Teknik Destek Hattı [Hatalar,Problemler,SorunLar] Yardım BaşLığı

kaitherock

New member
arkadaşlar msn listemde herkesin ismi 2 tane oldu durup dururken.diğer bilgisayarlardan girdiğimde normal ama benim bilgisayarımda listem 2 katı gözüküyo.nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisiniz??

tezcanege

New member
slm. ben işyerinde msn kullanıyorum fakat patronmuzun yeni aldığı kararla ağa hub bağlatıp bütün msn leri kontrol edecekmiş. bundan kaçmanın yolu varmı acaba. Şimdiden teşekkürler

Afatsumdmr

New member
Arkadaşlar benim pc de programların arasında msn 7.5 var gözüküyor.ama çalışmıyor.prg.ekle kaldırdan kaldırmaya uğraşıyorum kullanmaya çalıştığınız program kullanılmayan bir ağ kaynağı üzerindedir diyor silinmiyor.ara dan msn.mspg ..... yazan ismi yazıyorum bulunamadı diyor.Başka msn yüklemesinide engelliyor.Bu msn 7.5 u nasıl tamamen kaldırabilirim.yardımcı olursanız memnun olurum.teşekkürler.

ffqwx

New member
msn de kamera açtıktan bir kaç dakika sonra Bilgisayar Kapanıyor. Her zaman olmuyor ama genellikle sorun bu. Ne yaptıysam çözemedim. Acil yardım.

FirstSoldier

New member
http://www.hackhell.com/msn-teknik-destek-bilgiler/531071-msn-oturum-acilirken-hata.html

konu acmıstım ama buraya da belirtiyim belki bakan olur.

dun hic bir sorunum yoktu. bugun sabahtan beri oturum acamıyorum.

mailimi yazdım şifremi yazdım baglan tusuna tıkladım.

hata raporu gonder cıkıyor hata raporu değil.

sildim program ekle kaldırdan da kaldırdım. prog.files tan da sildim. tekrar kurdum yine aynı.

3-4 kere yaptım aynı.

eski versiyon kurdum yine aynı

napcam aklıma baska bisey gelmiyor... :S

Ekselans3

New member
ben paylaşım klasörü açamıyorum ve son sürüm live messenger kullanıyorum...msnde paylaşım klasörü nasıl açabilirim

dagci86

New member
msn 9 acılmıo ve kaldırılmıo bu konuda nasıl bir yardım alabilirim acaba?az önce devamlı "Windows Live Communications Platform bir sounla karşılaştı..." die bi hata veriordu.nasıl düzeltebilirim yardımcı oluranız sevinirim.buarada nette yazan combofix,trojen remover gibi programları denedim ayrıca tema ve benzeri seylerden ötürü acılmıordur gidi önerileride denedim fakat hala acılmıor

yardımmm lütfennnnn

john_16

New member
arkadaslar ben laptopuma yenı format attım hersey iyi gıdıyor butun programları ındrebıldım ama mesenger ındrımeye kalktıgımda olmuyo hersıteden denedım ındır dıyorum sayfa gorutulenmıyor dıyor snra dıger pcme ındrdım flash bellekle aktardım yuklemeye calstım oda ınternete baglanamadı dıyor lutfen bana yardımcı olurmusunuz sımdıden tsk ederımm....

BITTER_END

New member
Ya arkadaşlar ben msn 2009 da resim yada müzik gönderebiliorum ama herhangi bi program göndereceğim zaman hata werio ziplesemde aynı eski wersiyonlarda zipleyip gönderiliodu bunda gönderebilmek için illede Windows Live OneCare safety scanner denen şeyi yuklemek mi gerekio

frkn89

New member
ben mesenger programını engellemek kendi istedigimde girmek istiyorum bole bir program bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

karakayax

New member
ya engellediklerimin listesi araçlar>seçenekler>gizlilik sekmesinde var.sağ tuş yapıp engellediklerimi silmek istiyorum ancak sil komutu aktif değil.engellediklerimi silebilmem için onların da beni silmesini beklemek zorunda mıyım?

gamil

New member
benim sorunum dün gece ortaya çıktı ne yapacağımı şaşırmış durumdayım pc yi açtığım msn tekrar kurmaya çalışıyordu sonra ben msn kaldırdım tekrar kurdum fakat pc ye kurulmuş olmasına ragmen her zaman çıkan msn penceresi çıkmadı sonra ben tekrar kaldırıp tekrar kurdum fakat bu seferde siz zaten kurmuşsunuz kaldırıp tekrar kurun diyor fakat ekle kaldırda görünmüyorlar ne yapacığımı şaşırdım windows messenger kaldırmıştım windows bileşenlerden tekrar ekledim ama yinede olmadı lütfen yardım edin

akann

New member
msn sıstem dosyası hatası verıyor ve ılk acmada 8007007e hatası verıyor ne yaptıysam olmadı sürüm msn 2009 lutfen acıl yardım

sevket63

New member
arkadaşlar benim pcde sorunum e mail leri okuyamıyorum tıkladığımda yükleniyor diyor ama açılmıyor silmek istedigimde de aynı sorunu yaşıyorum üç defa format attım her defasında ayrı msn yükledim 8.0 8.1 8.5 sorunum çözülmedi lütfen yardım edin bir siteye üye olmak istiyorum ama activasyon e maile gönderiliyor malesef e mailler açılmıyor

ekoticaret

New member
kardes kolay gelsin bende bi sorun var
http://img231.yukle.tc/image.php?id=8678adsiz.JPG iste resim bu görntüleniyo diyo ama böylece kalıyo lütfen yardım edinnn simdiden herkese tesekürler
benimde sitelere girebiilyorum ama msnde cam acarken sirketimiz tarafından engellnemistir diyor bi cözüm veya prgram varmı ne olur yardımcı olun resmini de cekicem daha iyi çözümü icin http://img234.yukle.tc/image.php?id=...gleli_site.JPG

Maske5

New member
Benim sorunum aldığım paravan mail adresini unutmam.Şifresini biliyorum,alternatif mail adresini de biliyorum ama adres aklımdan uçtu :( Çok lazım olmasa umrumda değil ama şiddetle bu adrese ulşamam lazım.Eğer bu problemimi çözebilirsen dile benden ne dilersen...

gkhn001

New member
ben şüpheli bir durumdan bahsetmek istiyorum,messenger da e posta gelen kutusuna tıkladığımda önceleri direk şifre sormadan hotmail sayfam açılıyordu,şimdi ise tahminimce ispanyolca dilinde hotmailin giriş sayfası çıkıyor ve şifre soruyor.bu sizce neden kaynaklanıyor olabilir,şifre çalmak için yapılmış sahte bir hotmail sayfası olabilirmi,değilse nasıl düzeltebilirim.teşekkürler.

http://login.live.com/login.srf?id=2&svc=mail&cbid=24325&msppjph=1&lc=1046