Teknik Destek Hattı [Hatalar,Problemler,SorunLar] Yardım BaşLığı

Hell

Başarıda bir sanattır.
Arkadaşlar Karışıklık olmasın dedim Ayrı Ayrı başlık açılmasın..

Bu bölümde:

-Messenger Bağlantı Hatalarına Çözüm ÜretiLebilir.
- Msn hakında yardım alabilir.
- Soru sorabilir.
-

Kısacası Genel sorularnızı ve sorunlarınız hakında bilgilendirme yapıalcaktır :)

IM Yani anlık yazışma programları dahilindeki sorularınız alınacaktır.

:sigara:

!! Önemli !!

Sorularınızı sorarken lütfen bazı Teknik terimleri vermeye çalışın.
örneyin:msn versiyonu , kullanmakta olduğunuz işletim sistemi , bağlantı türünüz , msn de kullanılan yamalar(plus, -ng v.s.)

not: İlk mesajda saçma sapan istek yapanların mesajları UYARILMAKSIZIN silinecektir.​

Not 2 : Foruma Yardım Başlığı Açanlara Kessinlikle Yardım Edilmeyecektir..Sorunlar Buraya yazılacaktır

Not 3 : Tarafımdan Uygun görülür İse Forumda Açılan Başlık Bu başlık iLe BirLeştiriLebiLir.

kısa bir not daha : Aradaşlar msn spacesten hiç anlamam buda benim açığım hep blogdan nefret etmişimdir bu yüzden bununla ilgili sorunarınızı lütfen bölümdeki msn spaces ile igili herşey konusuna bıraınız :[​

Hell

Başarıda bir sanattır.
PRotype' Alıntı:
abi MSN Crawler nasıL calısıyor ? :ter:

Automatic Preveiw e bas
daha sonra Searcfh a tıkla
arama yapıcak
sonra beyendiğin resimlerde yandaki kutuyu işaretle
daha sonra Save yi tıkla ve kaydediceğin yeri seç

oldu bitii :mutlu:

aSi**

New member
Yaa saolun bence buraya bu lazımdı her yardım için başlık olmuyodu.
Arkadaşlar 2 haftadır msn acamıyorum cunku acınca 2 online oluyorum 2 sn sonra msn kapanım gidiyor 3 sürümde de aynısı oldu (7,7.5,8.0) ya kafayı yicem yardm edebilirmisiniz.

Hell

Başarıda bir sanattır.
aSi' Alıntı:
Yaa saolun bence buraya bu lazımdı her yardım için başlık olmuyodu.
Arkadaşlar 2 haftadır msn acamıyorum cunku acınca 2 online oluyorum 2 sn sonra msn kapanım gidiyor 3 sürümde de aynısı oldu (7,7.5,8.0) ya kafayı yicem yardm edebilirmisiniz.
Kulanmış olduğun msn yamalarını kaldır örneyin çoklu oturum a-pach v.b. Sonra tekrar dene bir hata kodu veriyorsa bursda yazarsan daha kesin sonuş alırız

PRotype

Game Spider
hellboy726' Alıntı:

Automatic Preveiw e bas
daha sonra Searcfh a tıkla
arama yapıcak
sonra beyendiğin resimlerde yandaki kutuyu işaretle
daha sonra Save yi tıkla ve kaydediceğin yeri seç

oldu bitii :mutlu:

Abi ya Acılmıyor ki program bilmem ne dll dosyası bulunamadı diyor :(

Hell

Başarıda bir sanattır.
PRotype' Alıntı:
Abi ya Acılmıyor ki program bilmem ne dll dosyası bulunamadı diyor :(
sen zipten çıkardıktan sonra verdi dimi bunu zipten ayırırken değil
+
hatayı print screen yapıp bana pm at yardımcı olayım.

PRotype

Game Spider
abi neyse ya sanırım sorun var acılımıyor şimdide sen bana MSN 7.0 için Plus bulabilir misin?

captain_27

New member
önce msn hakkında bizleri bilgilendirdiğin için tşk ederim ya ben sizin verdiğiniz programlarla bişeyler yapmaya calısıyom ama bazı konularda rapshre diye bi yer cıkıyo ve linki dowlant edemiyom bu konu hakkında beni bilgilendirrsen cok sevinirim

Hell

Başarıda bir sanattır.
rapid linkine tıkla
açılan sayfadan en allta bulunan " FREE " butonuna tıkla..
ardından bir sayfa açılacak ve orda GEri sayım olucak .

Geri sayım bitince bir kutu açılacak ve oraya hemen yanında(solda) gördüğün 3 harfi yazıcaksın ..

oldu biti :)

serdar141

New member
bana .dat uzantılı dosyaların boyutunu küçültebileceğim bi prog. önerebilir misin?

:ter: :ter: :ter: :ter:

Hell

Başarıda bir sanattır.
serdar141' Alıntı:
bana .dat uzantılı dosyaların boyutunu küçültebileceğim bi prog. önerebilir misin?

:ter: :ter: :ter: :ter:
Burdan msn içerikli Programlar ve sorunlar hakında destek veriyoruz.

aSi**

New member
hellboy kanka şeyy bende hata vermiyor msn de online oluyorum 5 saniye sora hepten gidior sytemtraydanda gidior bu 3 sürüm denedim hepsinde ayni hata vermeden gidior ama actıgım msn karsı tarafta online gözküyor.Arkadaslar başınıza bole bi olay geldimi ya cok arastırdım bulamadım hala :(

March24

New member
Iyi geceler,
msn ye sign-in oluyorum , 5 - 10 sn sonra msn penceresi minimize edilmis gibi saatin oldugu kisimda ikon olarak gorunuyor fakat mouse u uzerine getirince aninda ortadan kayboluyor ve arkada calismaya devam ediyor. Daha sonra 3- 5 dakika sonrada "messenger bi hata ile karsilasti ve.... " uyarisi " hata raporu gonder gonderme" geyigi cikiyo. Kafayi yemek uzereyim. Uninstall edip tekrardan kurdum ama ise yaramadi.
Lutfen yardimci olun. tesekkurler...

aSi**

New member
March24' Alıntı:
Iyi geceler,
msn ye sign-in oluyorum , 5 - 10 sn sonra msn penceresi minimize edilmis gibi saatin oldugu kisimda ikon olarak gorunuyor fakat mouse u uzerine getirince aninda ortadan kayboluyor ve arkada calismaya devam ediyor. Daha sonra 3- 5 dakika sonrada "messenger bi hata ile karsilasti ve.... " uyarisi " hata raporu gonder gonderme" geyigi cikiyo. Kafayi yemek uzereyim. Uninstall edip tekrardan kurdum ama ise yaramadi.
Lutfen yardimci olun. tesekkurler...
Aynı sorun 3 haftadır bende var windows msn bile acılmıor.
Lütfen yardım

aSi**

New member
Forumda vardı kardeş senle ilgili konular.Şİfresini unuttuysan senin için pek önemli bi mail diildi o zaman.

Hell

Başarıda bir sanattır.
asi sanırım hata mesajı görünmüyor direk kapanıyor.

bu sorunda msn nin tüm eklentilerini kaldır .

msn plus snaff punin göz kırpmaların smileyslerin çoklu oturum v.s

bunu yaptıktan sonra msn nini siştesinden son sürümü indir ve kur sorununu çözecektir.

---
Marc sende yukardaki yönergeyi izleyerek sorununu çözüm bulabilrisin.
--

nabilal
Sende e-posta adresi ermişsin editlendi mail hackte sabit konuda çözüm bulabilirisn.

PRotype

Game Spider
Merhaba Hellboy,

Abi Mesela Bir Kişi Beni MSN de Engelledi..Bende Cevrimdısı Gozukuyor ya...Ornegin MSN si Suan Acık veya KapaLı...Bu kişinin Online Olup olmadığını OgrenebiLir miyim? Ve nasıL?

Şimdiden Teşekkürler Abi...