Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

nilt

New member
By CaPTaiN' Alıntı:
Photoshop flash imageready sorularınız buraya alalım... Ölü Linkleride Bu bölüme Bildirin... Yenileyelim... İstek Olan Dersler warsa buraya yazın koyalım...

Saygılar Magneta & Furkan1988
merhaba,
isşyerimizde xp pro. var fakat internette bir çok siteye giriş kıstlanmışdurumda.Rapidshare giremiyorum,dolayısıyla program idiremiyorum.nasıl düzeltebilirim

tayfunn_

New member
iyi gunler ben swishmax crack aradım ama linkler ölü cıktı calısan linklerinde cracklari bozuk cıktı yardımcı olursanız sevinirim

iyi günler Ben swishmax crack aradım forumda fakat linkler ölü cıktı saglam linklerdeki crackler de bozuk düzgn bi crack varsa elinizde paylasırsanız cok menlun olurum

iyi günler Ben swishmax crack aradım forumda fakat linkler ölü cıktı saglam linklerdeki crackler de bozuk düzgn bi crack varsa elinizde paylasırsanız cok menlun olurum

Swishmax Cracki olanlar varmı acilll

edoan

New member
arkadaşlar photoshop ta yazı yazamıyorum

yazı yazarken yazı yerine küçük noktalar oluşuyor.Ne yapmalıyım?TEŞEKKÜRLER

thatercan

New member
arkadaşalar psd formatıyla hazırlanmış templateları nasıl index şekline çevirebilirim? photoshop bunu kendisi yapıyo mu yoksa ayrı bir program mı lazım?

memodogan

New member
psd template yayınlama

merhaba....

psd templateler indirdim siteden... fakat save web dediğimde photoshoptan tek bi parça jpeg olarak kaydediyor templateyi.. yani sadece resim oluyor site :biggrin

daha öncede psd lerle çalıştım ama yayınladığımda klasör içine resimleri bölüp atıyordu...

neden olabilir.. yardım pls...

furkan1988

New member
thatercan' Alıntı:
arkadaşalar psd formatıyla hazırlanmış templateları nasıl index şekline çevirebilirim? photoshop bunu kendisi yapıyo mu yoksa ayrı bir program mı lazım?
Photoshop'da Slices(K) aracıyla butonları belirledikten sonra aşağıda anlattığım şekilde kaydederek index şekline getirebilirsin.

memodogan' Alıntı:
merhaba....

psd templateler indirdim siteden... fakat save web dediğimde photoshoptan tek bi parça jpeg olarak kaydediyor templateyi.. yani sadece resim oluyor site :biggrin

daha öncede psd lerle çalıştım ama yayınladığımda klasör içine resimleri bölüp atıyordu...

neden olabilir.. yardım pls...

File / SaveForWeb ve ayarlarını aşağıdaki resimde gördüğün gibi yaparsan resimleri ayrı , *.html dosyasını ayrı biçimde alırsın.

MustiX

New member
PHOTOSHOPTA altı çizili yazı yazmak nasıl oluyor ? bulamadım :( acil please

Duzeltme: Tamam arkadaşlar buldum karakter paletinin altindaymiş :D

HTML