VbAdvanced Cmps 2.0 RC2 [3.5.x]

SchakaL

New member
ya ben yaptım ama sıtenın en sonda eklenen kodda usreklı hata verıo forumda gıttı bu yuzden allahtan yedek almısım

sporcu

New member
admine gremiyom

Warning: main(/home/sporcu/public_html/admincp/includes/init.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sporcu/public_html/admincp/global.php on line 18

Fatal error: main(): Failed opening required '/home/sporcu/public_html/admincp/includes/init.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sporcu/public_html/admincp/global.php on line 18

hatası verdi daha admın bölümüne giremiyorum daha
yardım ederseniz sevinirim

SchakaL

New member
aynı sey bendede cıkıo arastırdım hazır ve ya bedava hostlarda server adı bılınmedıgınden ör funpic fln yapılmıo yapsanızda sayfa bos kalıo ekran bembeyaz bakıo sıze ...

NightVision88

New member
ve bide bu hata verdi kurarken fazla anlamdın ama yardım eden olursa sevinirim
Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access ./global.php in /usr/home/users/8d/depresif24/www/www.depresif24.to.md/forum/admincp/vbacmps_install.php on line 14

Warning: require_once(./global.php) [function.require-once]: failed to open stream: Invalid argument in /usr/home/users/8d/depresif24/www/www.depresif24.to.md/forum/admincp/vbacmps_install.php on line 14

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './global.php' (include_path='.:') in /usr/home/users/8d/depresif24/www/www.depresif24.to.md/forum/admincp/vbacmps_install.php on line 14

ProwL

Gitarist
NightVision88' Alıntı:
ve bide bu hata verdi kurarken fazla anlamdın ama yardım eden olursa sevinirim
Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access ./global.php in /usr/home/users/8d/depresif24/www/www.depresif24.to.md/forum/admincp/vbacmps_install.php on line 14

Warning: require_once(./global.php) [function.require-once]: failed to open stream: Invalid argument in /usr/home/users/8d/depresif24/www/www.depresif24.to.md/forum/admincp/vbacmps_install.php on line 14

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './global.php' (include_path='.:') in /usr/home/users/8d/depresif24/www/www.depresif24.to.md/forum/admincp/vbacmps_install.php on line 14

global.php dosyasını duzenlerken hata yapmışsın, bir daha bakmalısın..

NightVision88

New member
baktım ama doğru düzenlemişim bende server pactch de no value yazıoo du bnde server orıg patch da yazan adresi yazdım free site die belki ondandır bi resme bakarsan sevinirim

0ğuzhan

New member
Warning: chdir(): No such file or directory (errno 2) in /home/yer6tr/public_html/portal.php on line 22

Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/yer6tr/public_html/portal.php
Line: 22

bu hata ne :(

blackmilk

New member
Invalid forum path specified! Please edit this file and be sure to include the correct path for your $forumpath variable.
forum dizini doğru yazdığıma eminim.Bütün seçenekleri denemedim ama hala bu hatayı alıyorum. 3.5.4 kurulu bende...

junior_l3oss

New member
bunu uyguladığımızda vbulletinde ya da sitede bi değişiklik olur mu yani vbulletinin değişik bi versiyonu mu yoksa bi eklenti mi bu vbadvented ??

aydınlatırsanız sevinirim...

al_turk

Banned
sadece bi eqlenti hackhellin anasayfası gbi bi anasayfan olur...
blackmilk' Alıntı:
Invalid forum path specified! Please edit this file and be sure to include the correct path for your $forumpath variable.
forum dizini doğru yazdığıma eminim.Bütün seçenekleri denemedim ama hala bu hatayı alıyorum. 3.5.4 kurulu bende...
<? phpinfo(); ?> bu kodu bi metin belgesi içine yaz daha sonra kaydedip forum dizinine at(örneğin meti,n belgesinin adı alper ise www.siten.com/forum/alper.php olcaq) daha sonra o adres çubuğundan attığın metin belgesini çalıştır _SERVER["PATH_TRANSLATED"] bölümünde D:\\inetpub\\hostinsirketinet\\siten.org\\www\\forum\\alper.php yazan yeri bul D:\\inetpub\\hostinsirketinet\\siten.org\\www\\forum sildiğim bölümü sende sil forum dizinini bu şekilde bulursun...

citkim

New member
ar admin/index.php ile oynamayın admin panelinde menü çıkması için

forum/includes/xml/

içindeki dosyayı hiç bir ayar yapmadan pluginden import edin sonra ayaları yapmaya başlayın hadi kolay gele.

junior_l3oss

New member
okedir yükledim hiç bi sorun çıkmadı ..
ama şimdi şöyle bi sorun var anasayfa hhnin gibi olmadı..
yani www.mysite.com yazıyoruz burada hemen yönlendirme yapıyo forum'a...
indexte yönlendirmeyi kaldırdım ama anasayfa da bu sefer bomboş çıkıyo ama bomboş ...
index.htmye sanırım ufak bişiler yazmak lazım...
yardımcı olursanız sevinirim...

KaTRe

New member

böyLe bir hata veriyor.Ne yapmaLıyım? :eek:

kemal17

New member
Warning: chdir(): No such file or directory (errno 2) in /home/kemalcep/public_html/forum/cmps_index.php on line 22

Warning: main(./modules/onlineusers.php): failed to open stream: No such file or directory in /includes/vba_cmps_include_bottom.php on line 333

Fatal error: main(): Failed opening required './modules/onlineusers.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kemalcep/public_html/forum/includes/vba_cmps_include_bottom.php on line 333

böyle bir hata verdi ???? ne yapmalıyım?

kemal17

New member
Parse error: parse error, unexpected '/' in /home/kemalcep/public_html/forum/cmps_index.php on line 19 hatanın son hali bu??? nasıl düzelir yardımcı olur musunuz?

SchakaL

New member
ya gecende kurdum rahatca ama sımdı host deıstı ve herseyı yapmama ragmen
ınstall

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

bu hata cıkıyor ne olabılır?