slm

belli belli kimin kardeşi falan diyomuşum ortalık karışıyomuş ehueuhe :)

^^_Sinless_Devil_^^' Alıntı:
bana bu kadar deger verdiğini bilmiyordum ama benim için ölmenii istememmm ama çok istiyorsann kansızz olsunnn ortalık fln kirlernirr hiççç hoşlanmamm

Aha Koptum Valla :)

hoş geldin arkadaşım
iyi forumlar

kısımm ortalıgı 2 dk dağıtmıssınnn alalhımm yaaa hiç ablana cekmemissinn yaaaa bunee böleeee ayıp ayıppp çıkkçıkkkçıkkkkk

MaYdOnOz' Alıntı:
kısımm ortalıgı 2 dk dağıtmıssınnn alalhımm yaaa hiç ablana cekmemissinn yaaaa bunee böleeee ayıp ayıppp çıkkçıkkkçıkkkkk
ben ne yaptımm şimdii yaaa
neyapttımmkii haberim olmdann gene ne yaptımm

maybe_' Alıntı:
Hoşgeldin...
sende yakındamod olunca başlarsın maydonoz gibi "ben bıktım siz bıkmadınız off .." demeye :D
ben kiiiimmmm mod olmak kim ablam gibi internet kusu deiilimmm bunaa oturup zaman ayırayımm ben arada bir geyik yapar çıkarım

allaha şükür arada bir giriyorsun ya tüm zamanını versen :(:( ağlayacam ben ama :(

Sevencloves' Alıntı:
allaha şükür arada bir giriyorsun ya tüm zamanını versen :(:( ağlayacam ben ama :(
sen aglamaa canımm benimm senn istee işimi gücümüü bırakıp burayaa gelirimmm senin basının etinii yer yer dururumm hehehee ama biliyorumkiii bunu hiç istemezsinn oyüzdenn benimlee ii geçinn ablamaa söylerimm heeeeeeeee ii davran bana :)

Sevencloves' Alıntı:
Aman allahım ben ne günah işledim :(:(
bilmemm sanaa sormalıı demekkkiiii bir günahınn varmıss allahta belasınıı bu cadıdan bulsunn demişşş ben emir kuluyumm görevimii yerine getiriyorum

Ben ve çok konuşmak :) Maalesef o iki kelimeyi aynı cümlede kulanamazsınız :)

Ama gel görki siz bu yeni üyenin ne cadı olduğunu bilmiyorsunuz :) zamanla anladığınızda bana hak vereceksiniz ama o zaman iş işten geçmiş olacak :d

şimdi burda sevencloves e de hak vermemek olmaz :)

Sevencloves' Alıntı:
Ben ve çok konuşmak :) Maalesef o iki kelimeyi aynı cümlede kulanamazsınız :)

Ama gel görki siz bu yeni üyenin ne cadı olduğunu bilmiyorsunuz :) zamanla anladığınızda bana hak vereceksiniz ama o zaman iş işten geçmiş olacak :d
elalemin derdii senii niee geriyorkiii buu onlarınn sorunuu senn kendi sorununlaa uğrasss ama benimlee deill sen benimle uğrasmayaa devam edersenn cevaplarımm daimaa hazırr olcakk haberinn olsunn ablamaa söylemeklee kalmamm septagh abimedee söylerimmmm senii heeeeeeeeeeeeeee :))))))))))))

Geri