Tema İstekleri Bu Başlıktan Alıyoruz.!

tatkubbs

New member
arkadaşlar bana ana okulu ve köy derneği temaları lazım. elinde olan veya bilen varmı _?
aradım ama bulamadım

Tunc

New member
VirtueMart temalarını bulabilecek olduğum bir yer varmı aradım bulamadım yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden.

Hollow

NคтเoηaLL ßครкeтbaLL Asso¢iatioη
Windows 7 full kullanıyorum şuan acaba windows 7 için Game Temaları bulabilirmisiniz ?

aga91

New member
beyler şöle güzel sorunsuz bi vista teması lazım xp işletim sistemi için koyan olursa +rep acil lazim lürfen

acrobat-tr

New member
Merhaba Arkadaşlar.
100 Lerce Temaya Baktım Günlerimi Sadece Tema Aramakla Geçirdim Ve Sadece Youtehe Dan Firefly Ve Core Temasını Beğendim. Aksilik Bu Ya Bu Temalar Joomla 1.5.15 te Çalışmadı. Sayfa Açılmıyor. :( Bana KickBoks Sitesi İçin Bir Tema Lazım. Kırmızı Siyah Tonlarında. Rokettheme dan da Carbonite Temasını Beğendim Ama İndiremedim. Siyah Mavi Tonlar da da Olabilir. Yardım Edebilirseniz Sevinirim.
Saygılar.

t_durgut

New member
arkadaşlar sico themes diye windows 7 teması var ama bir türlü uygulayamadım masa üstü ikonları ve pencere görünümleri vs değişmiyor nasıl kurulacak anlatırmısınız ? şimdiden teşekkürler

aers24

New member
arkadaşlar bana rocket theme nin oct 09 infuse teması laızm acaba bulabirmisiniz ben bulamadımda formda var ama link ölmüşşş

34snf

New member
bana Mx_joomla34 teması full olarak lazım bir türlü bulamadım yardımcı olursanız çok seviniriö.

goyahlar5

New member
arkadaşlar bana şu iki tema lazım ..... aradım bulamadım şimdiden tşkler....

Bonus Themes

Delicious - August 2009 Joomla Template

Solidarity - October 2009 Joomla Template

ihocan

New member
template monster 28758
Type: Css Full Site Flash 8
Author: Mercury
Downloads: 5
Width: 1680px

Sources Available:
.HTML
.PSD
.FLA
.SWF

Software Required:
Adobe Photoshop CS+;
Adobe Dreamweaver 8+ (or Microsoft Expression Web);
Adobe Flash 8+;
For uncompressing a template ZIP package:
WinZip 9+ (Windows);

Stuffit Expander 10+ (Mac);

lazım bulabilirmisiniz çok önemli

forestia

New member
Merhaba arkadaşlar, benim aradığım tema hali hazırda olan bir form fakat adını bilmiyorum bir kaç örneğini gördüm aynı yerlerde eğer reklam olarak sayılmazsa

koraybirand. c o m
hakanozturk. c o m
sedatdogan. n e t

bunların kullandıkları tema hemen hemen aynı 1-2 farklılık dışında. tek tek fotoğraflara link verdiklerini düşünmüyorum. fotoğraf işiyle uğraşıyorum ve galerimin böyle görünmesini istiyorum temanın adını bilen var mı acaba ya da nasıl bir eklentidir.

Sevgiler