Vista Yükleyeceklerin Dikkatine!

volkan20

New member
ilkozgur' Alıntı:
:clap :victory :victory :victory :victory :victory muzunman kardeş aynı derttten ben de muzdaribim.. neyseki oyunlarla aram yok... dediğin gibi vista son derece özenle hazırlanmış ve kullanımı da bir o kadar heyecan verici gel görkii.. programlarımız ve donanımlarımız hazır değil yeteri kadar... ama ben yine de kullanmaya devam ediyorum... neden mi çünkü vistayı kurup da kullanmaya başladıoktan sonra tekrar xp ye dönmek ağır geliyor... şehirden köye tayin olmak gibi bişey benim tabirimle...
ve bu yüzden webcamimden ve hp 1200 all in one nımdan şimdilik vazgeçmiş durumdayım.. eğer vista için hazırlanmış driverları çıkarırlarsa güzel olacak ...belki de sadece driver meselesi de değil.. vista için yeni ürünler almak gerekiyor.. en mantıklısı bu... eğer vistayı kurup sorunsuz bir şekilde heyecanı tatmnak isterseniz sisteminizi ve komple ek aygıtlarınızı da yenilmeniz gerekecek ve bu da ister istemez pahalıya patlayacak.. buna değer diyorsanız vistayı geçin.. bana sorarsanız ise değer derim ...
Vebcami otomotik windowstan bulup indiriyor.

hp ye gelince resme bak orda hp nin tüm yazıcı driverleri var..

aliakalin

New member
saydığın bütün programları ben kullanıyorum kardeş...ama vistayı çözmem 3 gün sürdü...arkadaşımda xp kullandım..98 kullanmış kdar oldum..

castle

New member
arkadaşlar; home premium kullanıyorum benim punım 3.5 ve 4gb flashdisk ReadyBoost özelliğini desteklemiyor. 5.1 gb üzeri flash disk kullanırsam ReadyBoost özelliğini destekleyeceğini bildiriyor. 2gb ddr2 core 2 duo ama xp den sonra hiç çekilmiyor çok hantal bilginize.......

denizfeneri

New member
Flash diskle olacak şey değil. Vista kullanacaksan ram ve işlemcin yeterli olmalı. Kablosuz modemle bağlantı kuramamanın vista ile alakası yok. Türk telekomu ara yardımcı oluyorlar...

HTML