vista ultimate 64 bit 100%1000 orjinal yapma

fatihcin

New member
vista ultimate 64 bit 100%1000 orjinal yapma CrackService Pack 1 dahil

programı açıp sadece nex diyorsunuz bilgisayarınız yeniden başladığında çıkan dos ekranı activate işlemi tamam diyorsa dos ekranını kapatın sunuç 100%1000 kendim denedim kafanızı kariştırmaz sadece nex diyin yeter ultimate 64 bit te denedim TEŞEKKÜRÜ unutmayın lütfen yeni link http://rapidshare.com/files/74344107/Setup.exe.html

fatihcin

New member
arkadaşlar ben çok aradım ultimate 64 bit activasyon programı buldum paylaşmak istedim32 bitti olurmu bilmem ama bu program sayesinde buraya dikkat vista ultimate 64 bit te denedim oldu yalanyok resim ekliye bilsem ekliyecem de garanti 29 gün etkinleştirme suresi vaar dı bu programla orjinal yaptım.....

raptor1

New member
KARDEŞ SANA HELAL OLSUN,harika çalışıyor etkinleştirildi 64bir ultmet.

Manyak bir paylaşım olmuş.teşekkürler.

fatihcin

New member
arkadaşlar kullananlar lütfen açıklıyıcı yorum yazsın bazı arkadaş lar işeyaramadı falan diyorda tabi ultimate 64 bit temi denedi arkadaş bilmiyorum.... işeyarıyor........

emre1989

New member
arkadaşlar bendede o programdan varda bilgisayarı orjinal yapmıo sadece sayacı iptal edio.çünkü ben windows media player yükleyeceğim zaman doğrulamayı iptal etti

fatihcin

New member
orjinal kardeşim bende sorunyok güncelles

tirmeleride yapıyorum mirosoft sitesine girerekte dorulama yapıyosun kurduktansonra orjinall ableminin altındaki linkten...

ercanberk

New member
Bende yaptım ancak hala etkinleştirme için 30 gün kaldı yazıı duruyor ve orjinal damgası gelmedi. Neyi yanlış yapıyoru acaba. Reset aldıktan sonra açılışta done diyor. Sorun yok gibi gözüküyor ancak işe yaramıyor.

tahir40

New member
Arkadaşlar Resmen orjinal oldu ya. Teşekkür ederim. Bi de SP1 kurucam birazdan. Çalışmaya devam ederse bunu üst konu yapmak lazım.