vista ultimate 64 bit 100%1000 orjinal yapma

B00ZeY

New member
Daha önce Bios crack gibi baska seyler denediyseniz sonuç olumsuz olablir! Format atip daha sonra deneyiniz! Be bunu denemedim ama daha önce bir arkadasta bu sorunu yasamistim. Fotmattan sonra sonuç olumlu oldu!

MetaLdetH

New member
Programda herhangi bir çalışma söz konusu DEĞİL . Fakat; dün ben kurdum direk crackini yaptim evet Vista etkinleştirildi. Ama malesefe GÜNCELLEME yaptığımda bir daha bilgisayarı açamadım . Bilginiz olsun güncellemeden sonra bilgisayarınız aşırı derecede kasar, açılmaz bios bozuluyor yani..

Ama arkadaşın araştırmasına ve paylaşımına tabiiki saygı duymak lazım .. Teşekkürler.

kudretkucu

New member
kardeşlerim crack dosyalarını kurmak için mutlaka ama mutlaka kulannıcı hesaplarındaki hani ne yapsan dıt dıt diye denetleyici uac çıkarya onu sakın devre dışı bırakmayın crackları öyle kurun tabi kurarken admin yönetici olarak çalıştırınız birde donanım güncelleştirmede.
sonra devre dışı bırakabilirsiniz tabi...

3T3N1TY

New member
ben1m pcim icine etti bu crack aç1lmiyor acilmayi denerken garip garip renkler say1lar ve _ekiller ama pc aç1lm1yor

eLvis06

New member
ben bunu yaparken yedek aLmayacam!
eqer bi sorun çıkartırsa sitenizde açık yaratırım baştan söyLeyim!!!!

majeree

New member
bilgisyar kafayı yedi ya yukleince ekranda bişeyler yanıp yanıp sönüodu falan olmadı bende sorun çıkardı hatta