univoice 4.0 b10 isteyen varmı

MaxiHell

New member
Offfffff b.23 server heeeeeee Arkadaşlarr b.23 Server olan beni eklesin 10 tane 4 lü sistem kameralar benden Admin paneli ile beraber Artıııııı b.23 adapte edilmiş üyelik sistemi admin panel sistemii ? [email protected]

engkry

New member
Unvoice Sistemleri Baştan AçıkLı Yes Nickini İyi Bilirsiniz Yada Cool Master'a Selam Söyleyin :D Unvoice sistemlerini önermem bazı ses kartları sorun veriyor ama yakında yeni versionlarında bu acıklar gidiriliyor o ses hatasıda düzeltiliyor bekleyin süper oalcak diolar..

devletmemuru

New member
kardeş camur atmanın anlamı yok bu sistemde güzel hangi ses kartında hata verdi isim verirsen onun nüzerine calışırız.elin cavuruna para bayılmaya cok heveslisiniz. web4 de oda başına 50 ero veriyosunuz bu sistemde her şey sınırsız 20-30 ytl veriyosunuz.böle gidersek askere ........ alırız teskere

MaxiHell

New member
engkry' Alıntı:
Unvoice Sistemleri Baştan AçıkLı Yes Nickini İyi Bilirsiniz Yada Cool Master'a Selam Söyleyin :D Unvoice sistemlerini önermem bazı ses kartları sorun veriyor ama yakında yeni versionlarında bu acıklar gidiriliyor o ses hatasıda düzeltiliyor bekleyin süper oalcak diolar..
Selam çokbilmiş kardeşim....B.23 Biri Açık var Diyor Biri Ses Kartında arıza veriyor diyor...Kardeşş b.23 açıklarını kapatma imkanın var...Artııı üyelik sistemii adepte etme sansın var..Ben sana bir sistem gösterimmi al bakk içeri gir Siteye saldırmaya calıs yada acıklara bak bulabiliyormusun demo.gmsiletisim.com ( B.23 ) Başkasını tanımam

serenimo

New member
Selam... abelerimm kurban oldugummm ben ne zamandır bu sesli chat saldırı programlarını arıyordum yada programla sesli sitelere girmeyi artı auth la siteye saldırmayı tabi bunu her siteye yapmıyacam bir site varr onaa tek saldıracam bırakacam artık voice3 ve voice4 ler için bana program verirmisin abem :( yukarda verdiğin hemen paylaş siteside açılmıyor yane indiremedim ben yukarda verdiğin linklerden bana baska turlu rarlaştırıp veririsen tum dualarım senle olur msn adresim [email protected] kendinize iyi bakın a.e.olun byee

devletmemuru

New member
sende daha iyisi var sanırım daha allahbilir calışma mantığını bile anlayamamışsındır.
kedi yetişemediği ciğere pis dermiş :::::::::::::)))))

W1cs2

New member
arkadaşlar islami bi siteye kurcam şu chat sistemini yokmu hayrına verecek fiyatlar çok pahalı lütfen yaw

NEFRiT

New member
devletmemuru' Alıntı:
SAOL AHŞAP KARDEŞ BU DÜŞÜNCEN SÜPER EMEĞE SAYGILI OLANLARDA VARMIŞ DEMEKKİ .
ARKADAŞLAR FREE VOİCE YANİ BEDAVA SESŞLİ DİYE Bİ ŞEY YOKTUR.3 AŞAMADAN CALIŞIR BU SİSTEM
1-SABİT Bİ AYPİ VE WİNDOSW İŞLETİM SİSTEMİ
2- Script İ ATIP YAYINCILIK YAPACAK FTP YANİ HOST GEREKLİ
3-SERVERDEN ACILAN PORT VE STATİK AYPİ ScriptİN İCİNDE BULUNAN YERE YAZILARAK SERVER PROGRAMINDAN YÖNETİLEBİLİR.

HA BİRDE WEB4 SESLİYLE BOŞA ZAMAN KAYBETTMEYİN SERVER PROGRAMI SADECE IRAKLLI DİYE BİRİNDE VAR ODA 100 BİN ERO İSTİYOR. YANİ CALIŞMAS....
SERVER PROGRAMSIZ BU SİSTEMLER HİC BİR YERDE CALIŞMAZ...

Tamamen sana katılıyorum dostum pek az kişi biliyor bunları. Halada link isteyip duruyorlar sen bunu alacan nereye kuracan ? bunu yükleyecek serverı pardon bu sciprti çalıştıracak serverı nereden bulacaksın , o server ın parasını ödeyebilcekmisin ? popüler chat siteleri varken senin sitene gelip senin sitende sohbet mi edecekler işte kimse bunları düşünmüyor yani bende isterim bunu alayım siteme kurayım ama hani bunu çalıştıracak server ?

Milyarlarımda yok malesef, burada sciprti arayışı içinde olan kimseninde olmaıdğı kesin ...

turkkant

New member
arkadaşlar bende bunu kuracak serverde var bazı serverlerde var isteyen varsa satabilirm ıraklı 100bin euro istiyormuş bana 1000 dolar yatırın hemen göndereyim işi ticarete dökmeyin bu server lisans olayı yok univoice yazıyor kişiye kuruma göre biraz araştırın ıraklının elindeki serverden daha iyisini özel yaptırın ben böyle diyorum

Erenturk

New member
voice4web ve diger sesli server yazilimlari

Sevgili arkadaslar forumlari ve siteyi cok begendim oncelikle siteyi hazirlayan arkadaslara tesekkurler....

arkadaslar burda okuduguma gore voice4web sahibi binlerce dolar istiyomus server icin bence gereksiz elinizde olan uniserver yada diger serverleri editleyebilir ve istediginiz scripti istediginiz serverde calistirabilirsiniz size bi ornek mesela voice4web bu seslinin .cab dosyasini acin ve icinde 4 tane script bulunmakta bunlardan VoiceSecure.ocx bu sitenizin gorunumu ve ayni zamanda serverle iletisimi kuran script,
ImageOle.dll bu sitenizdeki dil secimi renk kodlari vs.
voicesecureres.dll bu sitenizdeki icon ve gifler iciniconlar gozkirpmalar vs scripti, yani arkadaslar sayet butun serverleri ve yazilimlari inceledigimizde hepsininde tabani ayni yani o kadar genis bilgisi olan o binlerce dolari elin arabina vermez kendi elindekini kendin editle sayet elinde bi ornek varsa,,, ha sevgili arkadaslar bu serverleri veya scripler guvenlik icerdigi icin elinizdeki visual basic veya delphi pek bi ise yaramiyo onu acabilen tek bi program var yani hakkiyla editleyebilen onuda artik kendiniz arar bulursunuz...unutmayin bilginin kaynagi arastirmaktir analiz etmektir yan sunu unutmayinki onu yapabilecek beyin hepimizde var bakin biz bu sistemi cogu arkadasimiza anlattik isi cozduler ve simdi kendi serverleri ile calisiyolar hemde voice4web server veya speaky server... unutmayalimki bilginin kaynagi yine kendimiziz....Bilgi paylastikca artar...