Türkiye'de neden her metalciye satanist damgası vuruluyor.

cradle_wb

New member
Bu memlekette her siyah giyeni satanist diye nitelendiriyolar.Bir millet bu kadar cahil olmamalı...Yoldan geçen bazı kişiler bize böcek gibi bakıyor.Artık buna bir dur denmeli....Sizcede öyle değilmi?:Sopa

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
sorun sadece cahillikten kaynaklanmıyor
insanların önyargıları ve buna eklenen metaldeki ölüm,saldırı,dini reddetme,şeytana tapma,kan vs. gibi öğeler de olunca insanlar her metalciyi satanist sanıyorlar :(

gerçeğin bu olmadığı kesin ama metaldeki bu öğeler oldukça(tersi düşünülemez zaten) bu böyle devam edicektir :)

princeofdarkness

New member
yazdıklarınızla alaksı yok.. bu pıyasayı kırleten yıne ıcımızdekılerdır.. suaan hala taksımde gerıne gerıne fu.ck. of god t-shırt lerı ıle gezınenler var .... allaha kıtaba kufredıyolar yollarda... basımıza ne gelıyosa bu kendını bılmez serefsız adamlar yuzunden gelıyo.. buyuk bolumude coluk cocuk bunların... 1 yıldır barlara cıkmıyorum bu tıpler yuzunden

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
özentiler olduğu sürece bu böle olcak çünkü princende dediği gibi fuck of tshirtini gerine gerine giyen tipler var hala ve bunu ii yaptığını süper yaptığını düşünerek giyiyor tuhaf cidden . . .

e biz metal dinlemesek bence bizde böle düşünrdük diorum çünkü neyin ne olduğu bilinmio bu göstermelik üçkaatları önce temizlemek lazım piyasadan. . .

akharis

New member
Bi konu hakkında bilgin olmadan yargılamak en büyük aptallıktır. Bilmediğin bişiyin neresinin kötü neresinin iyi olduğunu bilemezsin, Yargısız infaz çok kolay bizim ülkemizde.

vasya

New member
princeofdarkness' Alıntı:
yazdıklarınızla alaksı yok.. bu pıyasayı kırleten yıne ıcımızdekılerdır.. suaan hala taksımde gerıne gerıne fu.ck. of god t-shırt lerı ıle gezınenler var .... allaha kıtaba kufredıyolar yollarda... basımıza ne gelıyosa bu kendını bılmez serefsız adamlar yuzunden gelıyo.. buyuk bolumude coluk cocuk bunların... 1 yıldır barlara cıkmıyorum bu tıpler yuzunden
sonuna kadar hak veriyorum

lord of the ringsin filminin çıkmasıyla frp , evanescence vs... çıkmasıyya metal ayak takımına düştü.rezillik diz boyu.

dingiltere

New member
çok haklısınz ya.:D ülkemizde metal müzik bu kdr yaygın değilken bi ara rap yaygındı ya gerçi hala öle ama cartel vardı tüm kırolar thsirtlerini giyolardı.. bu da o hesap ama siyah giyinen arkadaşların gerçekten bu şekilde görülmesi çok çok yanlış.bence yavaş yavaş düzelir arkadaşlar merak etmeyin..

rahip20

New member
kardes bu satanıstler ılk turedıgınde basta defne samyelı olmak uzere bunlar metal muzık dınler dıye laflar ettı bızım cahıl ınsanımızda bu metal dınnıyosa ozaman satanısttır dıye dusunuyo

free!

artık yok...
avatarından ve özenti metal dinleyicilerinin kendilerini öne çıkarma hevesiyle, sembolik şeytan baskılı t-shirt ler, marjinal hareketlerle birlikte saç kesimleri renkleri ve piercingler, kaşları çatık hayata küsmüş bi şekilde yürüyüşleri halkın genel anlamda metal müzik denildiğinde akla neler gelmesi gerektiği konusuna yetiyor artıyor bile..
sago dan sonra pessimist takılanların rap dinlemeye başlaması gibi, metal özentilerininde bu tarz bi yaklaşım içinde olmasından dolayıdır bu halkın tutumu, yoksa halkın yapacağı birşey yok, kendilerini böyle tanıtanlardan ne bekleyebilirsinki, kimse sizin ZİHNİNİZİ okuyamaz, kalbinizdekini bilemez Allah tan başka, siz kendinizi nasıl tanıtırsanız, hareketleriniz nasıl ise öyle tanırlar sizi unutmayın...

λсκυρ

New member
vasya' Alıntı:
sonuna kadar hak veriyorum

lord of the ringsin filminin çıkmasıyla frp , evanescence vs... çıkmasıyya metal ayak takımına düştü.rezillik diz boyu.

al bendende o kadar.Elf , orc bilenmi vardı eskiden?

vasya

New member
ne güzel ginlerdi onlar

sentry inferno

New member
çok saçma ama eet metal in ne oldunu blmeyn direk satanizm le çakıştırıo
insan n olduğunu bilr ve bazı cailler onun müzik zevkini diniyle karıştırıosa oda o cahileerin salaklığıdır...

sunbunny

New member
metal dinneyenlerde, satanistlerde diğer insanlardan farklı. (yannıs annamayın metal dinneyenler satanistlerle aynı demiorum!) insanlar farklılıkları geç algılarlar çünkü herkes monotonluğa alışmıştır...

Cypherpunk

New member
her türbanlıya da irticacı damgası vurulması gibi bişey oluyo
ön yargı ön plana çıkıyo.einstein in mi ne bi sözü vardır bir önyargıyı parçalamak bir atomu parçalamaktan daha zordur
bazı şeyler güzel ülkemin insanları kabul etmemekte ısrar ediyor..

mc_newyork

New member
metal mzüiğin içinde bile o kadar güsel melodiler olduğunu ve sadece müsik olarak bir yaşam tarzı haline geldiğini bilmeyen ccahiller bunu söylüyor... ben aşırı rapçi olmama rağmen metalin , bütün türleriyle birlikte bir bütün olduğunu ve stil olduğunu düşünüyorum... ve metalciler siz kafanıza takmayın kimin satanist olup kimin olmadığı sadece olup olmayanları ilgilendirir....diğerleri son derece cahiller...
forum için teşekkürler.. fikrimi söleme şansı buldum ii forumlar..işallah kilitlenmez...

dingiltere

New member
kitlenmicektir bence çünkü bunları konuşmak,aydınlığa kavuşturmak gerek ama içimizdeki herkes aynı şeyi sölüyor.CAHİLLİK... yani bu kelime ne metal türünü satanizimden ayırır,ne başörtüyü yobazlıktan,ne küpeyi ipnelikten o yüzden bizim ülkemiz 100 yıl sonrada aynı şeyleri konuşacaktır.şu an olduu gibi!

HTML