tayyip erdoğan karikatürleri

fare_07

**forum haşeresi**
reklamlari çok ii silmişsin tek tek kontrol ettim valla :durdurun

ellerine saglık

SAHRANİL

Altın Üye
:durdurun söz konusu tayyeap olunca silerimm valla yaaaaaaaaaaa:durdurun :durdurun :goz: :goz:

Fyonb

предате&
yarıldım walla...bilmediklerim de var aralarında..çok sağol...

mic999

New member
Cok Guldum Hahahahahaha ..............ama Bazilari Gercekten Sevİyesİzce Ve Hakaret İÇerİyor.....bu Kadarida Özgurluk DeĞİldİr Artik .yazik Yanİ Sonucta Bu Ulkenİn BaŞbakani Ayiptir.....bazilarinin Kaldirilmasini Önerİyorum
PaylaŞim İÇİn SaĞol Dostum

SAHRANİL

Altın Üye
ne ben seviyesizim ne de karikatürler.hepsi gerceği yansıtıyo malesef,tabi görmek isteyene.kaldırılmasını talep edemezsin.orda uygunsuz bişeyler olsaydı fare bey zaten kaldırırdı.sağolsun hep ilgilenip yardımcı oluyor.bence gayet gercekçi ve güzel hazırlanmış karikatürler.keşke ben üretmiş olsaydım onları.

SAHRANİL

Altın Üye
canım sağol sen gibi herkes anlasa nereye sürüklendiğimizide karikatürleri kaldırın demese.

SAHRANİL

Altın Üye
ay benim tatlım gülümsemene sevindim.hep gül güzel yüzüne gülmek yakışıyor ok.

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
bence güzel değil. bi başbakan hakkında böyle konuşmak karikatürlerini böyle yapmak. bazıları hakaret niteliğinde. mesela anaıda al git güzel. ama o kedi remi olmamış. bu arada akpli olduğum sanılmasın akpli değilim.

SAHRANİL

Altın Üye
bu ülkede artık yazara düşünüre sanatçıya ve karikatüriste tahammül kalmamış.bırakın herkes sanatını yapsın.

psycho25

New member
eline sağlık güldükten sonra da durup düşünmek gerekiyor çünkü bunlar sadece mizah için üretilmemiş :goz:

HTML