TARTIŞMA>>MHP gençlik kollarında hoşunuza giden ve gitmeyen davranışlar varmı?

blacksta

New member
Bence bunlara gerek yok! bi insan ülkücüyse onu batıcı giyimle yada doğucu giyimle yargılayamayız! ben şahsen bir Türkistan (Türm Türk Devletleri kastediyorum) aşığıyım!Ama kulağımda Küpede var! Kolumda da Göktürk Alfabesiyle Dövme var ama bu bnm ülkümü davamı ve Türkçülüğümü değiştirmez!Ha tabikide görünümünle karşındakine efendi bir kişilik vererek onu etkileyebilirsiniz ama işte...Atsız Atamızında Dediği gibi "En iyi Türkçü Türkçülüğü Yayandır!" ki ben çevremdeki herkesden çok kişi Türkçülük konusunda bilgilendirdim ve çoğu genç arkadaşımıza Türkçülük ideolojisini aşıladım Türklüğünü Ululuğunuve Büyüklüğünü Diğer Irklardan üstünlüğünü anlattım!

ha bi eklemek istediğimde ülkücü zamanında üniversitede okuyan gençlere derlermiş.ülkü sahibi die ve ülkücü kesim hep okumuş okul okuyan üniversitelilermiş.Darbe zamanında hapse atmışlar ve okumaları engellenmiş ve devlet bunu milletimizden gizlemek için bir takım insanlara ülkücü sıfatı vermiş ( bugünkü mehmet ağar kesimi v.b. ) siz ülkücü gibi takılın dmiş.olay bundan ibarettir saygılarımla

Börteçine9

New member
Bence bunlara gerek yok! bi insan ülkücüyse onu batıcı giyimle yada doğucu giyimle yargılayamayız! ben şahsen bir Türkistan (Türm Türk Devletleri kastediyorum) aşığıyım!Ama kulağımda Küpede var! Kolumda da Göktürk Alfabesiyle Dövme var ama bu bnm ülkümü davamı ve Türkçülüğümü değiştirmez!Ha tabikide görünümünle karşındakine efendi bir kişilik vererek onu etkileyebilirsiniz ama işte...Atsız Atamızında Dediği gibi "En iyi Türkçü Türkçülüğü Yayandır!" ki ben çevremdeki herkesden çok kişi Türkçülük konusunda bilgilendirdim ve çoğu genç arkadaşımıza Türkçülük ideolojisini aşıladım Türklüğünü Ululuğunuve Büyüklüğünü Diğer Irklardan üstünlüğünü anlattım!
biz bu yüzden Türkçü değiliz işte.
İslam mayasıyla yoğrulmasak ilk geleceğim yol Türkçülüktür ama Atsız da okurum :goz:
Türklük uludur ama diğer ırklardan üstün dersen İslamiyetle çakışmış olur arkadaşım.
Üstünlük takvadadır.
Ama asalet dendiğin Altaylardan Tunaya,Viyanadan Çin Seddine kimin mührünün bulunduğunu hiç şüphesiz tartışılmaz bile.

blacksta

New member
bende diyorum ki araplaşmayalım ama herkes kendi dinini gene yaşasın.Gagvuzluları Hristiyan olduklarından ötürü türklüklerini kaldıramayız ama Türk-İslam sentezine sokmak ırkımızı alçaltır! Din istismara açıktır...

Börteçine9

New member
bende diyorum ki araplaşmayalım ama herkes kendi dinini gene yaşasın.Gagvuzluları Hristiyan olduklarından ötürü türklüklerini kaldıramayız ama Türk-İslam sentezine sokmak ırkımızı alçaltır! Din istismara açıktır...
Müslüman olmayan Türklerle,Müslüman olanlar arasındaki fark dağlar kadardır.Bir taraf 280 ken diğer taraf toplamda 15 civarındadır.
Biz Türklüğü kaldıralım demiyoruz.Davanın adında bile geçiyor Türk-İslam.
İlk hedef elbetteki Turandır!
Ondan sonraki hedef de bize ihanet etmemiş örneğin Bosna veya Çeçen gibi Müslüman kardeşlerimizi bu birliğe katmaktır.Bu birlik zaten İslam alemine ağabeylik yapabilecek bir birliktir.
Din istismara açık değildir bence dini kendi amaçları için kullanıp batının yalakaları olmadıkça veya İslam'a karşı hakaret edenler olmadıkça.

By__Kabus

New member
neden

gecçlik kollarının ilerlememesinin nedeni ülke için degilde sadece kavga için geçlerin bir araya toplanmasıdır..

cmtsysn

New member
arkadaşım dernek dediğin şey insanların iyiliği icindir. ellerinde sopalarla sağ sol catışması yapan dernek üyeleri devlete zarar verir.

blacksta

New member
Müslüman olmayan Türklerle,Müslüman olanlar arasındaki fark dağlar kadardır.Bir taraf 280 ken diğer taraf toplamda 15 civarındadır.
Biz Türklüğü kaldıralım demiyoruz.Davanın adında bile geçiyor Türk-İslam.
İlk hedef elbetteki Turandır!
Ondan sonraki hedef de bize ihanet etmemiş örneğin Bosna veya Çeçen gibi Müslüman kardeşlerimizi bu birliğe katmaktır.Bu birlik zaten İslam alemine ağabeylik yapabilecek bir birliktir.
Din istismara açık değildir bence dini kendi amaçları için kullanıp batının yalakaları olmadıkça veya İslam'a karşı hakaret edenler olmadıkça.
kardeş araplar bu zamandır ingilizlerin peşinden koşuyor... Türk düşmanı bunlar ben bunlara kardeşim demem! Kardeş=Karındaştır Aynı kanı taıdığın insanlara kardel dersin...

Börteçine9

New member
kardeş araplar bu zamandır ingilizlerin peşinden koşuyor... Türk düşmanı bunlar ben bunlara kardeşim demem! Kardeş=Karındaştır Aynı kanı taıdığın insanlara kardel dersin...
yazdığım mesajta araplara ait hiçbirşey yoktu bize karşı olan önyargını değiştirmen dileğiyle gardaşım ;)

sRht´

New member
Şimdiki gençlerde vatan millet sevgisinden diğil ki kardeşim..

eğer bir sorun olursa hemen okul çıkışına herif toplamaya benim sınıfımda okul başkanı vardı her defasında böyle yaptı kavga çıktı topladı çocukları ayıbtır ya böyle oldukça itici geliyor bir sıralar bende merak sarmıştım ama sonra vaz geçtim..

ezel_1907

New member
Evet vakti zamanında Abdullah Çatlı Haluk Kırcı gibi Gladio maşası abileriniz üstlerine düşeni yapıp ülkeyi kaos ortamına sürüklediler.Hadi bakalim şimdi sizde liselerde teşkilat falan fıstık ayaklarını bırakıp üstünüze düşeni yapın ve ülkede hazır ortamda varken bir kaosta siz yaratın aklı kavgadan.korkutmadan başka şeye karışmayan mafya özentileri.
Böyle yoruma ancak Mevlanın bir sözüyle cevap vermek istiyorum.

"Kör cehalet çirkefleştirir insanları,
Suskunluğum asaletimdendir.
Her lafa verecek bir cevabım var,
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye,
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye!"
(Hz.Mevlana)

blacksta

New member
Bakın Türk olmayan hiç kimse Türkün dostu olamaz Yani Türkün Türkten başka dostu yoktur!Ülkü ocakalrından çoğu arkadaşım Araplar kardeşimizdir diyor... Yorum yok

Börteçine9

New member
bu söze ne denir ?

beyine düşünceye acizliğe bakarmısınız :)reismiş neyin reisi ? ezikler reisimi (=

siz bizi temizlemek için doğru bir ideoloji peşinde olun ondan sonra zaten temizlenmeyeceğimizi biz olmazsak sizler uluyacağınızı sersefil dolaşacağınızı öğreneceksiniz..

Tek Yol Kemalist Sosyalizm
Kemalist Sosyalizm :hhmanD
Mustafa Kemal sosyalist miydi?

Sen konuşmaya devam et koç bizim kervan yürüRR...

Börteçine9

New member
Değilmiydi ? ne kadar inkar etsenizde öyleydi.

Mustafa KEMAL ATATÜRK sosyalizmi kendi vatanına kendi düşüncelerine uyarladı başarılamayacağı başardı.

Sizin Kervan İhanetle Çıkarcılarla Ezikliklerle Yürür
o yüzden pek umursanmaz bir kervan :)
biz ihaneti yasaklı yazarların sovyetlerin dağılmasından ortak düşünce olarak Türkiye üstünde büyük oyunlar oynandı cümlelerinde bulduk rahat olll :)

ЯξķāŖŧē35

GÖżťèÞē ЋДИήĺ !!!
arkadaşlar bende ülkücülüğe gönül vermiş bir ülkücü adayıyım ama hiç bir ocağa üyeliği yoktur çok teklif geldi gel katıl bize diye ama ne amaçla olduğu her zaman belli özellikler izmirde uyşturucu hap esrar dönüyor böyle olmasa keşke gitsek bizde işte devlet bahçelinin yaptığı güzel davranışlardan biri ocakları büyük ilçe teşkilatları hariç kapatmasıdır şimdi daha çok herşey kontrol altına alınacak ve herkes bir yere toplanmış olacak daha iyi tanışılmış olucak kimin ne olduğunu herkes bilicek ee bi ocakta 50 kişi vardır 50 kişide bu adamı tanıyodur hani hep takıldığı ii tanıdığı biridir gidipte kimseye bişi demez bu kişi böyle diye ama artık o ilçe toplantılarında daha fazla kişi olucak herkes birbrini tanıdıktan sonra çürüklere yallah sağlamlar bizle kalır ...

not:ayrıca bu postta devlet bahçeliyi övmek amaçlı değildir yapılması gereken birşeydi !

SickDreTh

Altın Üye
konuyu ikili tartısma haline getirmeyin!
konunun gıdısatını degıstırebılecek butun mesajlar sılındı..

HTML