Sizinde Gicik Oldugunuz Reklamlar Varmi..!!

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Şu İlhan mansız'ın oynadığı parfüm reklamına sinir oluyorum .Orda kasıntı kasıntı duruyo.

kızda ;

X oooooooooooooo

X oooooooooooooooo

Diye inliyo ne var ne inliyon a........ :)

neterkhert

New member
vestel reklamlarında çelik'in hihihi! yapmasına ve en son trkcell konpara kumpara reklamına uyuz oluyorum. + bilimum bayan kozmetik ve pet reklamlarına :D

DeathMatch

New member
vada vadaa diye bağiran banka reklamii beni deli ediyorrr

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
oNuR!' Alıntı:
yaw bende şeye sinir olum
dooodiiii
dooodiiii

"didosu gelene dodi" a.nın a... :D:D:D
nuryemek' Alıntı:
sende aç bir kambuçyaaaaaaaaaaaaaaaa dostum.
.çimi çimi humu humu agu uuu agua
deadman' Alıntı:
aarı vızvızvız
ege bal yiyınııızzz....

söyleyecek söz bulamıyorum
ayrıca bunlar okurken salya sümük oldugum yazılar. favorılerım yani :)

ıGobe&Fotu

New member
ya ben de bi türlü ege bal reklamları bi de bi deterjan reklamı var anlamıyom bu kadar saçma reklam çekilir mi yaaa baba bana bal al al-kızım-sana-ege-bal bu ne beee:(

RANGER_

New member
Yaw şu Reklamlari Kesip...!!!

YAW ŞU REKLAMLARI KESİP ARASINA DİZİ
KOYMUYOLARMI İFRİT OLUYORUM ..!!!!
:mad: :mad:

мєяωєм

New member
al beni çikolatasının reklamına sinir oluyorum ve hiçbirşey anlamıyorum

cemxxx

New member
bi kere şu arı bal arı bal al al al çok gıck bişi bi de işkolik falan dediği yok mu!
bi de oyna oyna oyna böle avea reklamı mı ne atatürk stadında çekilengıcık reklam

colege

New member
ben tüm dizilerden ve reklamlardan nefret ediyom film seyrederken 15 dk ya bir reklam giriyo o saman ağzıma ne gelirse sölüyom

BANGBANG

New member
ben de balparmak reklamına kıl oluyorum bu bilmemle parmak bu fck u parmagı bu balparmak deliriyorum

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Hiçbir reklamı sewmem walla çok saçma reklamlar war ayrıyetten bugünlerde opet reklamı herkesin ağzına dolanmış aynı şeyi söylüyorlar yok neymiş asfalt ağladı be.. Hay ben sizi ağlatcam şimdi demeden edemiom...

RANGER_

New member
Yaw şu Orkid Reklamlari Yokmu..!!!

Yaww şu orkid reklamları yokmu sinir oluyorum.. arkadaş bu kadar moku çıkarılırmı yawwwww:mad: :mad: :mad: :mad:

HTML