W.Vista 32-64 SP1 Crack v3.0.0.1 ilac

bayhijyen

New member
eyvallah kardeş crack sp1 de çalışıyor çok süper elinize emeğinize sağlık. vista ulmate yi kurmuştum sp1 i yükleyince aktivasyon geri sayıma başlamıştı. bu crack ı uygulayınca aktivasyon sorunu kalktı. çok çok teşekkürler.

mesutwolf

New member
Hocam senin bu verdigin ilacı uzun zamandır kullanıyorum ister key gir ister girme ister sp1 yukle ister yukleme ne yaparsan yap hic fark etmiyor her sekilde vistayı sanki para verip almıssın gibi ORİJİNAL yapıyor valla cok buyuk bir hizmet bu ne kadar teşekkür etsek azdır sayende ulti 64 bit kullanıyorum ustelikte acılısta o anlamsız dos yazıları cıkmadan alkışşş.

awci55

New member
arkadaşım çalışıyor güncellemeleri yapıyor fakat şunu yapamadım,medya playeri kurarken istediği doğrulamayı yapamıyorum bu nasıl olacak.

Boschwer

M€SHGUL
arkadaşım çalışıyor güncellemeleri yapıyor fakat şunu yapamadım,medya playeri kurarken istediği doğrulamayı yapamıyorum bu nasıl olacak.
modifiye edilmis bir vista kullanmayasin yani gercek disi media player OLABILIRMI ? Versiyon 11 mi 12 mi kullaniyorsun ? benim paylasdigim versiyon 12 media player dene bakalim paylasimlarim arasinda olacak !!

eribitizki

New member
arkadaşlar ben de bir türlü etkinleştiremedim. aynı programla masaüstü bilgisayarımı sorunsuz bir şekilde etkinleştirdim. fakat yeni bir laptop aldım. içinde orijinal windows xp home vardı. hard diski tamamen sıfırladım. xp'i silip windows vista'yı kurdum ve vista kurulur kurulmaz üstüne de service pack 1'i kurdum. service pack 1 kurulduktan sonra da bilgisayar ve hard disk daha sıfır iken CRACK işlemini başlattım (no logo'yu seçtim. masaüstü pc'mde no logo'yla yaptım çalıştı). ardından pc'yi yeniden başlattım. baktım: crack işlemi esnasındaki seri numarası orada gözüküyor ama hâlâ 30 gün diyor. (pc'm LG X110 mini laptop).
yardım arkadaşlar lütfen. çıldırmak üzereyim...

eribitizki

New member
öncelikle teşekkürler
programı çalıştırdım logo çıktı fakat gün saymaya devam ediyor acaba crack oldu mu yoksa crack olmadı mı
sp1 war

LOGO bios a entegre olduguna göre sadece MICROSOFT UN aktivlestirme ok ALMAYISINDAN DIR .. sanirim ISLEMLERDEN ÖNCE BASKA CRACK kullanmissin ( TAHMIN EDIYORUM ) eski CRACK gecersiz olmadigi icin OEM logo bios a mudahale ederken ÖBÜR CRACK.(TAHMIN EDIYORUM).,, calisiyor göründügü icin aktivlestirmen icin önceki CRACK veya crack LER deinstal edilmelidir, bir kac deneme yapmak suretiyle basaramazsan senin icin baska bir cözüm yolu var,,, bilgisayar DA BIR KAC Deneme yap baslat ,sabirli ol muhakkat verim alacaksin olmazsa yaz dedigim gibi hemen öbür yolu göstereyim, KOLAY GELSIN
batandiken,
aynı sorun bende de var. bana da yardım eder misin? (işlemci: intel, pc: LG X110)

caglarfb06

New member
batandiken kardeş herşey için teşekkürler
ben vista ultimate bootlu dvd yapmıştım sanırım sp1 yüklü değil bilgisayarımda home basic yüklü ve ultimate yüklemek istiyorum v.loader 3.0 indirdim hangi işlemleri sırasıyla yapacağım konusunda konuda 7 sayfayı taradım bulamadım zamanım kısıtlıydı sana zahmet olmazsa hangi işlemleri yapacağımı yazarmısın?
ultimate kurarken herhangi bir key girmeyeceğiz değil mi sonra sp1 yükleyip v.loader 3.0 ı çalıştıracağız?
ayrıca dostum ben bu bootlu hale getirdiğim vistanın 64 mü 32 mi olduğunu bilmiyorum bunu öğrenme imkanım varmıdır yoksa v.loader 32 ya da 64 farketmez hepsini hallediyormu

brsesk

New member
lütfen bi el atın....

lenovo laptopumda sp1 varken denedim işe yaradı... ancak otomatik güncelleştirmeler açıkken sp1i tekrar kurdu ve vista yine etkinleştirme istemeye başladı... aynı yolla crackledim... otomatik güncelleştirmeleri kapattım... sp1 bilgisayarda görünmüyor... şimdi sorun yok... acaba bu crack sp1i mi kaldırıyor... yoksa sp1 i tekrar yüklesem yine etkinleştirme istemeye başlar mı? yardımınız için şimdiden teşekkürler...

eribitizki

New member
lütfen bi el atın....

lenovo laptopumda sp1 varken denedim işe yaradı... ancak otomatik güncelleştirmeler açıkken sp1i tekrar kurdu ve vista yine etkinleştirme istemeye başladı... aynı yolla crackledim... otomatik güncelleştirmeleri kapattım... sp1 bilgisayarda görünmüyor... şimdi sorun yok... acaba bu crack sp1i mi kaldırıyor... yoksa sp1 i tekrar yüklesem yine etkinleştirme istemeye başlar mı? yardımınız için şimdiden teşekkürler...
Arkadaşım, SP1'i kurduktan sonra yine etkinleştirme ister. Crack SP1'i kaldırmaz, bunu ilk kez senden duyuyorum. Sana tavsiyem Windows Vista'yı tertemiz bir hard diske baştan kur, ardından SP1'i de yükle. Hemen ardından da crack işlemlerini yap. Güncelleştirmelerin de açık olması herhangi bir sorun yaratmaz bence. Bende sürekli açık ve Vista'yı cracklediğim halde hiçbir sorun yaşamıyorum.

Yalnız n'aptıysam yapayım laptopta Vista'yı crackleyemedim. x)
''Batandiken'' arkadaşımızdan yardım bekliyorum.

Yeşil Gözlü

Altın Üye
teşekkürler kardeşim emeğine sağlık işletim sistemleri konusunda herzaman en iyisi orjinalidir laptop ta orjinal vista masaüstü bilgisayarımdada orjinal Xp kullanıyorum ve bunu enayilik olarak gören insanları kınıyorum çünkü bu işletim sistemini yapan herifin üzerime hakkı geçmesini istemem(Tabiki sadece işletim sistemleri ve anti virüs yazılımlarında :durdurun hepsinin orjinalini almaya kalksak :) )

shadowkav

New member
Bende Vista Ultimate 64 bit kurulu programı indirdim ve çalıştırdım logo olmadı fakat 3 gün olan kullanım süresi 30 güne çıktı?acaba artık 30 günde sabitmi kalacak?

Boschwer

M€SHGUL
lütfen bi el atın....

biraz karisik anlatmissin sp1 yüklü bir vista sürümü yüklenmisse update den gelmesi anormal !! LAKIN ENTEGRE dogru yapilmamissa yükledigin versiyon hakkinda bilgisayarim> sag tikla >özelliklerden "Sp1 " Yüklü olup olmadigini görebilirsin, deistal etmis olabilirsin ,,onun icin yeniden UPDATE almissin lakin bu crack kurulumda hata yapmamasi icin sp1 entegreli bir sürümü kolaylikla destekliyor,islemi SP1 Den sonraki güncellemelerde tekrar yaparsan yine etkinlestirirsin,

batandiken kardeş herşey için teşekkürler
ben vista ultimate bootlu dvd yapmıştım sanırım sp1 yüklü değil bilgisayarımda home basic yüklü ve ultimate yüklemek istiyorum v.loader 3.0 indirdim hangi işlemleri sırasıyla yapacağım konusunda konuda 7 sayfayı taradım bulamadım zamanım kısıtlıydı sana zahmet olmazsa hangi işlemleri yapacağımı yazarmısın?
ultimate kurarken herhangi bir key girmeyeceğiz değil mi sonra sp1 yükleyip v.loader 3.0 ı çalıştıracağız?
ayrıca dostum ben bu bootlu hale getirdiğim vistanın 64 mü 32 mi olduğunu bilmiyorum bunu öğrenme imkanım varmıdır yoksa v.loader 32 ya da 64 farketmez hepsini hallediyormu
yükselmeden önce daha önceki lisansli versiyonsa bunu Windows Anytime Upgrade foktiyonu kulanarak yükseltiren ücret ödemen gerekebilir, aksi halde formatlanmis yeni kurulumda saglam bir dvd den direk ultimate kurabilirsin,,ILAC olayi ve bit olayi ni asagida anlatayim
disaridan yükeyecegin Sp1 ile SAHP OLDUGUN ultimate dvd yi kullanabilirsin !! etkinlestirme her halü+karda yaparak UPGRADE yapmadan kurmus olacaksin .
kurarken key girmene gerek yok
sp1 kurdukdan sonra crack .exe yi yönetici modunda tüm antivirlerin kapaliyken defender dahil, isletim sisteminin marka logosu varsa üzerine tiklayip resimlerde analtigim gibi 1 dakika icinde fazla da sürebilir,, billgisayarinin etkinlesmesi icin kapatip yeniden acilmasini bildiren txt den sonra uygulamada etkinlestirme basarili olmadiysa ayni islemi bir kac defa yapmak gerekebilir, öncelikli sart daha önce bios da herhangi bir ilacin calisir olmamasi,, senin donanimlarinin hangi bit vista uygun sürüm tesbiti yapman kolay >baslat >bilgisayarim > özellikler >sistem den görebilirsin ;) AYRICA CRACK ICIN FARK ETMEZ kac bit kullandigin AMA 32 bit donanima sahipken 64 bit sürüm yükleyemezsin burasi farkeder donanim kurulumda hata verir, :)

Arkadaşım, SP1'i kurduktan sonra yine etkinleştirme ister. Crack SP1'i kaldırmaz, bunu ilk kez senden duyuyorum. Sana tavsiyem Windows Vista'yı tertemiz bir hard diske baştan kur, ardından SP1'i de yükle. Hemen ardından da crack işlemlerini yap. Güncelleştirmelerin de açık olması herhangi bir sorun yaratmaz bence. Bende sürekli açık ve Vista'yı cracklediğim halde hiçbir sorun yaşamıyorum.

Yalnız n'aptıysam yapayım laptopta Vista'yı crackleyemedim. x)
''Batandiken'' arkadaşımızdan yardım bekliyorum.
cevabim ayni olacagi icin arkadasa yardimlarin icin tesekkürler,,
senin laptop sorununa gelirsek mesele senin donanimlarinin uygun olup olmadigidir. modifiyesi gelistirilmis BIOS EMULATIONS crack biraz zaman alsa da donanimlarin hakkinda detay verirsen belki yapilabilir,,, Eger paylasdigim tüm crackleri gercekden denemissen modifiyeli bir crack yapmamiz gerekebilir, ,, donanim ve bios bilgileri ilac yapmak icin sart,, etkili olmasi vista compatible DONANIM olup olmadigina bagli .. umarim temiz bir formatda verdigim tüm crackleri denedikden sonra buna gerek kalmaz, tamamen en kücük sectörlere kadar formatlanmis olmasi BÖYLESI DURUMLARDA ön sart.. bir kac uygulamali islemden sonra mutlaka verdiklerimden birisi uyacakdir diye düsünüyorum,, umutluyum,, belki tutar :) NASRETTIN HOCA Gibi yaw :) Kolay gelsin,,

teşekkürler kardeşim emeğine sağlık işletim sistemleri konusunda herzaman en iyisi orjinalidir laptop ta orjinal vista masaüstü bilgisayarımdada orjinal Xp kullanıyorum ve bunu enayilik olarak gören insanları kınıyorum çünkü bu işletim sistemini yapan herifin üzerime hakkı geçmesini istemem(Tabiki sadece işletim sistemleri ve anti virüs yazılımlarında :durdurun hepsinin orjinalini almaya kalksak :) )
hemfikirim degerli kardesim yazdiklarinda...
€konominin geldigi bu surecde bazen ihtiyaci olan insanlarida ,, dogal karsilamak lazim desemde emegin bir karsiligi olmali ilkesine katiliyorum sartlar uygunsa sayet NO copy :)
iyi forumlar .. kolay gelsin ..

eribitizki

New member
cevabim ayni olacagi icin arkadasa yardimlarin icin tesekkürler,,
senin laptop sorununa gelirsek mesele senin donanimlarinin uygun olup olmadigidir. modifiyesi gelistirilmis BIOS EMULATIONS crack biraz zaman alsa da donanimlarin hakkinda detay verirsen belki yapilabilir,,, Eger paylasdigim tüm crackleri gercekden denemissen modifiyeli bir crack yapmamiz gerekebilir, ,, donanim ve bios bilgileri ilac yapmak icin sart,, etkili olmasi vista compatible DONANIM olup olmadigina bagli .. umarim temiz bir formatda verdigim tüm crackleri denedikden sonra buna gerek kalmaz, tamamen en kücük sectörlere kadar formatlanmis olmasi BÖYLESI DURUMLARDA ön sart.. bir kac uygulamali islemden sonra mutlaka verdiklerimden birisi uyacakdir diye düsünüyorum,, umutluyum,, belki tutar :) NASRETTIN HOCA Gibi yaw :) Kolay gelsin,,
Öncelikle ilgilendiğin için teşekkürler.
Paylaştığın cracklerin hemen hemen hepsini denedim. Fakat 1. cracki denedikten sonra 2.sini denemek için format falan çekmedim. 1. crack olmayınca üstüne 2.sini denedim, o da olmazsa 3.sünü denedim. Birkaç kez format çekip bu sefer ilk deneyeceğim crack başka bir crack oldu. Yani daha önce formattan hemen sonra ilk olarak VistaLoader3'ü denemişsem bir dahaki formatta ilk olarak başka bir cracki denedim. Onlar da olmadı. Logo, seri numarası falan yerleşiyor, ama etkinleştirme için geri sayım devam ediyor.

En küçük sektörlere kadar formatlamış derken sanırım benim attığım formattan bahsediyorsun. Bilgisayar açılırken (''Önyüklemek için herhangi bir tuşa basın.'' bölümünden) Vista'yı kuruyorum. Yerel diskleri ayarlarken de bütün hard diski tamamen sıfırlıyorum. Ondan sonra yeni birimleri ayarlayıp Vista'yı tekrar yüklüyorum. yüklendikten hemen sonra da SP1'i yüklüyorum.

Az önce tekrar format çektim (Home Basic). SP1'i de yükledim. Şu anda n'apmam gerekiyor? Bilgisayarda hiçbir işlem, ayar vb. yapılmadı. Tamamen orijinal bir halde crack yapılmayı bekliyor.

Bilgisayarımın özelliklerini bulabildiğim kadar şu şekilde belirteyim:

Marka: LG

Model: X110

Windows Derecelendirmesi: 1.0 (Ekran kartını vs. yükledikten sonra 2.6 oluyor. Ama 1.0 iken crack yapıyorum. Yani SP1'i kurduktan sonra hiçbir işlem yapmadan önce cracklemeye çalışıyorum.)

Ses Kartı:
High Definition Audio Aygıtı

İşlemci: Intel(R) Atom (TM) CPU N270 @ 1.60 GHz

Sistem Türü: 32 bit İşletim Sistemi

Ekran Kartı Bilgileri:

Yonga Türü: INTEL(R) GMA 950

DAC Türü: Internal

Bağdaştırıcı Dizesi: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family

Bios Bilgileri: Intel Video Bios

Toplam Kullanılabilir Grafik Belleği: 250 MB

Ayrılmış Video Belleği:
0 MB

Sistem Video Belleği:
64 MB

Paylaşılan Sistem Belleği: 186 MB

Bu sitede de LG X110'nun bazı özellikleri var: http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=182822

Boschwer

M€SHGUL
Bios hakkinda bilgi almak icin ya bios girerek hangi tusla girdigini biliyorsundur umarim notebook da ? ben de dell tusuyla veyahut EvvelaF8 sonra ESC ILE oluyor,,ayrica kolaylikla everest ultimate programiyla daha genis bilgi BIOS typ versiyon vshakkinda alabilirsin ..log.datei buraya yazarsan tam olarak hangi siyse ona göre uyarlanmali ,, ayrica RAM düsük seni SIKINTIYA sokar hiz da 1.65 aynisi yine,, verilerde zaman asimi yaratir,, gecikmeler olur, vista disayn servislerinin yarisini RAM OLARAK BELLEGINDE kulllanacagi icin vista da bu donanim haliyle ayni anda cok islem oyun vs zorlugu cekersin yinede sen bilirsin,, ;) KOLAY GELSIN

eribitizki

New member
Bios hakkinda bilgi almak icin ya bios girerek hangi tusla girdigini biliyorsundur umarim notebook da ? ben de dell tusuyla veyahut EvvelaF8 sonra ESC ILE oluyor,,ayrica kolaylikla everest ultimate programiyla daha genis bilgi BIOS typ versiyon vshakkinda alabilirsin ..log.datei buraya yazarsan tam olarak hangi siyse ona göre uyarlanmali ,, ayrica RAM düsük seni SIKINTIYA sokar hiz da 1.65 aynisi yine,, verilerde zaman asimi yaratir,, gecikmeler olur, vista disayn servislerinin yarisini RAM OLARAK BELLEGINDE kulllanacagi icin vista da bu donanim haliyle ayni anda cok islem oyun vs zorlugu cekersin yinede sen bilirsin,, ;) KOLAY GELSIN
''Everest Ultimate'' programını indirdim. Ordan ''Anakart'' bölümüne girdim, ''Anakart'' bölümünün altından da ''BIOS''a girdim. Oradaki bilgiler şu şekilde:

BIOS Özellikleri

BIOS Türü:
AMI
BIOS Sürümü: EN021IL1.10O
Sistem BIOS Tarihi: 04/14/08
Görüntü BIOS Tarihi: 11/02/07

BIOS Üreticisi

Firma Adı: American Megatrends Inc.

''Batandiken'' kardeşim, başka bir bilgi gerekiyorsa ''Everest Ultimate'' programının hangi bölümlerine girmem gerektiğini söylersin.
Teşekkürler...

HTML