Tipik türk kısları kopmalık içerii :D

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
assa yukarı dogru tesbitLer. . .

cyberiaste

New member
Walla bi kısmına bende katılıyorum ama tabi herkes için böyle düşünmek yanlış olur. Kızlara karşı cephe almış diiliz tabikide

xxhiLaL

New member
Tipik Türk kızı malesef aptaldır. Genel kültür düzeyleri sadece pop şarkıcılarının isimleri ve şarkı sözleriyle kısıtlıdır. Ne politika, ne spor, ne bilim hakkında bir kaç cümle bir şey söyleyebilirler. Söyleyemezler çünkü kapasiteleri buna yetmez. Bunun için çaba da harcamazlar zaten.

Karşıyım.. erkekler madem çok zeki, türk kızları da malesef aptal kendilerine göre zeki yabancı bi kız bulsunlar (bakarlarsa)ya da kendileri gibi zeki erkeklerle birlikte olsunlar aptal türk kızlarını da rahat bıraksınlar :):):D

_TozKoparaN_

Altın Üye
tespitlerin doğruluk payı çok yüksek

bayanlar sizde lütfen özeleştiri yapın ...

xxhiLaL

New member
genelleme yapılmasın ltfn..
özeleştiri yapmak isteyen bayan varsa yapsın ..Eğer olay özeleştiri yapmaksa beyler de buyursun ;)

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
Türk kızı espriden anlamaz. Ne gülmeyi bilir ne güldürmeyi. Gider en dandik şeylere kahkayı basar (Yolda giden adamın düşmesi gibi). İnce bir espri yapıldığı zaman hiç bir şey anlamaz.

aga kızlara yaıom gulecegını sandıım espırıye gulmuo ama esğırıye herkez guluo gulmeyecegını sandım espırı yapıom kahkayı basıo katılıom asonuna kadar hepsı dogru ıyı gozlem :D

occash

New member
Süper bir yazı sağolasın.Tam anlamıyla bunlar gerçek.

Valla benim tanıdığım bir kaç yabancı hatun var biz Türk erkeklerine hayranlar neden çünkü bizde ki güç(!) anladınız siz onu hiç bir ecnebi herifte yok güvenin kendinize arkadaşlar bizler boğa kadar güçlü adamlarız bizim kızların salak kaprisleriyle uğraşıpta.Çoğu 90-60-90 olup doğursa bile en az 3 ayda eski formuna dönen başım ağrıyo bu gece olmaz demeyen aksine sizin başınızı ağrıtan(!) hatunları kaçırmayalım kimlerden mi bahsediyorum latin kızlardan tabiki de :D bizimkiler bir doğum yapıyor 30 yıl veremiyor kiloları :D kazan gbi geziyorlar :D

crack man

New member
Resim yollarsın, almayı bilmez, yolla dersin “O nasıl oluyor?” der. Yani uzanıp elimle yakalasam çoğunun kafasını monitöre sokardım direk.

Buraya Koptum. Kızlara Karsı bi anti olayım yok ama hiç kendilerini geliştirmeye çalışmıolar.
25 yaşına kadar kendini çok seven adamı beğenmiolar 25 yaşında onun tipinde biriyle evleniolar sonra da şiddete şikayet ediolar halbu ki 18 yaşında o çocuğa evet dese ömür boyu mutlu olucak. Yani bu yazı esprili bi dille yazılmıs ama malesef çoğu dpğru

k155

New member
kesinlikle katiliyorumkendilerini guzel sanan ve ulasilmamanin iyi birsey olduguna inan okuzlere tapan zekadan eseri olmayan kro tiplerin pesinden kosan kizlardir bunlar..

kocaaman_

New member
ya bu kadar insafsız olmayın arkiler türk kızlarına bu yakıştırmayı yapıyorsunuzda acaba cindy craford çokmu güzel çokmu zeki aradaki fark türk kızları kendilerine bakamıyor fazla yoksa bizim türk kızları yabancılara beş çeker bence çoguda zekidir ama anlayana bizatihi ben kendi kız arkadaşlarımda bunu fark ettim eger erkek zekiyse kız arkadaşının zekasını kavrayabilir ama zekası kıtsa kızda ona salak numarası yapıyor eski kız arkadaşlarıma sevgilerle:)

LOOPUSED

Altın Üye
türk kadını ve kızının armut tipi yapısı zekasıyla orantılı desek yanlışmı olur acaba.:)

tr42fy

Cяεтαn-Tυяκ
Iyikide hic bir turk kizina rastlamadim ozaman :), sadece ablam ama o buradaki yazilanlarla hic alakasi yok

cakir

New member
Herkes Kötülüyo Ama Unutulmaması Gereken Bişey Var, At Sahibine Göre Kişner.
Bu Yazıyı Yazan Arkadaşı Merak Ediyorum Kendisi Holladalı Yada Fransalı Yada Amerikalı Biriylemi Evlenecek, Yoksa Aşağıladığı Türk Kızlarından Biriyle Mi Evlenecek.
Sonuç İtibari Öyle Yada Böyle, Tencere Yuvarlanıp Kapağını Bulacak. :)

HTML