Tipik türk kısları kopmalık içerii :D

muratcolez

New member
Geyikte olsa içinde Türk tanımlamasının geçtiği bir konu, bu nedenle bu aşağalamaya tahammül edemiyorum.Kaldı ki bizim Türk hanımları orada tarif edilen hiç bir kalıba uygun değillerdir.Diğer ırkların kadınlarını bu tanımlamaya sokabiliriz belki...

ManUtd

Nevşehir Lee
fazla konuşmaya gerek yok sanırım yazının sonunda arkadaş belirtmiş maksat espri olsun.
bazı üyelerimiz erkeklerin özelliklerini yazdı onlara da güldük. burda da bayanlara glüyoruz. tabiiki doğruluk vardır belki ama bu da kişiye göre değişiyor.

Uzunefe

Altın Üye
Tipik Türk kızlarından tahsilli ve bilinçli olanı iyidir. Fakat biraz çenesi varsa , özellikle de "benim param " diyorsa tehlikeli olur. Tahsil eksikliği olan bir kız eğer iyi niyetliyse gerçekten sever fakat annesi yada kardeşi hatta dayı,hala,amca,teyze kızları ve en ölümcül olan arkadaşları gaza getirirse kendini bi halt sanar ve erkeğin burnundan getirir. Eğer kötü niyetliyse de haftalık yada aylık periyotlar halinde erkek değiştirir.... O yüzden Allah bize tahsilli , bilinçli , iyi aile eğitimi almış , erkeğine bağlı , e biraz da az konuşan kızlarla evlenmeyi nasip eylesin :)

DeGraw

New member
İsteksiz bir biçimde de olsa yazılanlara katılmak zorunda gibi hissediyorum kendimi.. Çünkü %51'i böyle :)

HTML