Sizinde Gicik Oldugunuz Reklamlar Varmi..!!

oNuR!

Banned
glhn' Alıntı:
ya şu kalgon reklamlarında çıkan karı warya yeminle elime geçse boğarım.....makinanın resistansı bozulmuşmuşmuş...sananeeeeeeee.

sonra bi de deterjan reklamı war :ali gelio ayşe öğretmen benden hoşlanıyo falan bebe sapık yaaaa
hehe harbiden haa nekadar gıcık reklam varmış :D
bide şey var
ayşeyle hareketlerle anlaşıyoruz
buu çocuk çok hoş demek
buu bilmemne demek
budaa arkamı kontrol et demeeekk :D

salak karııııı kim napsın senin arkanı?:D

RANGER_

New member
Aaaa Bide Erölll Var

ERÖLLL ERÖLLLLLLL uleennn ne manyaklarrrr varrrr beee herif reklamı yetiştirmemişşş evee gelirkenn kadının çocuğunaa baarmasını reklam yazmışş vallaaa

Tycon

New member
ahuha bende wv transporter'ın reklamına gıcık oluyodum hatta delirme derecesine gelince wv'e hakaret dolu bir mail yolladım :) mail için bide teşekkür ettiler! Hani şu salak bi adam çıkıyoduda transporter terrmalll diyosuuuuuun hemde bu fiyata diyosuuuuuuunn diyodu ya aha o ıııııııhh uyuslar.Sonunda kaldırdılar ama ya sebep ben oldum yada o kadar yayınlayacaklardı :) Son günlerde bide şu kosla kızı dikkatimi çekiyo, öyle güzel bir kız benimde kapımı çalsa ve KURUMUŞ YAĞ LEKELERİNİZİ ÇIKARALIM İSTERMİSİNİZ dese varya oooof of gerisini siz düşünün.....

ases

Altın Üye
ayşe teyzeyi bi yakalarsammm:)

chemy

New member
Taş Yapı firmasının konutlarını tanıttığı İstanbul'da yapılacak ama isimleri amerikadan olan sitelerin reklamına gıcık oluyorum. ulan gerizekalı herifler madem Türkiye'de konut yapıyorsın ismini niye Mashatten koyuyorsun. sinir oldum yaa...

X

O şimdi Asker
yaa ben kalitesiz uzun reklamlara gıcığım bugunlerde

SAHiP BİZİ YATAŞA GÖTÜR diye çıkınca sahip seni goturecek bi yerlere diye içimden geçirmeden edemiyorum :)

AressKruger

New member
Ped Reklamlar + Şu Aktivyamıdır Nedir Onun Reklamlarını Ne Uyus Ne gıcık Oluyorum.. Abi Midem Bulanıyorya Banane o karının dıskı problemınden...

onslaught

New member
reklamların alayından nefret ediyor, hele o dizi izlerken alttan kayan pmelodi olayına deliriyorum. bankaların faiz sömürü reklamları olam kredi kartı reklamlarına da gıcık oluyorum. 36 taksit... öh nasıl bir faiz işler tahmin et artık..
arkadaşların saydıkları reklamlara da katılıyor gıcıklıklarını paylaşıyorum.
konbara tcell reklamına uyuzum hele o küçük çocuğun dansı yok mu!! zaten bir amacı da yok reklamın tcell başta olmak üzere hepsine kılım zaten..
abone yapıp bir ay geçmeden tarife kampanyası değiştiren operatör değil mi bunlar...
ama bir tek reklamı seviyorum.. "doğadan sanataü Yurtbay Seramik"
müziği huzur veriyor ...
bu arada resmen içimi kustum, ne illet olmuşum ben yaw...

beshkempir

HH Clan Team
benim hayatım boynca en illet olduğum reklam akbank ın bikaç ay önce yayına giren reklamıydı bi japon bi amerikalı da koymuşlar ya "biz icat ettik dostum" diyodu amerikalı lan zati illet oluyom amerikalılara bide bu adamı görünce iyice sinirleniyodum neyseki artık yok heralde zaten bu yüzden ntv de izlemiyom her an çıkabilir diye.

Sercinho7

Dark Side of Creation
Bende ArsTiL reklamların uyuz oluom hane warya ahiret soruları soruyolar eşyalara ondalarda parcalanıo işte o...

InDaRkNeSS

New member
dezzy' Alıntı:
arı vız vız vız..
arı vız vız vız..
ege bal yiyınııııııııııııııııııızzzz..

Gıcık oluom hangi gerzek bööle reklam yapar...
bu malı kim alır
insanları salak mı zanndeio bu manyaklar....
nolcak işte millet manyak reklamlar yapıo..
bunu yapan da flash'das bi'kaç kod öörenmiş
saçma sapan bişiler yapmışşşş...

die geçio içimden...
Bence düşük bütçeyle çekilmiş yada kroyum emme para bende dien tiplerden adamın birini cake liyolar

lanet_zebani

New member
Hee he Ben bütün reklamlara sinir oluyom. Hele film lerde allaaahhhh saydırıyom tüm küfürleri :) dizileri hesaba koymuyom valla. aaaaaaaa unutmadan Bayadır moda olan haberler in arasında da reklam vermeleri! :)

EeCOMP

Banned
bende yeni çıkan dinarsu reklamına gıcığım
cem yılmazda olmasa reklamların tadı yok

nozz

New member
Gürçay diye bi reklam var öldürdü beni yaa. Bi kovboya gidip soruyo hangi çay diye bi kızıldereliye bi de eskimoya yaw onlar ne anlar rize çayından gel de anadolu insanına sor. Zaten bu çay reklamlarının çoğu dandik.

suprapark

New member
hangi bankaydı hatırlamıyorum ama banka çalışanları bankoların üstüne çıkıp hulahup çeviriyorlardı ona uyuz oluyodum neyse ki artık yok

RANGER_

New member
Yaw Bide şu Valeyvolcu Pedli Kiz Varya

Yaw şu valeyvolcü hassas kız varya ped reklamı hankii ped olduğunu bile hatırlamıyom bakınn kıskanç ayakları.... abiiii hastaa oluyomm
tüylerim kalkıyoo o kumda kendini yerden yere atmıyomuuu... bidee
özelliklee kıçınının arasınııı göstertmiyomuuu alllammmm nerdennnn
atlıyiimmm bööleee uyuz bi reklam bööleee zallakkkkkk bi reklamm daaa varmıııı...

terteren

Altın Üye
reklamların hepsine gıcık oluyorum özellikle radyoda çıkan reklamlarda krizie giriyorum

game over

New member
dezzy' Alıntı:
arı vız vız vız..
arı vız vız vız..
ege bal yiyınııııııııııııııııııızzzz..

Gıcık oluom hangi gerzek bööle reklam yapar...
bu malı kim alır
insanları salak mı zanndeio bu manyaklar....
nolcak işte millet manyak reklamlar yapıo..
bunu yapan da flash'das bi'kaç kod öörenmiş
saçma sapan bişiler yapmışşşş...

die geçio içimden...
arkadaş dooru söylüyo...

likeAsoul

New member
hologram hologram hollo hollogram

yok boyle bisi yaa adamlar muzıkal yapmıslar bi tupun üzerindeki kabartma için:)

HTML