univoice 4.0 b10 isteyen varmı

devletmemuru

New member
saldırı programı olan versiyonmu veriyorsun bu versiyonun her yeri acık sacık cor cocuk ta programları geziyo önüne gelen admin oluyo...

Verynice54

New member
:=)

devletmemuru' Alıntı:
saldırı programı olan versiyonmu veriyorsun bu versiyonun her yeri acık sacık cor cocuk ta programları geziyo önüne gelen admin oluyo...
kardes arkadas zahmet etmıs vermıs scripti artık acıklarıda kaparmısın kapatmısmısın sana kalmıs obnce bır tesekkur etseydın daha guzel olurdu ama canınsagolsun bu arada eslıchat guzel ellerıne saglık kardes:)

devletmemuru

New member
Verynice54' Alıntı:
kardes arkadas zahmet etmıs vermıs scripti artık acıklarıda kaparmısın kapatmısmısın sana kalmıs obnce bır tesekkur etseydın daha guzel olurdu ama canınsagolsun bu arada eslıchat guzel ellerıne saglık kardes:)

sen kurabildinmi onu söle ilk önce güzel olduğunu sölüyon bizde kötü bi şey sölemedik sadece saldırıya acık bi yazılım dedik önüne gelen kurduğun seslide admin olarak giriyo ve kurucuyu bile banlıyo...kuracak arkadaşlara uyarı olsun diye dedim ben.

abcde' Alıntı:
emeğin için sağol kardeş bu sitenin dağıttığı script olan varmı elinde

http://www.voice4web.com/

buyur kardeş burdan indirebilirsin....:eek:ut:

http://www.hemenpaylas.com/download/1008914/voice4web.rar.html

ahsap

New member
vallahi bildiğim kadarıyla php side vardı kaç aydır voice4web i arıyordum sağolasınn memurum:D

devletmemuru

New member
kardeş php si var ama lisanslı onun icin veremiyoz ama bu hafta gelecek hem yeni versiyon o zaman yazarım buraya

ama isterseniz b.23 serveri var bende işinizi görecekse veririm saldırısı falan kapalı şu anda 1000 yakın sitede bunu kullanıyo.....

abcde

New member
devletmemuru' Alıntı:
kardeş php si var ama lisanslı onun icin veremiyoz ama bu hafta gelecek hem yeni versiyon o zaman yazarım buraya

ama isterseniz b.23 serveri var bende işinizi görecekse veririm saldırısı falan kapalı şu anda 1000 yakın sitede bunu kullanıyo.....

tşk emeğin icin php i çıkar çıkmaz burada paylaşırsan çok sevinirim kolay gelsin.

Yada buna benzer bunun gibi webcam görüntülü sesli chat özelliği olan script varsa oda olur

DeNiZeBaKiS

New member
devletmemuru' Alıntı:

4 Gozle Beklicem Hocam

abcde

New member
öylesanırım tüm üyeleri ayarları hazır şekilde ama php dosyaları yok tamamı asp içinde sql çıkması garip geldi bana :) güzelbi script php bulursam kullancam.

Kralwampir

New member
boşu boşuna tartışıp durmayın. herkes elindeqi malzemeyi paylaşsın ne birbirinizi qırıp duruyorsunuz. ayıp oluyor 80bin qişi sizi izliyor beyler....

devletmemuru

New member
arkadas bu konudaki verilen dosyalar benim yanımda calışan elamanlar tarafından benim üyeliğimi kullanarak verilmiş benim para kazandığım bi işti bu sesli işi fiyatlkar bakın bakalım verilecek gibi server
http://www.univoice.us/order/
ha birde o dosyalar asp di normal php solla calışıyodu yani yazılım doğru ama linkleri silmek zorunda kaldım icinde üyeler mail adresleri ve sifreler vardı .kusura bakmayın....