Tam 4 gün sonra darbe olacaktı!

Kara Kartal

Banned
ben avukatlık yapmıyorum sen haber yalan dedın bende kanıtla dıyorum.
kanıtlakı bende dogru neymıs onu ogreneyım.

ben niye kanıtlayayım

konu benim değilkii

konu sahibide kanıtlıyamadı buyur mesajları incele

internet haber denen ne idüğü belirsiz bir kaynak çıktı karşımıza görmüyormusun

hala sabah mı diyorsun

her şey ortaya çıkmış benden neyi kanıtlamamı istiyorsun

iSpiK

Kadim Dost
arkadaslar kaynagı tartısmaya gerek yok bole bı haber ve bole bı olaylar var ülkemizde tartısılması gereken bunlar bence = ))

shamur_80

New member
çok gizli bir soruşturma soruşturmanın bütün detayları hükümet yanlısı medya tarafından açıga çıkarılıyor

gurcan_b

New member
ben niye kanıtlayayım

konu benim değilkii

konu sahibide kanıtlıyamadı buyur mesajları incele

internet haber denen ne idüğü belirsiz bir kaynak çıktı karşımıza görmüyormusun

hala sabah mı diyorsun

her şey ortaya çıkmış benden neyi kanıtlamamı istiyorsun
ya sen memleketten bı habersın yada ben bısey bılmıyorum.
habere yalan dıyorsun adamların evlerınden el bombaları muhımmatlar cıkıyor sen daha yalan dıyorsun mke nın yaptıgı el bombaları ne arıyor sıvıllerın evlerında balığa mı gıdıyorlar okadar cephanelerle. o kadar cephaneyle gerılla duzeyınde savas cıkar be sen daha neyı yalanlıyorsun. ulkeyı bırbırıne sokacaklar sen hala yalan de.

RomeoMAD

JusT B€
Oy Zamanı Gelır Gıtmeye Usenırsınız,sonra Burda Bırbırınızı Yersınız
Sen Sabır Yarabbı Sen Sabırr Ver.

oliwertr

New member
gece yarısı tv kanallarını dolaşırken tesadüfen kanal 7 ye denk geldim. akşamki haber bülteni tekrar yayımlanıyordu. buradaki haberde yazanların aynısını kanal7 de gördüm, ve merak ettim bu bilgilere hangi kaynaktan ulaşmışlar? neden kimse bu bilgilerin kaynağını açıklamıyoru? ve yayın yasağı yokmuydu? eğer yayın yasağı varsa bu haberlerin yayınlanması ETİK midir? gerçi bizim medyada etik ne gezer :S

bu arada bir hikayede ben yazsam inanırlarmı?

ahmet89

New member
Karqta Hayırdır.Sendemı Denız baykaL gıbı oLdun Kuyrugunuz bır yere mı sıkısdı. Ne boyle BunLArda aLısmıs her seyı kapatmaya calısıyorlar.Gercekler Gun yuzune cıkdıgı zman Kapatılsın Kapatılsın.Her seyı Kapatırsın ama MıLLetın GorusLerını asLa..

fullforce9

New member
Karqta Hayırdır.Sendemı Denız baykaL gıbı oLdun Kuyrugunuz bır yere mı sıkısdı. Ne boyle BunLArda aLısmıs her seyı kapatmaya calısıyorlar.Gercekler Gun yuzune cıkdıgı zman Kapatılsın Kapatılsın.Her seyı Kapatırsın ama MıLLetın GorusLerını asLa..
tabi bizim millet(belki bende dahil) işine gelmeyenin gözunun önünde durmasını istemez. ya arkadaslar bırakın artık bu körükörüne partızanlıgı.tabı sız darbe görmedınız hiç.bende görmedım.ama görenler suan ne kadar uzuluyor bılıyormusunuz.en kötu demokrası bıle darbeden ıyıdır.aslında yasamak lazım bunları.ınsanın gözunun içine baka baka anasına avradına butun degerlerıne söverken ellerı kolları baglı olmadıgı halde hiçbişey yapamamak ne demekmiş görmek lazım,yasamak lazım.şimdi böyle konuşması kolay tabi.ne dıyım o ınanmadıgınız allah sızede akıl fıkır verır ınsallah dıcem ama.inanmadıgınız için o akıl fıkırıde almazsınız siz:)

Vtnsvr

New member
Artık anladınız ergenekon komplonuzun tutmayacagını,geçmişe iddianame yazmayı bıraktınız.Şimdi de gelecege iddianame yazmaya başladınız.Kardeşim bu 7 senedir gündemde olan bir konu.İspatlayamadınız hiç bir şey iddianame bile yazamadınız onca yıldır şimdi gelecekle ilgili seneryolar yapmaya başladınız ve Faşizminize destek olmasını sagladıgınız dayanaklar arıyorsunuz.

legorakiss

New member
çok doğru bir haber hala bu ülkeyi 60-70 yıl geriye gondermeyi planlıyorlar sonrada biz Atatürkçüyüz biz Türküz diyolar vay anasını ya bunlar amerikaya değilde israile çalışıyorlar
iskender büyük =veli küçük
bunu o dar kafalarınıza sokun
bu ülke bizim

yalanlar ,iftiralar gene moda oldu

gerçi bunu yapan zihniyet için yalan söylemek iftiralar etmeek fitne çıkarmak sünnetir yani dini inançlarıdır ve her zaman modadır
gördüğüme göre atatürkü örnek alıyosun ama zannedersem atatürkün bir dini inanışı vardı

ya sen memleketten bı habersın yada ben bısey bılmıyorum.
habere yalan dıyorsun adamların evlerınden el bombaları muhımmatlar cıkıyor sen daha yalan dıyorsun mke nın yaptıgı el bombaları ne arıyor sıvıllerın evlerında balığa mı gıdıyorlar okadar cephanelerle. o kadar cephaneyle gerılla duzeyınde savas cıkar be sen daha neyı yalanlıyorsun. ulkeyı bırbırıne sokacaklar sen hala yalan de.
balığa gidiyorlar bunlar balığı bile bomba ile yakalamaya çıkar..
insan gerizakasız olmasın

Kara Kartal

Banned
Karqta Hayırdır.
Sendemı Denız baykaL gıbı oLdun Kuyrugunuz bır yere mı sıkısdı. Ne boyle BunLArda aLısmıs her seyı kapatmaya calısıyorlar.Gercekler Gun yuzune cıkdıgı zman Kapatılsın Kapatılsın.Her seyı Kapatırsın ama MıLLetın GorusLerını asLa..

haydaaaaa.....

ne alakaaa

deniz baykalı günahım kadar sevmem ....

konu açılmış ama kime ait olduğu meçhul kime hizmet ettiği meçhul peki benn ne dedim de bana böylesi bir sataşma yapıyorsun.

kaynağı eklensin dedim yok kaynak eklenemiyorsa kapatılsın dedim iki ayrı yerde açılmış biri kapatılsın dedim kötümü ettim????

lütfen kişielleştirmeyelim...

beni deniz baykala benzetip kuyruğu sıkışmış tabiri yapıyorsun...

umarım hatanı görüyorsundur ve bu sebeple hakkında kişisel yorum yapmayacağım

bu hataya ısrar edeceğini sanmıyorum çünkü ben çok iyi kalpli biriyim hatta bana baba diyorlar bu yüzden , sende diyebilirsin.....

kaptan61ts

New member
Koskocaman Kuvvet Komutanı Ve 1. ordu komutanı Mevkisine bakmayıp Halkı İsyana teşvik edecek.ONLAR şunu bilmez mi ki HALKTAN DESDEK GÖRMEYEN İHTİLAL ( İNKİLAP ) TUTUNAMAZ (BAŞARISIZ) OLUR.AKP SADECE TACİZ ATIŞI YAPIYOR , ORDUNUN YÖNETİME EL KOYMASINI İSTİYOR FAKAT DARBE ÜLKEYİ KAOSA SÜRÜKLEDİĞİNDEN ORDU DARBE YAPMAZ , YAPTIRTMAZ.....! AKP, ATATÜRK ün kalelerine saldırıyor...EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞALIM...AKP ATATÜRK VE ONUN KURDUĞU CUMHURİYET REJİMİNE HAYIRLI RÜYA GÖRMEZ...SAYIN FETTULLAH GÜLENİN GÜZEL :) SÖZÜ VARDIR.GARBI DÜŞÜRMEK İÇİN DÜŞMANININ DÜŞMANINYA DOST OL ....! ARAMIZDA KOYUN POSRUNDA GİRMİŞ GEZEN YILAN VE SOYLARI VAR....

Kara Kartal

Banned
Koskocaman Kuvvet Komutanı Ve 1. ordu komutanı Mevkisine bakmayıp Halkı İsyana teşvik edecek.ONLAR şunu bilmez mi ki HALKTAN DESDEK GÖRMEYEN İHTİLAL ( İNKİLAP ) TUTUNAMAZ (BAŞARISIZ) OLUR.AKP SADECE TACİZ ATIŞI YAPIYOR , ORDUNUN YÖNETİME EL KOYMASINI İSTİYOR FAKAT DARBE ÜLKEYİ KAOSA SÜRÜKLEDİĞİNDEN ORDU DARBE YAPMAZ , YAPTIRTMAZ.....! AKP, ATATÜRK ün kalelerine saldırıyor...EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞALIM...AKP ATATÜRK VE ONUN KURDUĞU CUMHURİYET REJİMİNE HAYIRLI RÜYA GÖRMEZ...SAYIN FETTULLAH GÜLENİN GÜZEL :) SÖZÜ VARDIR.GARBI DÜŞÜRMEK İÇİN DÜŞMANININ DÜŞMANINYA DOST OL ....! ARAMIZDA KOYUN POSRUNDA GİRMİŞ GEZEN YILAN VE SOYLARI VAR....

enteresan bi fikir

olabilirmi böyle bir şey

tayippin kendisimi istiyor darbe yapılmasını

neden böyle bir şey istesinkii????

LOOPUSED

Altın Üye
darbedilere darbemi indiiii....bağırmaları bundanmıdır tuzu kuruların suyu bulanık balıkların,büyük kulüp müdavimlerinin,sırça köşk ün prenslerinin,kırım kongolu milltein sırtındaki kenelerin bağırması demekki bundanmış-20-40-60 yıldır halkın tepesinde bozacıların sıkıntısı bundanmışş..sancılar başladıysa derin nefes alsınlar gevşesinler azıcık kasmasınlar kendinii..rahat beyler rahatttt..bebek geliyorrrr...

enteresan bi fikir

olabilirmi böyle bir şey

tayippin kendisimi istiyor darbe yapılmasını

neden böyle bir şey istesinkii????
olmaz kardeşim olamaz tabide ,öyle diyecekler elbette neyle savunacaklar yamuklukları,çıkan belgeleri,cumhuriyeti danıştayı bombolayanlar aynı el olunca aynı silahlar aynı adamlarda gezincee,islama bağ kurdular şimdi kusuyorlar yalanları ama hesap ortada kendileri bizmi yaptırdık diyecekler,tabiki atatürke sığınacaklar kaleler düşüyor diyecekelr,telefonuna sahip olmayan kafalar halkı sahipleniyor milleti koyun yerine koyuyor ya 100 yıldır,devlet idare ediyorlar yaa mamalar kesiliyor sıkıntı buuuu..gevşeyinnnnnnnn..ıkının,sıkının,

HTML