigin modifiye etmeden orjinal home KULLANMAN bence DAHA MANTIKLI iyi forumlar kolay gelsin,
Batandiken kardeşim, benim gibi birini çekebildiğin için tebrik ediyorum seni. Sorularım ve sorunlarım bitmiyor.

Ben Vista'yı yüklerken bütün hard diski silmiştim, yani Recovery bölümünü de sildim. Ama elimde Recovery CD'si var. Bununla XP'yi tekrar kurabilirmişim.
İnternetten PetUsb benzeri bir program ile yardımcı programları aracılığıyla XP'yi flash diske boot etmiştim. XP'yi boot ekranında kurdum, fakat XP açıldığında kullanıcı adından diğer şeylere kadar her şey orijinalliğini kaybetmiş haldeydi. XP'nin flash diske boot edilmesini sağlayan programları yapan kişiler XP'nin tüm orijinalliğini çalmışlar.

Vista'yı flash diske olduğu gibi atmıştım ve boot ekranında flash diski seçince hemen yüklemeye başlamıştı. Aynı şeyi XP'de yaptım, flash diski seçtim, ama yükleme başlamadı. İşte az önce dediğim gibi ancak boot eden programlar aracılığıyla yükleyebildim, o programlar da XP'nin tüm orijinalliğini almışlar.

Tek çarem USB ile doğrudan yüklemek. Nasıl yükleyeceğim ben bu XP'yi?

Bi de daha önce bilgisayar açılırken ''F12 Recovery.....'' diye bir yazı vardı. Bununla sisteme CD'siz format atabiliyordum, hard diske kurulu bir sistem kurtarma aracıydı. Diyelim ki sistemi yeniden kurabildim. Başlangıçtaki kurtarma menüsünü nasıl yükleyeceğim? (Recovery bölümü için hard diskte ayrı bir birim oluşturulmuştu. Tabii ben hepsini silmiştim Vista için.)

ilkercan00

New member
batandiken benimde sorunum var ben bu senin gosterdigin crackden once bir sürü crack denedim herhalde pc biraz karıstı acılırkende hızı yavasladı.Bu senin verdigin vista loaderda no logoya tıklıyorum hic bisey olmuyor biraz baktım soyle eski crackleri temizlemek icin bir sey vermissin voatk tools diye onu deniyorum uninstall yapıyorum 30 40 dakika gecio hala temizlemeye calısıyor bu kadar uzun suruyor mu bekleyimmi ve bu isi halleddikten sonra olur mu.nologo haric butun modellerde biseler karsıma geliyor sadece nologo yazı islemiyor gibi bu arada benim anakart gigabyte islemci intel yardım edersen sevinirim dardayim 3 gün sonra bitiyormus bunun süresi

Boschwer

M€SHGUL
batandiken benimde sorunum var ben bu senin gosterdigin crackden once bir sürü crack denedim herhalde pc biraz karıstı acılırkende hızı yavasladı.Bu senin verdigin vista loaderda no logoya tıklıyorum hic bisey olmuyor biraz baktım soyle eski crackleri temizlemek icin bir sey vermissin voatk tools diye onu deniyorum uninstall yapıyorum 30 40 dakika gecio hala temizlemeye calısıyor bu kadar uzun suruyor mu bekleyimmi ve bu isi halleddikten sonra olur mu.nologo haric butun modellerde biseler karsıma geliyor sadece nologo yazı islemiyor gibi bu arada benim anakart gigabyte islemci intel yardım edersen sevinirim dardayim 3 gün sonra bitiyormus bunun süresi
Ayni W.Vista 32-64 SP1 Crack v3.0.0.1 crackle unintal Tusuna yönetici olarak basip calistir..
Voatk tolls esit zamanda kisa sürmeliydi verim alamadiysan hemen EXIT islemi bekletme sonlandir.
sana tavsiyem > madem cok karismis crackLer temiz bir sekilde format (belge dokuman vs,yedekle tabii) sonra yeniden sp1 'li vista kur ardindan baska bir baslikda ki paylasimi indirip bir iki defa uygula verim alacaksin, simdilik böyle bir yol gösterebilirim, kolay gelsin .

ilkercan00

New member
keske senin bu paylasımını hepsinden once gorseydim cok iyi bir paylasım ve baktımda nisan 2008 den belli ustunde durmussun yardımın icin sagollllll

cellx

New member
aktive olmuyor. güncelleştirme yaptım ondan sonra kurdum loaderı acaba ondanmı olmadı yokmu bir çözüm yav. vista ultimate 32 bit

omerdogu

New member
çok teşekkür ederim.
intertetten indridğim 3 crack yüzünden 4 kere format atmak zorunda kaldım.
bunda çok şükür sorun çıkmadı.
ellerinize sağlık...

HTML