TARTIŞMA>>MHP gençlik kollarında hoşunuza giden ve gitmeyen davranışlar varmı?

skylne

New member
mafyacılık tavırları canımı sıkıyo ama içlerinde cok sağlam adamlarda var hakkını yememek lazım ya bikaçkişi tanımıştım gençlik kollarında başkanlık falan yapan ama normal bi üye kadar mütevazi olan hoşuma gitmişti

HeaVenSiS

V.I.P
O sol görüşlü sosyal etkinlik yapanların neyaptığını iyi biliyoruz içki içip icraat yapıyolar mhp nin böyle işlerle hiç işi olmaz ayrıca o racon kesen tipler mhp nin yüz karalarıdır...

ThugNiggaz

Lollipop G
ZORUNA MI GİTTİ KOÇ? EVET ESKİDEN ÇETEYDİ SİZİNKİLERİ TEMİZLEDİ. BUN U İDRAK EDEBİLENLER YILLARCA DUA EDECEK OGÜN GENÇLİĞİNİ BU UĞURDA HARCAYANLAR İÇİN. GEREKİRSE EVET BUGÜNDE ÇETE OLURUZ SİZİN ANLADIĞINIZ ÇETEDEN HANİ!!! ANLARSIN.

Yapma ya!Temizlesene beni çeteci!!

xmustyy

New member
Neyi Tartışyosunuz Ya Ülkücülüğümü Ülkü Ocak larına Herkez Arkam Olsun Diye Gider Yoksa Kimin Umrunda Neyi Savundukları Bunun İçinde Ülkücülerin Çoğu Bişey Bilmezler Kısacası Hepsi Salaktır

Mahir... Hüseyin... Ulaş...Kurtuluşa Kadar Savaş

Terrible T

New member
Bu uni lerde rajon kesen elemanlara bende fitil oluyordum.İlk uniye girdigim sene tam olarak ne iş yaptıklarını bilmeidigim icin kokuyla karışık saygı duyardım bu elemanlara.Ama sonraki yıllarda okula alıştıktan sonra iç boş çuval olduklarını anlamak zor olmadı.Hele bizim bi arkadaş az dövmedi bunları.Bizim eski abiler anlatırdı bunlar eskiden baya ciddi görevler yapıyorlarmış 80 lerde falan anlatınca o zaman yaptıklarına insan saygı duyuyor ama şimdi yeni gelen çocuklara rajon kesmekten başka iş yapmıyorlar sanırım.

cettin_03

New member
Sen Kimsin Koç? Ayağının Altı Kaç Numara? üstü Biyerine Kaçtığında Altı Büyükse Tutar, Durmasını Bilir! Dikkat Et Diline, Onunda Kaçacağı Yerler Var!!!

Koç koç diyip durma.

Koç seni s.....

Her şehit cenazesi için bende üzülüyorum hayırlı gençler ölüyor.

Senin gibi adamı sürüceklerki güneydoğuya kandil dağına.

Pkk sokar ondan sonra sana.Ağzımı fazla bozdurma.

Börteçine9

New member
Koç koç diyip durma.

Koç seni s.....

senide sürsünler halkların kardeşliği der der durursun kardeşsiniz ya :biggrin

arizaa

New member
öncelik şu belirteyim çürük yumurtalar her yerde var mhpde akpde chpde önemli olan bunların temizlenmesi bende başkanlık yaptım lisede kız kavgası için hiç bi yere gitmedik haksız yere adam dövmedik yeri geldi teşkilatımdaki adamı dövdüm nedenide şu millete bn ocaktayım kim karışır bana demesi şunuda sölim okulumdan olup teşkilatımdan olmayan adamıda korudum sırf aynı okuldayız die ama teşkilatımdan olsun okuldan olsun yanlışını gördüğüm kişiyi ilk bn uyardım ilk bn dövdüm

emrah1607

Banned
Arkadaşlar baştan söyleyim beni yanlış anlamayın. Zamanında bende MHP'de gençlik kollarında görev aldım. fakat dışarıdan bakınca bağzı anormal davranışlar göze çarpıyor..
Mesela, Bir kaç üye üni. kantininde en köşeye bir bayrak asıp takım elbise ve ellerinde tesbihle tipini beğenmediği adamları seçip rajon kesmesi ( bunları zamanında yaptım :aşk )
bu dışarıdan çok itici geliyor. bilmiyorum ama biraz modernleşmemiz lazım. Hee sakın ha kaprilerle fln da gelin demiyorum :) ama bu olay dışarıdan birine sorunca cok eski kafalısınız. hep arkam olsun diye onlarla takılıyorlar diyorlar ve kimse üye olmak istemiyor.
Geçenlerde sol görüşlü bir arkadaşımın üye olduğu bir derneğe gittim ve % 80 i kız gitar çalıp gezi düzenliyorlar.. ve gün geçtikçe sayıları çoğalıyor. insanlara okadar çekici geliyorki...
Biz neden etkinlikler yapmıyoruz? böyle etkinlikler yapsak düşüncelerimizi daha iyi anlatamazmıyız? evet arkadaşlar yorum bekliyorummm... Buna benzer hoşunuza gitmeyen şeyler veya böyle olsa daha iyi olur dediğiniz fikirleriniz varım?

demekki süper bi düzeni varki kimse msj yazmıyor :))
eğer sende sorun olduğunu düşünüyosan ve görevde aldıysan neden yeniden görev alıp sorunu düzeltmeye çalışmıyorsun.senin bizimle alakan olamaz.çünkü bize şunu öğretirler sana öğretmiş olmaları gerekirdi bizden olsaydın.ülkücünün olduğu yerde pislik olmaz olursa ülkücü ise düzeltir işin ucunda ölüm bile olsa .biz elemizden geleni yapıyoruz sende yapabilirsin.burda forumda bazı itlere bizi maskara yapman ne kadar doğru sence?

kızlarla etkinlik yapıyomuşlar.emin ol orda kız olmasın bi b..k yapamazlar.biz biliyoruz solcuların mekanlarında akşam müzik faslından sonra saat 12 den sonra ne döndüğünü.bunlar çağdaş insan.amerikalılar gibi babası iş üstünde yakalasa oo tebrik ederim çocuklar der.bunlar geniş insanlar o yüzden şey üstünden adam toplarlar.sayılarının falan çoğaldığı da yalan.bizim burda ilgisizlikten halkevi çürüdü.pis insanlar bi temizlik bile yapmıyolar temizlikten geçilmiyor.ocak olarak atatürkün açtığı bir yer olduğu için ben rahatsız oluyorum bi gün bir temizlik şirketi göndercem oraya.

Ülkücü camianın ilerleyememesinin tek sebebi;mevki ve görev meraklılarının içeriye sızmış olmasıdır.Liselerde;millet arkam olsun kimse bana karışamasın diye giriyor teşkilata ve bir emir kulu havasına bürünüyor.Takım elbiseler,tesbihler vb.Üniversitelerde aynı şekilde.Ama kimse anlamıyorki;ne takım elbiseyle ne tesbihle ülkücülük olMaz.Tabi bu adamları içine alan lardada sorun var.Sadece kalabalık olsun,görevimi yapıyorum gibi görsünler yükseleyim mevkim artsın vb. gibi nedenlerle milletin kafasında oluştu bu kötü düşünceler.Olması gereken;yada bilinmesi gereken ;Sokaklarda tesbih sallayarak adam döverek yürümez bu dava.Zamanında abilerimiz amcalarımız üstlerine düşen görevleri yerine getirdiler.Şimdi bizlere düşen okuyup kendimizi geliştirip bu dava yolunda hizmet etmekdir.

iyide milletin amerikan bayraklı gezdiği elbiseden yada ingilizce yazılı elbiselerinden rahatsız olmuyorsunuz da neden ülkücülerin elindeki tesbihten rahatsız oluyorsunuz.bahsettiğin yaş grubu zaten liseli genç. bu bütün yaş gruplarında böyledir sadece ocağın gençlerindemi var bu .he ocaktakilerde fark edildikçe uzaklaştırılır ocaklardan bizim burda öyle oluyor çünkü ve olacaktır da .bunda da hem fikirmiyiz kardeş.

evet ocakların başındakilere lafım uok.ama yanındakiler kuru milliyetçi.
ben bi solcu(devrimci diyemiyorum o kadar kolay değil) olarak bayağı sağcı arkadaşa sahibim.hatta bi kaçı reis midir nedir.
yurtta reis, okulda reis,katta reis; çocuk oyuncağına çevirdiler işi.
oturup bazen tartışıyoz ama bişey bilmiyoki anlatsın.
okulda dayı dayı kasılıpta yürümeler,bira içip şişeyi duvara atmalar,gelene gidene küfür etmeler...
ya alıp arkadaşları konuşuyoz bazen insanın bu kadar mı boş olur düşünceleri.milliyetçiyim diyon bari git tanımını oku.takım elbise elinde tesbih.nefret ettiriyolar ya.inşallah düzelir ne diyim

ya burda ülkücülerden bahsediliyor .bi kaç soytarıdan bize bahsetme.kendilerini ülkücü diye tanıtan o kadar serseri varki .sen tartışmak istiyorsan biz burdayız....

Ocaklar Çok Bozuk....Çoğu Alakasız İnsanlar Sırf Arka Edinmek İçin Ocaklara Gidiyorlar....MHP Düzeni Eskisi Gibi Değil
arka etme devirleri asıl eskidendi .şimdi eskisi kadar hareketli değil ocaklar kavga gürültü yönünden . tabiki farklı bir dönem olacak eskiden başbuğ vardı şimdi sayın bahçeli .her yiğidin yğurt yiyişi başka .beğensenizde beğenmeseniz ülkü ocakları bu ülke için çok fayda sağlamış ve sağlıyacak olan bir kurumdur

arkadaşlara katılmamak elde değil ülkü ocağını çakal yuvasına çevirdiler
bu yorumu yapanın acaba çakaldan ne kadar eksik yanı var .önce onu anlamak lazım.sonra bu söylenilene itibar edilmesi lazım. o yüzden benim gördüğüm haliyle eksikleri olsada ülkü ocağıdır hala .bu yorumu yapanlar çakal yavrularıdır

VoyVoy arkadaşın mesajına katılıyor ve ekliyorum.
Türkiye'de yaşayan hiçbir gence ve hiçbir kesime koyun sürüsü muamelesi yapılamaz. Herkesin bir düşünce özgürlüğü , giyim özgürlüğü , dini , kitabı her neyse vardır işte. Herkesin ailesinden aldığı bir ahlak bir yolu vardır elbet. Kimse kimsenin anası babası değilki kendilerine göre yanlış olan hareketlere yok bunu yapma yok şunu yapma , inadına yapana topla 100 kişi saldır. bildiğim kadar küpe ve kız dahilinde gıcık oldukları başka durumlar yoktur.

Ama artık Ülkücü denildi mi gözümde canlanan tek şey Çetecilik ötesine de gidemez zaten bu zihniyetle.

kimsenin kimseye karıştığı şöyle yap böyle yap dediği yok .sen ne kadar gördün biliyosun ocağıda böyle diyosun.

oraya giden herkes türk gibi giyinmeli .üzerinde emperyalizmin simgesi bulunan bir şeyi giymemeli yada giydiği şey ahlak kurallarına uygun olmalı .dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var.onlara uyulmuşsa gerisi teferruat.

çetecilik diyorsun .ulan sen çetenin daha tanımını bilmiyorsun. ülkü ocakları çete kurmuş olsaydı şuanda senin gibi yaratıklar yaşamaz ve burda bunları yazamazdı aptal insan

%80inin ideolojisi bozuk bütün solcuları pkk kürd bölücü olarak tanımlıorlar ne alaka.kendilerinden yani ülkücü olmayanları dışlıyorlar.sanki bu ülkeye birtek ülkücüler sahip çıkıyor .aydınlar laikciler atatürkçüler bölücü oluyor sanki.sokakta bir tane melez kürd görsünler kardeşimiz dersiniz ama solcu görün hemen bölücü oluruz.ulen ben solcuyum sizin gibi ülkücülerden daha milliyetçiyim bee.
sieee.hadi ordan çorbacı

Neyi Tartışyosunuz Ya Ülkücülüğümü Ülkü Ocak larına Herkez Arkam Olsun Diye Gider Yoksa Kimin Umrunda Neyi Savundukları Bunun İçinde Ülkücülerin Çoğu Bişey Bilmezler Kısacası Hepsi Salaktır

Mahir... Hüseyin... Ulaş...Kurtuluşa Kadar Savaş

babanın adı salakmı .ok söyle mmn olduk
mahir hüseyin ulaş .alayınız gelse ne yazar ulan alayınız traşşşşş.salak adam önce insan ol bu foruma üye ol sonra .insan diye senide almışlar ya buraya bişey demiyorum.ama yaptığına cvp vermeden de geçemedim.inş bi daha ki yorumlarında babana yada anana laf ettirmezsin...!!!!

Koç koç diyip durma.

Koç seni s.....

güneydoğuda çoğu şehit olan mehmetçiklerimizin çoğu milliyetçi.sizin gibi tike tike gidenlerde var tabi . gönüllü gider oraya bütün ülkücüler.acemi birliklerinde sorduklarında güneydoğuya gitmek isteyen varmı diye öne çıkar gerçek ülkücüler aptal adam.orda pkk ya sokan da bu gençlerdir . yada en büyük darbeyi vuran komutanların git geçmişini araştır dana.ondan sonra burda yorum yaz . pkk ya ve senin gibi fikri anlamda aynı kapıya çıkan sosyalist bölücü devrimci köpeklere de sokarız sen kafanı yorma . devrimci leninci stalinci itler sizi.atatürkün devrimini savunun bu köpeklerinki savunupta sizlerde onlarla aynı kefeye sokmayın kendinizi.sokarsanız bizde sokarız gereken yerlere .

emrah1607

Banned
emrah helal olsun sana bilader başka bişi demiom

bana helal olsunda şunlarada yazıklar olsun

1-kendini ülkücü diye tanımlayıp bir kaç aptalca neden için kendi takıntıları yüzünden ulu orta teşkilatını kötüleyenlere

2-meydanı boş bulup internet külhanbeyliği yaparcasına ve insanlara hakaret edercesine burda yorum yazanlara

not; ben bursadayım internet külhanbeyi olup olmadığımızıda bursa ve civarın daki arkadaşlara özelden bildirmeleri halinde her zaman göstermeye hazırız.gerek fikri gerek fiiili olarak isteyen arkadaşlarla her türlü yer ve mekanda tartışabilirim.

3-çökmüş kurumuş bir fikir sistemi olan sosyalizmin her fırsatta ülkücülere kuzuz it gibi saldıran mensuplarına

4-beynini yobazlara teslim etmiş ve kendi anlamasada amerikaya çalışan hristiyanlara çalışan örümcek beyinli dindarım diye geçinen halbuki hiçbişeyi takip etmeyen aslında kime hizmet ettiğini bilmeyen ve anlatıldığında "hurafe bunlar " diyen beyin özürlü bazı tarikat ve cemaat mensuplarına

bu dört gruba da yazıklar olsun.hepsinin bu bahsettiğim hatalarından dönmesini talep ediyorum.sana da helal olsun reisim .teşkilatta senin gibi davranan reislerimiz olmalı zaten.Allah razı olsun ülkücülüğü senin gibi gösterenlerden

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
burası kimseyi bir yerlere çağıracağınız ve de hakaret edebileceğiniz bir yer değil
forumda olduğunuzu unutmayın! bu yönde yaklaşımlara girenleri tekrar uyarma gereği görmüyorum
şahsi meseleleriniz varsa özel mesaj atın birbirinize msn var ordan görüşün
konuyla ilgili fikir beyan etmiyeceksiniz buraya yazmayın

_eRay_

Banned
ya bırakın bu ıslerı bızım gercekten ulkeyı sevenlere sozumuz yok ama ben ulkucuyum ben asarım ben keserım dıyenlere gelın asın kesın hadı gıdınde su ısraıldekı kansızları kesın gıdın abd kı kansızlerı kesın masum ınsanları korkutarak nereye gıdecenız .........

emrah1607

Banned
ya bırakın bu ıslerı bızım gercekten ulkeyı sevenlere sozumuz yok ama ben ulkucuyum ben asarım ben keserım dıyenlere gelın asın kesın hadı gıdınde su ısraıldekı kansızları kesın gıdın abd kı kansızlerı kesın masum ınsanları korkutarak nereye gıdecenız .........
ülkeyi sevene saygın varsa ülkücülere de saygın olmalı.senin ve herkesin.asarım keserim havasında olmak ülkücülükte yok.bütün gruplarda var.bu ruh hali ile ilgili bişey .yani ben asarım keserim diyen adam illa ülkücü değildir .

T@uron

New member
Emrah iyi hoş ama Ülkü ocaklarının içinde bulundugu rezaleti herkez görüyor, en azından Gazi Üni.de okuyan biri olarak kendi adıma bu kurumun Türkiyenin yararına olacak konular hakkında çalışmaktan cok onun sakalı, bunun bıyıgı, şunun kıyafeti gibi gereksiz ayrıntılara takılıp insanları nefret ettirip ülkücülere hakaret edilmesinden baska bir sey getirmeyecegi besbelli, unutmaki bu ülkeyi gerektiğinde koruyacak olan sırf ülkücü gençler degil, eger imkanın varsa lutfen bu konuya gereken önemi verip ne bileyim gençlik kollarına girişte gereken bazı standartlar belirleyin mesela, yani bi şekilde gerçek ülkücüleri görmek istiyoruz artık, öyle külhanbeyligi yapanlardan bıktı bu ülke...

emrah1607

Banned
Emrah iyi hoş ama Ülkü ocaklarının içinde bulundugu rezaleti herkez görüyor, en azından Gazi Üni.de okuyan biri olarak kendi adıma bu kurumun Türkiyenin yararına olacak konular hakkında çalışmaktan cok onun sakalı, bunun bıyıgı, şunun kıyafeti gibi gereksiz ayrıntılara takılıp insanları nefret ettirip ülkücülere hakaret edilmesinden baska bir sey getirmeyecegi besbelli, unutmaki bu ülkeyi gerektiğinde koruyacak olan sırf ülkücü gençler degil, eger imkanın varsa lutfen bu konuya gereken önemi verip ne bileyim gençlik kollarına girişte gereken bazı standartlar belirleyin mesela, yani bi şekilde gerçek ülkücüleri görmek istiyoruz artık, öyle külhanbeyligi yapanlardan bıktı bu ülke...
şimdi ülkü ocaklarında şöyle bir gerçek var ki bunu bende kabul ediyorum

malesef bazı arka yapmak için ocaklara gelen gençler var.haklısın bu tiplerden kurtulmak lazım ama bunlar seninde söylediğin gibi bunlar özentili insanlar .bunları genele mal etmiyelim .inş bunlardan da kurtulur ocaklar

gelelim bıyık tesbih yürüyüş işine.siz külhanbey gibi davranıyorlar diyorsunuz .tamam eyvallah ama diğer üni gruplarına bakalım birde

1-ayyyy mayyy gibi yuvarlak kelime kullanan kulağına karı gibi küpe müpe takan sorulduğunda fatih sultan mehmet de takıyodu şeklinde kaçamak cevap verip onunla alakası bile olmayan ilerinin top adayları
2-devrimciyim diyip atatürkçüyüm diyip (ki atatürk kominizm düşmanıyken) che gibi koministlerin resimlerinin bulunduğu elbiseler giyenler.atatürk canla başla bu ülkeyi kalkındırmışken türk milleti çalışkandır diyip türk milletinin çalışıp çabalamasını isteyen atatürkü kaale almayıp çalışmayı bir yana bırak "paraısız kalırsan banka soy " diyen che nin sözünü dinleyen atatürkü dinlemeyenler
3-Allahın kendisine akıl vermesine rağmen hiçbir şeyi doğru dürüst bilmeyen ve şeyhim ne derse doğrudur diyip kendi aklını devre dışı bırakıp başkasının aklına hizmet eden islamcı geçinen gençler

bunlar gibi kendiyle çelişkili bir sürü genç dururken milletin bizim gibi klasik giyinmeyi seven takım elbise giyen ağır başlı efendi olmayı seven direk kendi gibi görünen gençlerimizi neden eleştirirler anlamam .

elbise saç sakal mevzusunda dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var .dine ve töremize uygunsa gerisi teferruattır.yeterki islama ve türklüğümüze aykırı olmasın .bizim türklüğümüzün ölçüsüü islamın emrettiği sınırlara kadardır.

dediğim gibi ülkücülerin adını kullanan karalayan bir çok insan var malesef.gönlüm bu tip çakalların ocaklardan temizlenmesinden yana.elimizden gelenide yapmaya çalışıyoruz bu konuda .ocağın adını kullanan yada karalayan kişiye cezası kesilir ve ocaktan uzaklaştırılır.demişsin ya ölçü koyun .o zaten belirttiğim şekilde var .ben kendi adıma konuşuyorum benim bulunduğum bursa da bu yapılıyor .diğer ocaklarda da yapılıyor ama yetersiz kalınıyor olabilir dostum .

Börteçine9

New member
Evet vakti zamanında Abdullah Çatlı Haluk Kırcı gibi Gladio maşası abileriniz üstlerine düşeni yapıp ülkeyi kaos ortamına sürüklediler.Hadi bakalim şimdi sizde liselerde teşkilat falan fıstık ayaklarını bırakıp üstünüze düşeni yapın ve ülkede hazır ortamda varken bir kaosta siz yaratın aklı kavgadan.korkutmadan başka şeye karışmayan mafya özentileri.
Amacımız zaten Çatlı Reis gibi terör örgütleriye amansız mücadele etmek.
Keşke onun gibi olabilmek elimizden gelse de o asalayı bitirmişti bizde pkkyı bitirsek!

emrah1607

Banned
Evet vakti zamanında Abdullah Çatlı Haluk Kırcı gibi Gladio maşası abileriniz üstlerine düşeni yapıp ülkeyi kaos ortamına sürüklediler.Hadi bakalim şimdi sizde liselerde teşkilat falan fıstık ayaklarını bırakıp üstünüze düşeni yapın ve ülkede hazır ortamda varken bir kaosta siz yaratın aklı kavgadan.korkutmadan başka şeye karışmayan mafya özentileri.
kaos ortamı oluşturuldu . ülkücülerde cephesini aldı .kendisine gelen baskılara göğsünü gerdi ve aynı durumlarda gene gerer. gladio maşası demişsin .bu insanlar maşaysa inan bu ülkede herkes maşa. asalayı bitiren kişiler bunlar .ömürlerini canı pahasına vatana hizmet için harcayan ülkücü yiğitler .

biz kaos yaratmak istesek şuanda en kralını da yaparız hiç yapmamamıza rağmen.
ama sana şunu söyliyim.şuanda mecliste bu ülkenin menfaatine olacak herşeye destek veren akp gibi işbirlikçilerle bile bu memlekete faydalı olcak bişey varsa destek veren (en son ki örnek türban ) biziz.

aklın anca bir kaç yerden okuduğun la çalışıyor.biraz gündemi takip etsen gerçekleri görebilsen kim gladio kim kaos istiyor hepsini görürsün.allah ıslah etsin seni diyorum başkada bişey demiyorum .çok yazık ki şuan rahatça yaşamamızı sağlayan bir insana neler söylemişsin .çok yazık

Wonka*

New member
Ülkücü camianın ilerleyememesinin tek sebebi;mevki ve görev meraklılarının içeriye sızmış olmasıdır.Liselerde;millet arkam olsun kimse bana karışamasın diye giriyor teşkilata ve bir emir kulu havasına bürünüyor.Takım elbiseler,tesbihler vb.Üniversitelerde aynı şekilde.Ama kimse anlamıyorki;ne takım elbiseyle ne tesbihle ülkücülük olMaz.Tabi bu adamları içine alan lardada sorun var.Sadece kalabalık olsun,görevimi yapıyorum gibi görsünler yükseleyim mevkim artsın vb. gibi nedenlerle milletin kafasında oluştu bu kötü düşünceler.Olması gereken;yada bilinmesi gereken ;Sokaklarda tesbih sallayarak adam döverek yürümez bu dava.Zamanında abilerimiz amcalarımız üstlerine düşen görevleri yerine getirdiler.Şimdi bizlere düşen okuyup kendimizi geliştirip bu dava yolunda hizmet etmekdir.
:victory Doğru düşünüyorsun..

HTML