Tema İstekleri Bu Başlıktan Alıyoruz.!

MAJESTE

Kadim Dost
Tüm Joomla Tema İsteklerinizi Lütfen bu başlığa yazınız

50 Mesaj altındaki arkadaşlar tema isteğinde bulunamazlar​

velias

New member
Arkadaşlar bana ice blue temaları lazım bulabilirmisiniz

Arkadaşlar bana ice blue temaları lazım bulabilirmisiniz.Konuyu yanlış yere açtım galiba ama bana ice blue kodları lazım şimdiden tşkürler

MAJESTE

Kadim Dost
anladım da hangi temasını istiyorsun tam adını veya bir örnek verirmisin

1001Design

330i ///M3 Design
en gec yarin aksam büyük template arsivi eklenecek arkadaslar

Yeşil Gözlü

Altın Üye
hani benim temam bari yalan söylemeyin konu açmışın tema istekleri burdan die cevap yazmıyon bulamadıysan bulamadım de yada yapamadım de adam gibi beni bekletme yada bişey yaz lütfen yada şu konuyu kapatsınlar

MAJESTE

Kadim Dost
ana avrat sövmek ? ben sana tema yapacam ve yapmadım diye ana avrat sövecen mi vayy bee yok kardeşim tema mema sana önce adam gibi istemeyi öğren forumda sorunlar vardı mesajını okuyamadım pm niye atmıyorsun ?

kurtwolush

Banned
yuh yani adam yardımcı olmak amacıyla bi konu açmış sen de karşılığı olan TEŞEKKÜR ü vermişsin!!!
bnmde beklentilerim var bu bölümden bn de takip ediyorum yeterli olmayan bir bölüm şimdilik!!
adam tek başına araştırıyor paylaşıyor bu bölüm açılalı daha kaç hafta oldu biraz insaf yanii.

dostum sen bakma böyle densizlere....

Dr.agon

Banned
öncelikle hepinizden özür diliyorum gerçekten biraz densizce davrandım majeste özelliklede sende çok özür diliyorum sadece biras sinirliydim yazdığım şeyi deiştirmek istiyorum ama deiş tiremiyorum her halde üyeliğimi silmişler üyeliğim açılır açılmaz mesajı deiştiricem hepinize güle güle

MAJESTE

Kadim Dost
öncelikle hepinizden özür diliyorum gerçekten biraz densizce davrandım majeste özelliklede sende çok özür diliyorum sadece biras sinirliydim yazdığım şeyi deiştirmek istiyorum ama deiş tiremiyorum her halde üyeliğimi silmişler üyeliğim açılır açılmaz mesajı deiştiricem hepinize güle güle
densiz davranışın için forumdan bir süreliğine banlandın

Dr.agon

Banned
biliyorum ama hakettim. pff hazır 3 tane konum vardı artık cezamız bitince açarız

şimdi ben adam gibi sorcam sende adam gibi söylicen ok cs teması die bişey varmı ben araştırdım bulamadım eğer varsa nerden indire bileceğimi söyler misin. ama mutlaka bi cevap yaz bulamadıysan bulamadım de yok de ben sen hiç cevap yazmadığın için sinirlendim.

blacklord

New member
beyler sizden tam ismini bilmiorum ama örnek göstermek istiyorum mersinsosyete.com bu sitenin temasına benzer bi temanız varmı çok acil please :(

MAJESTE

Kadim Dost
üçünüzünde isteği alındı cs teması diye bir şey yok öncelikle ama ona benzer güzel bişi bakıyorum
mersinsosyete temasına gelince görüldüğü gibi editlenmiş bir tema onuda vericem forumda vista teması hangisini istediğini veya örnek verirsen upload ederim.