Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

dumanli-yo

New member
slm ben su su photoshop ögreniyorum indirmek icin linkini istiyorum bir zahmet bide photoshopun türkcesini bide iste photoshop üzeri neler ögrenilebiliyosa ona görede bisey ayarlarsan sevinirim simdiden tesekürler cevabi bir zahmet [**********] adina yaz

Liselim29

New member
Arkadaslar lütfen yardim edin

Flash butonundan iframe e link veremiyorum örnegin iframe adı "a" olan bir sitede flash buttondan hangi kodla link veriliyor yardım lütfen..

belebele

New member
arkadaşlar benim CS2 ile ilgili 1 problemim var. resimdeki gibi uyarı çıkıyor "your adobe user name, organization, serial key is invalid. application cannot continue and must now exit" diyor.bu uyarıdan sonra program çat diye kapanıyor. resmi sitesinde çözüm önerileri var ama bişey anlamadım. ben CS-2'mi geri istiyorum ne yapmam lazım:(

angelpower

New member
merhaba.ben de parca parca cekmiş olduğum videoları film gibi birleştirmek istiyorum.bunu hangi programla nasıl yapabilirim?şimdiden teşekkürler

мάgηєtά

New member
angelpower' Alıntı:
merhaba.ben de parca parca cekmiş olduğum videoları film gibi birleştirmek istiyorum.bunu hangi programla nasıl yapabilirim?şimdiden teşekkürler
MedianSoft Joiner-Converter sadece bir örnek

inndir.com veya download.com dan arattır video joiner diye birsürü bulursun

http://www.inndir.com/program.php?id=23609 (demo crack bulman lazım)

http://www.mediansoft.com/

belebele' Alıntı:
arkadaşlar benim CS2 ile ilgili 1 problemim var. resimdeki gibi uyarı çıkıyor "your adobe user name, organization, serial key is invalid. application cannot continue and must now exit" diyor.bu uyarıdan sonra program çat diye kapanıyor. resmi sitesinde çözüm önerileri var ama bişey anlamadım. ben CS-2'mi geri istiyorum ne yapmam lazım:(

resim?.......

MaeX

New member
Pixel Art İçin Brush Gerekiyor . Webdersleri. com dakiler var bu arada ..
Şimdiden Teşşekürler .. :)

1001Design

330i ///M3 Design

pollat

New member
şekil

Arkadaşlar fotolarıma yukarıda vermiş olduğum örneklerdeki gibi şekil ve/veya çerçeve nasıl verebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardım edendende edemeyendende Allah razı olsun.

enesce

New member
Flash Effect Maker Yardım!
Değerli arkadaşlar bu programda web sitem için renkli, resimli bir reklam hazırladım. Yalnız bunu siteme ekleyemiyorum. Daha doğruğu eklediğimde boş bir kutucuk görünüyor sadece..
Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

мάgηєtά

New member
pollat' Alıntı:

Arkadaşlar fotolarıma yukarıda vermiş olduğum örneklerdeki gibi şekil ve/veya çerçeve nasıl verebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardım edendende edemeyendende Allah razı olsun.
fotonu o şekilde lasso tool yada pen tool ile seçersin sonra select ten(yukarıdaki menulerden) inverse yapıp del tuşuna bastınmı işlem tamam

flash effect menager hakkında bi malumatım yok malesef

qwerttt

New member
Firefox çalışmıyor yardım lütfen

Tüm bağlantılarımın normal olmasına rağmen firefox çalışmıyor, neden acaba. Daha önce çalışıyordu, kaldırıp tekrar kurduğumda çalıştıramadım. Bu arada yüklediğim sürüm 2.0.0.6 Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.:vur

HTML