Toren duzenlenmesını ısterdım...

BriSSeiS

New member
kessbancım bana bile tören yapılmadı sana neden yapılacakmış..ayrıca flood yapıp durma biraz daha dikkatli ol...hosgel barii..

kessban

New member
BriSSeiS' Alıntı:
kessbancım bana bile tören yapılmadı sana neden yapılacakmış..ayrıca flood yapıp durma biraz daha dikkatli ol...hosgel barii..
Ya brisseiscim anlamıyosunuz sorun burda , ben her kes degılım!

Uyarın ıcın tesekkurler. e hosbulbarı seker:)

BriSSeiS

New member
kessban' Alıntı:
Ya brisseiscim anlamıyosunuz sorun burda , ben her kes degılım!

Uyarın ıcın tesekkurler. e hosbulbarı seker:)
eee insan kendini özel hissetmesse yaşayamazmış ..seninki de o hesap .. madem mutlu olcaksın bari sana samimi bi hoşgeldin diyeyim... HOŞGELDİİİNNN...

yamakası

New member
yücelik ALLAHA mahsustur!... ben ce daha mütevazi olmak gerekli!...

ayrıca hoşgeldin tanrı misafiri!...

kessban

New member
BriSSeiS' Alıntı:
eee insan kendini özel hissetmesse yaşayamazmış ..seninki de o hesap .. madem mutlu olcaksın bari sana samimi bi hoşgeldin diyeyim... HOŞGELDİİİNNN...
Aman brisseis canım brisseis ne mutlu ettın benı.Sen hosgel dedın ya; ben mutlucuktan ucuyom gıbı:)

Ozel hıssetmek gıbı seylerede luzum yok ben zaten ezelden berıdır ozelım:)

shawshank

New member
duyduğuma göre özel insanlar genelde okuduklarını anlıyormuş sende bi daha okusan diyorum şu flood yazısını belki bu sefer anlarsın mvardarın gönderdiği hoşgeldin bu arada

St.AnGeR

Document Visor..
ohh ohh ohh buqadr flood recor u qırmaya dwm edrsen törenle gelmedin ama törenle ban yyeblrsin.. !D Diqqa et bence..

nysehady ii 4umlar Hani sen herqes deilsn ya ama untma burası Hackhell Burda Ferishtahı olsan Farq etmes.. ; ) her hoshgeldyn diene hoshbuldq diereqde post qasmasan diorm hyr yani yorlma bari tsk qullandan aip olmasn..

Hem baqıorm Peq bi uqalasn yaw.. yanlısh anlama ben direct soylerm..

chuckies

_-€X-_
Aramıza hoşgeldin.İyi forumlar.Bu arada halıyı yıkamaya vermiştik kusura bakma kardeş : )

HTML