TTNET bizi ne sanıyor??

black06

New member
Hala TTNET mi kullanıyonuz yaa.

Bakır çağından çıkamadı bu öküzler daha hala niye para verirsinizki =)

ALLİANWARE

New member
ben daha avantajlıyım 8 mbps diye aldım 16 mbps diye kullanıyom daha az para ödüyom internetçiside TTNET benim adsl ADSL2+ iki bilgisayara aynı anda bağlanma özelliği var ondan 16 :D

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
ya bırakın artık şu ttnet i ya..
6 sendir internet kullanıyorum bir kere bile güvenmedim ttnete
her kullanan sövüyo..
ilk önce kablo et ile başladım hızım düşük olsada ttnete bin basardı!
bu senede ocak ayında süperonline e geçtim
gerçek 10mbps ve download hıızm 1300 lerde seyrediyo..
hiç sorunum olmadı.. ayrıca ayda en az 200 gb veri indiriyorum.. hızım asla düşmüyo..
ttnete hep beraber kafamız girsin!a

DarthErim

Altın Üye
яєℓαχℓι�є;5377874' Alıntı:
ya bırakın artık şu ttnet i ya..
6 sendir internet kullanıyorum bir kere bile güvenmedim ttnete
her kullanan sövüyo..
ilk önce kablo et ile başladım hızım düşük olsada ttnete bin basardı!
bu senede ocak ayında süperonline e geçtim
gerçek 10mbps ve download hıızm 1300 lerde seyrediyo..
hiç sorunum olmadı.. ayrıca ayda en az 200 gb veri indiriyorum.. hızım asla düşmüyo..
ttnete hep beraber kafamız girsin!a
Tek sorunları güvenlik eve koyduklrı routerin gerçek yönetici şifresini asla vermiyorlar 6 cihazdan fazlasını nete sokmamızı da engellemişler ki bizim evde 6 cihaz var ucundan kurtarıyoruz.
Bir de kafalarına göre evimdeki routera değişiklik yapıyorlar.
En iyisi uydunet di ama onunda yüksek hızlısı çok pahalı. AMA uydunette hiç sorun yaşamadım.

proxyedrn

New member
ttnet zaten peşkeş çekildi adamlar bunugörünce demiştir bu millet koyun verdiğin ile yetiniyor e zaten başka firma yok istediği gibi at koşturuyor peşkeş çekerek parayı cebe indirenlerde sesini çıkartmıyor ne hallerdeyiz ya bi toplanıp protesto edemiyoruz 1 ay net kimse kullanmasa bak neler değişiyor ama neeerdeeee...

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
sınırsız 8 mbit abonesiyim,daha öncede sorunlarım olmuştu ttnet le,
uploadın ne olduğunu bilmeyen müşteri temsilcileri çıkardı karşıma :)
en son hatlarımın zayıflığından dolayı 4 mbit e sabitlemişlerdi,sonrasında 2 mbit e düşürdüler,defalarca aradım,her seferinde sorun bende oldu ne hikmetse,en sonunda evime geldiler,ölçüm yaptılar maalesef hattım eskiöiş :) kabloyu yenilemem gerekiyormuş,bende yetkilinin yetkilisine ulaştım ve
-kapatın hattımı dedim,

eeeee
şimdi mi?

6 mbit hız 1000 kbps download :) :) :)

maşallah maşallah

L

lighter

Guest
se daha yeni mi anladın :) Bne telefon açtım, dedim ki 8 mps lik santralın var mı da bana ayak yapıyorsun. YOK dedi. Bu kadar.