Tam 4 gün sonra darbe olacaktı!

trserdar

New member
beyler zaten bütün tv kanalları devletin elinde bütün konuşmaları planlı bir şekilde teksaslı çavuşlar hazırlıyor .Günümüzde darbe marbe olmaz zaten adanlar devleti bastan asagıya kadar fetocular nurcular ibda-c nin adamlarıyla teröristlerle doldurdular hangi birini asacaklar.Üstte yazıyor ekonomi kötüye gidecek diye zaten elektirik 1 senede %300 zam yapılmış ,petrolü hiç hatırlatmayın bile adamlar Türk telekomu satmıs satmasa bile zaten isteyen birbirinin telefonunu değil kıçından akan ter miktarını bile biliyor daha geçen gün emekli paşaların konuşmaları bir sürü internet sitesinde açığa çıktı (Türkiyede 4 kişiyi asacaksın başbakan cumhurbaşkanı meclisbaşkanı.. konuşması) bu nedenle paşaları içeri aldılar zaten.
kısacası
-hütümet teksaslı çavuşların elinde zaten bilmeyen varmı
-dış borcumuz 70 yıl önceki borcumuzla aynı seviyeye çıkmış
-neymiş hala avrupa birliğine sokacaklarmış bizi , bize sokan sokmuş
-enfilasyon düşmüşmüş gidin bakın pazara-manava-markete 8 yıl önceki fiyatların enaz 2 katı değilse ben bişey bilmiyorum o iki kat dediğimde hormon basılmış olanları
-ihracat artmış diyorlar o ihracarı yapanlar ülkedeki yabancı kuruluşlar
ve daha neler neler
MUSTAFA KEMAL VE ASKERLERİMİZİN KURDUĞU ÜLKEYİ YIKIP YERİNE AMERİKALI ÇAVUŞLARI GETİRMEYE ÇALIŞIYORLAR
ÜLKEDE SAVAŞ HİSSİ YARATIP YAPILAN ZAMLARIN ÜSTÜNÜ ÖRTÜYORLAR
CUMHURİYETİ YIKIP ŞERİATI GETİRİYORLAR
ÜLKEYİ SATIYORLAR AQ

bide diyorlarki çagdaş yaşam derneği başkanı va daha başkaları ülkeyi yıkmaya çalışıyorlar ulan zaten ülkeyi satan satıyo
bu kişiler devlete yağ çekmedikleri için içerideler

LOOPUSED

Altın Üye
enteresan bi fikir

olabilirmi böyle bir şey

tayippin kendisimi istiyor darbe yapılmasını

neden böyle bir şey istesinkii????
çok gizli bir soruşturma soruşturmanın bütün detayları hükümet yanlısı medya tarafından açıga çıkarılıyor
ya ne gamsız ne arsız olmuşuz,anayasa mahkemesinin türban kararınıda gerekçeli karar çıkmadan açıklamayalım diye içerde söz vermişlerdi ama laik-kemalist uzantılar ve oylamaya katılan dünden darbeciler çıkar çıkmaz kovalmışlar ve ağızlarından sızdırmışlardı diilmii.???sizin kesim de bakla ıslanmaz ağızlardan sızar bişey olmaz,yıllarca ordudan üst düzey bir yetkili deyip andıçlama bodoslama haber üretenlere ses çıkarmazdınız ,karaaya gibiler telefonları ortaya dökünce mızlanıyorsun kardeş..ne iş sendemi ergenekoncusun,,ato da ki euroların ortağımısın hani billelimde yanii:))))

Artık anladınız ergenekon komplonuzun tutmayacagını,geçmişe iddianame yazmayı bıraktınız.Şimdi de gelecege iddianame yazmaya başladınız.Kardeşim bu 7 senedir gündemde olan bir konu.İspatlayamadınız hiç bir şey iddianame bile yazamadınız onca yıldır şimdi gelecekle ilgili seneryolar yapmaya başladınız ve Faşizminize destek olmasını sagladıgınız dayanaklar arıyorsunuz.
7 yıldır ispatlanmayan bişey diye sümenaltımı olacak kardeşşş seninde rahmetli ecevitin gladyoyu kontr gerillayı orataya atalı 50 sene oldu ama derin devletler galadyolar çözülemedi ozamanlar ülkücülere çamur için mum yakıp söndürüyordunuz bizde seyerediyorduk hadi şimdi çıktı gladyo iştee solun bar bar bağırdığı çete bu iştee neden ardında durmuyosunuz utanmada kalmamışş pesssss..

T

Banned
Sizin seviyesizliğinizi çekmek zorunda değil kimse
Önce kendi aile bireylerine sonrada burdaki insanlara saygı duy o msjları sil ne saçmalıkdır bu

Biri gider çocuğun anasına bacısına küfreder o onu kopyalayıp dahada çoğaltır bide aynı seviyesizlikte cevap yazar

Ne meraklıymışsınız Ailenizinde siyasetinize ortak edilmesine

tr42fy

Cяεтαn-Tυяκ
cogu asker daglardayken hangi askerlerle darbe yaptirabilirsin? darbe marbe olmaz. ama olursa bi yandan iyi olur tabi ;)

sony-ps3

New member
Allah böyle fesatçılara fırsat vermesin, kendi tuzaklarını başlarına çevirsin. İnsanların iradelerine saygı duymamak en büyük ayıptır. Türkiye demoktatik bir ülke KESİNLİKLE DEĞİLDİR. bunu bakullenin.

asmiralay

New member
yalanlar ,iftiralar gene moda oldu

gerçi bunu yapan zihniyet için yalan söylemek iftiralar etmeek fitne çıkarmak sünnetir yani dini inançlarıdır ve her zaman modadır[/QUOT

ya ne zihniyette birisin sen ya.muhtelif yerlerine diken batsa dinden olduğunu,başın ağrısa islamdan kaynaklandığını söyleyeceksin,işte okumakla anlamak arasındaki fark bu. sen okuduğunu anlayamıyorsun o metnin içinde din,islam ile ilgili bir haber göstersene.haber doğrudur yada yalandır yalansa yalanlama kaynağı gösterirsin,kaynağın yoksa haber hakkında yorum yaparsın.işinm gücün din düşmanlığıu yapmak,işine gelmeyince kaynak göster,yalancılar,adiler,iftiracılar bunları yazarsın sen sadece yani haber yalansa,yanlış bir şeyler varsa kaynak gösterip çürütürsün yazıyı.adam kaynak gösterip yazıyı eklemiş foruma sen bu yazıya yalanlar,iftiralar diyorsunda,dine dil uzatıyorsun,dinini seven herkezi yancı,iftiracı vs. yapıyorsun...senin yalan haber olduğuna dair bir kaynağın varmı yoksa sen yalan söylüyorsun,ve bu yazının dinle alakalı bir yeri varsa haklısın ama yoksa sen dinini sevenlere iftira atmış olmuyorsun değilmi.tabi sen yaparsan doğrudur.bence sen git kendini adam gibi bir doktora kontrol ettir.çünkü yorumlarının hepsi sende mevcut...

haydaaaaa.....

ne alakaaa

deniz baykalı günahım kadar sevmem ....

konu açılmış ama kime ait olduğu meçhul kime hizmet ettiği meçhul peki benn ne dedim de bana böylesi bir sataşma yapıyorsun.

kaynağı eklensin dedim yok kaynak eklenemiyorsa kapatılsın dedim iki ayrı yerde açılmış biri kapatılsın dedim kötümü ettim????

lütfen kişielleştirmeyelim...

beni deniz baykala benzetip kuyruğu sıkışmış tabiri yapıyorsun...

umarım hatanı görüyorsundur ve bu sebeple hakkında kişisel yorum yapmayacağım

bu hataya ısrar edeceğini sanmıyorum çünkü ben çok iyi kalpli biriyim hatta bana baba diyorlar bu yüzden , sende diyebilirsin.....
ne baba ama yorumlara baksanıza baba yorumları babalar yalancılar iftiracılar dinini sevenler yalan söyler bu sünnettir bu gibi yorumlar yapmış.... gülelim bari :):)

HTML