Vistayi Kullanmayin

tesbih22

New member
ya doğru olabilir ama herkesin kendi fikri kendi adına doğru olaiblir
eğer yapabiliorsan çok süper bir yazılım bir işletim sistemi
yani sadece ben CORE2 almayı bekliorum anında VİSTA :D

engerd

New member
arkadaşlar vista şu anda piyasada bulunan en yyi ve en güncel yazılımdır uyumsuzluk sorunu olabilir ama onun kadar üst sevieyde başka bir yazılım yok şu an üüzgünüm ben 6 aydır kullanıyorum home premıum ve şuana kadar tek sorun çıktı oda knight oynayamıyorum onunda salla ben cistamla çok mutluyum :)

silver021

New member
ogamemanya' Alıntı:
vista yüzünden pcsine onlarca kez formatlayan arkadaslarım war
arkadaslarin bebe gibi vistayi kurup kullanirlarsa bide XP de kullandiklari uyumsuz programlari yüklerlerse tabiki cöker ben vistayi cıktıgı ilk günden beri kullanıyorum cragini atıp orjinal hale cevirdim süperde kullanıyorum. Ama benim PC acayip guclu en son driverlar ses ekran kartları içinde takılı ve vista bana 4 verdi diğerleri 6 dan aşağıya değil. PC si 1 olanlar sakın kullanmasın. 1 alıyoılar sonra vista kötü diyolar :vur tabiki kötü olur.

abuzum

New member
daha cok güncellenmesi lazım bence eksik cok c sürücüsüne bişi atamıyorsundiger sürücüleri kabul etmiyor nere ne atacagını sasıyorsun anasını satayım:D
xp'ye devam:D

caspersaki

New member
vista gercekten kafa yorucu bir surum ama cok gusel bir surumdur tavsiye ederim sadece lisanslı oldugu için zor bir surum

bilkurdu

New member
Vista Hakkında

Vista bence mükemmel bir işletim sistemi... Ama kullanmak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Üretici firmalar driver lqrı hazırlamadan piyasaya sürülmüş bir işletim sistemi olduğunu düşünüyorum. Örnek vereyim br tane; Hp LaserJet 1020 yazıcı kullanıyorum ve Vista'ya tanıtamadım. Kopya felan değil ha...Orijinal Vista Home Premium.. Bence vista gerçekten harika. Ama kesinlikle en az bir yıl sonra :goz:

cberg

New member
Çok komik ya

Vistayı beğenmeyenlerin nedeni hep aynı; "driver problemi var, gereksiz görüntü efektleri". Bi kere driver problemi falan yok. 1000 yıllık bilgisayarınıza vista kurmaya çalışırsanız herhalde driver ı olmaz. Mercedes bayisinde serçe satıldığı nerede görülmüş? Gereksiz görüntü efekti nedir? Adamlar bize bunları sunmak için deli gibi çaba harcıyor. Bilgisayarınız yetersiz ve işlemlerinizi yavaşlatıyo diye bu efektlere laf atmayın. Hele bir dreamscene olayı varki tamamen bitirmişler efekt olayını. Programlar da uyumsuz falan değil. Kullanmayı bilmeyip güzelim işletim sistemine laf ediyorsunuz. Uyumluluk ayarı diye birşey var bilmem biliyomusunuz! Onu Xp Sp2 yaparsanız hiç bi problem olmadan çalışır bütün programlar. Benim core2duo 1.83 1gb ramli 256 mb paylaşımsız go 7400 ekran kartlı laptopumda hem vistamla "gereksiz efektlerimle" mutluyum, hemde "uyumsuz olan" programlarımı rahat rahat kullanıp, "yaşa(ma)dığım driver problemleri"yle de hiç uğraşmadım.

Bill Gates batarmış :D 2 gün sonra Xp için hiç birşey üretilmediğinde nasıl fellik fellik bana vista bulun,aman vista kopya lazım, yok kıralım yok aktivasyon işlemi yapalım dediğinizi gördüğümde bu sözlerinizi hatırlatıcam sizlere.

Kahinat

New member
evet şu anda pek beğenmedim kurdum ve tekrar sildim hatta ultimate kurdum programlar uyumsuz driverleri buldum ama çoğu program uyumsuz ilerde tamamen uyumlu olduğu zaman tabiki vistadan vazgeçemeyiz xp gibi..

nq_kn

New member
özeL yorumunu başkaLarına empoze etme arkadaşım vistanın günceL sürücüLeri üreticiLerin siteLerinde yerini aLdı... ve özeLLikLe 64-bit vista çok çok hızLı ve güzeL çaLışıyo beLki birkaç açığı oLabiLir ama onuda günceLLemeLerLe haLLetmeye başLadıLar... tabi buda benm fikrim... "BANA GÖRE:) kullanmasını bilene çok güzel bir işLetim sistemi:):):)"

MaxiHell

New member
arkadaslar vista güzel güzelde bir cok özelligi var yanlız oturması için biraz zaman aşımı olması lazımdır bende kurdum bende sizin gibi kötü düşündüm ama zamanla düzelecek ..

webmaniaq

New member
beyler vistada online cs bile oynanmıo c-d istio die atıyo oyundan izin mizin istiyo bence salakça bir yazılım olmuş.

Fyonb

предате&
kesinlikle arkadailara katılıyorum...vista gerçekten makyaj olarak çok güzel hale getirilmiş..ancak kullanıcıya şu sürede sıkıntıdan başka bir şey sunmuyor...biraz sabretmek daha iyi olacaktır...

gizemli87

New member
Bence görselliğinden başka birşeyi yok güvenlik açısından zaten güvenliği internette kırıldı yine giriliyor Bilgisayarlara ve kendin işlem yaparken her işlem için zırt pırt onay istiyor. Şahsım adına XP'ye devam. Vista bence görsellikten başka birşey değil ki XP'yide Vistaya uyarladı sağolsun arkadaşlar.

HTML