tayyip erdoğan karikatürleri

fare_07

**forum haşeresi**
3 tanede benden olsun bazıları cumhurbaşkanlıgından daha önemli sorunlarımızın oldugunu anlamalı ....

SAHRANİL

Altın Üye
fare bey harikasın eline sağlık.ya birde karikatür eleştirme olayını aşsa insanlarımız çok ii olacak.

SAHRANİL

Altın Üye
hayrünisa gülünde karikatürü varda kıyamadım kadına.çok ağıır bi karikatür bir bayana.

fare_07

**forum haşeresi**
özür dileyerek son verdigin 5 karikatürü siliyorum....

hepsi daha önce verilmişti

sky

New member
Siyasi içerikli karikatürlerin verilmesine karsıyım
üstelık bu ulkenın basbakanı 2-3 tane soysuz a
en guzel yanıtı halk yıne vermıstır.
(medyaya rağmen)

SAHRANİL

Altın Üye
sanatsal yapıtların eleştirilmesine engellenmesine karşıyım.

sky

New member
SAHRANİL' Alıntı:
sanatsal yapıtların eleştirilmesine engellenmesine karşıyım.
iş sanattan çıkıp artık menfaatlere giriyorsa ben desteklıyorum

SAHRANİL

Altın Üye
canım orda 8,5 artı derken türbanın boyutundan bahsediyo,hani emine erdoğanın türban tarzı varya o yani dikkatli bak..orda gösterilen herseyin uzunluk olarak boyutundan bahsediyo.mesela pkknın kanlı topuzu benzinin pompası,hortumcuların kolu falan mizah işte..

sky

New member
SAHRANİL' Alıntı:
canım orda 8,5 artı derken türbanın boyutundan bahsediyo,hani emine erdoğanın türban tarzı varya o yani dikkatli bak..orda gösterilen herseyin uzunluk olarak boyutundan bahsediyo.mesela pkknın kanlı topuzu benzinin pompası,hortumcuların kolu falan mizah işte..
sorunda burda oluyor ıste bazı boş kafalar kadın hakkını savunan boş kafalar
mılletının basındakı turbana karısmaya hiç hakkı yoktur.

sakal çizmişler sakal dinimizde yasak oldugunu yazan bı yer varmı ?
Peygamber Efendimiz (s.a.v.) da sakalı varmıs
bu zıhnıyet bunu bılmıyor.

SAHRANİL

Altın Üye

fare_07

**forum haşeresi**

sky

New member
fare_07' Alıntı:
arkadaşlar karikatürden anlamıyosunuz yorum yazmayın bari

ordaki sakal tarikatlarının gücünün arttıgını....türbanda türban sorunun türkiyede daha fazla arttıgını temsil eder....

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=283404&highlight=d%FC%FE%FCnd%FCren+karikat%FCrler

bizim fikrimizede muhalif karikatürler oldu susmasını bildik...olayı gurur meselesi yapmayın artık
oraya bı resı eklenıyor ınsnlarda bunun hakkında yorum yapıyor.

söyle bı kural varsa basustune " sadece tesekkurerınzı belırtebılırsınız eleştiri yapamassınız " dersen sen haklısın
ınsanların karikatürden anlayıp anlamadıgına kımse de karar veremez.
oradakı karikatüre ben din im üzerinden siyaset yapıldıgı ıcın karsıyım.
sen gercekten ınanıyormusun senın dedıgın duyguyla yazıldıgına
kımsenın din üzerinden siyaset yapmaya hakkı yoktur.

fare_07

**forum haşeresi**
sky hatırlatırım karikatürler bölümündesin siyaset bölümü biraz üst tarafta

orda dinle ilgili siyaset yapıldıgı falan yok demek istenen

tarikatlar güç kazandı.....

sorununuz karikatüre resim olarak bakman zaten....şimdi biride yalan tayyibin dilini uzun çizmişler tayibin dili o kdar uzun deil ben gördüm dese...tabutların boyu o kdar uzamadı askerlerim hala aynı boyda dese...gülersin dimi şurda kahkalarla aptal bu çocuk die...orda teşbih sanatı yapılıyo ve teşbihte hata aranmaz..:goz:

sky

New member
fare_07' Alıntı:
sky hatırlatırım karikatürler bölümündesin siyaset bölümü biraz üst tarafta

orda dinle ilgili siyaset yapıldıgı falan yok demek istenen

tarikatlar güç kazandı.....

sorununuz karikatüre resim olarak bakman zaten....şimdi biride yalan tayyibin dilini uzun çizmişler tayibin dili o kdar uzun deil ben gördüm dese...tabutların boyu o kdar uzamadı askerlerim hala aynı boyda dese...gülersin dimi şurda kahkalarla aptal bu çocuk die...orda teşbih sanatı yapılıyo ve teşbihte hata aranmaz..:goz:
bazen ınsanlar kımın ne yapacagını pc basından nasılda biliyor =)
Ayrıca Haklısın kendımı bu kadar sıyası karikatürün içinde bulunca bı an sıyaset bölümünde zannetmişim. :melek

HTML