TÜRKCEL'iN İNTERNET KAZIĞI

Cryptical

New member
wallaha bu türkcell 3g mesajı benide sinir ediyor telefonum kıytırık bişi 3g yok ha :D nokia 3110c bi kamera var oda arkada ikidebir 3g'ye geçin diye otomatik mesaj gönderiyorlar sileee silee bir hal oldum bi gün arayıp küfürü bascam ne zaman olcak bakalım türkcellin bir 3g mesajına değil tüm mesajlarına gıcığım var hep ev vercez bmw vercez die mesaj attırtcak insanlara hakikaten şerefsiz bunlar

senama

New member
ArkadaŞlar 3g modem ne avea. Vodafone ne de tÜrkcell almayin sakİn cafelere gİdİn ondan İyİ kandiriliyorsunuz..

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
türkcellin herşeyi pahalı !!! ):

LastOttoma

New member
Arkadaşlar sözleşmeleri dikkatli okuyon kelime oyunu yapıyorlar dikkatli olun gözünüzü dört açın bu devirde herkescebini düşünüyor sizincebinizden çıkan para onların umdunda değil sadece kendi ceplerini düşünürler bu arada protesto etmek bizim Türk halkı için çok zor illaki gidip alırlar ne kadar pahalı olursa olsun(buna bende dahilim) herhalde dünyanın en pahalı internetinide biz kullanıyoruzdur

usta_41

New member
mantık aynı ben kazanayım millet ne yaparsa yapsın işine gelen alır gelmyn almaz misali sonucunda hep ben kazanayım carpıp curpup hep ayni şeyler evdeki net yetmiyomu da cep e geldi sıra teknoloji gider tutulmaz eskilerin yasantısı en huzurlu olan sey bence herşeyi atın gitsin ne faydasini gördünüz............