Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

One Minute

Banned
sebatayist arıyorsan ADNAN MENDERESE BAK (polonya yahudi soyu)

ERMENİ ARIYORSAN FETULLAH GÜLENE BAK (erzurumlu ermeni soyu)

RUM ARIYORSAN BÜLENT ARINÇA BAK (dedesinin üçüncü avradı rumdur kendiside bu avrattandır)

Tayyipin ne olduğu araştırılıyor ,şu an Türk olmadığı Türkiyeli olduğu biliniyor...

ayrıca osmanlının 7 ceddinde rumluk rusluk sırplık bulgarlık vardır...
http://www.hackhell.net/showthread.php?t=588055&page=2

Bu arkadaşın banlanmasını talep ediyorum

herkese hakaret etmiş.

VolkaN

Altın Üye
bizim mesajlarımızı tek tek inceleyen mod konuya uyarı yazmış olmasına rağmen

http://www.hackhell.com/4389978-post2.html

bu mesajı neden görüp editlememiş .

editlenmesini ...
KONUDA NERDE UYARI MESAJI VAR ?

her konudaki atılan tüm mesajlarının incelendigini nerden cıkardınız onu anlamıs degilim

artık su igneleyiCİ tarzda konusMAları bırakıp sade şikayetinizi bildirin yeter

kac kere söyleyecegiz sonra banlanınca ben niye banlandım oluyor

daha dogru dürüst şikayet yapmayı bilmiyorsunuz siyaset tartısıyorsunuz

"GENEL UYARIDIR"

"HERKES ŞİKAYETİN LİNKİNİ BIRAKSIN VE NEDEN ŞİKAYET ETTİĞİNİ YAZSIN"

"EKSTRA LAF SOKMALAR İGNELİYİCİ KONUSMLAR SİZE BAN CEZASI OLARAK GERİ DÖNECEKTİR"

seriqatil1

Banned
KONUDA NERDE UYARI MESAJI VAR ?

her konudaki atılan tüm mesajlarının incelendigini nerden cıkardınız onu anlamıs degilim

artık su igneleyiCİ tarzda konusMAları bırakıp sade şikayetinizi bildirin yeter

kac kere söyleyecegiz sonra banlanınca ben niye banlandım oluyor

daha dogru dürüst şikayet yapmayı bilmiyorsunuz siyaset tartısıyorsunuz

"GENEL UYARIDIR"

"HERKES ŞİKAYETİN LİNKİNİ BIRAKSIN VE NEDEN ŞİKAYET ETTİĞİNİ YAZSIN"

"EKSTRA LAF SOKMALAR İGNELİYİCİ KONUSMLAR SİZE BAN CEZASI OLARAK GERİ DÖNECEKTİR"

senin haberin yok volkan .buraya benim sadece bi mesajım şikayet edildiği anda iki farklı konudaki mesajım düzenlenmişti .benim mesajlarımı kalem kalem tek tek inceleyen mod uyarı yazdığı konudaki o sözleri görmemiş olamaz .ben burda yapılan çifte standardı o iğneleyici sözlerle ortaya sermeye çalıştım .çifte standart oldukçada ben bunu kusura bakma ama hep dile getiririm .olayın seninle bi alakası yok onuda söyliyim senin bir kaç gündür olanlardan haberin yok o yüzden sana söylenmeyen laflarla ilgili sende başkasını iğnelemeye tehdit etmeye çalışma .benim o sözlerim gitmesi gereken yere gitmiştir seninle tartışmama gerek yok sende olayla alakan olmadığı için gereksiz yere benimle tartışma .

şikayetlerimide düzenlemişsin tşk ler ancak sende newwawe gibi şikayet edilen arkadaşların isimlerini yazarak konuya değil sizlere son uyarımdır şeklinde yazarsan daha ii olur .çünkü bu newwawe ben yanlıs bişey yaptımmı seriqatil1 sizi bu konuda uyarıyorum bir dahada uyarmam yazıyor ama sadece bazı arkadaşlara bunu yazıyor .diğer arkadaşlar oldumu işin içinde konuya son uyarım yazıyor o arkadaşların isimlerini zikrederek uyarmıyor onları nedense bizi uyardığı gibi .

http://www.hackhell.com/4391542-post10.html

bu mesajda arkadaş volkan konağa hayvan deyip hakaret ediyor sözlerinide çarpıtıyor .volkan konak kendi halkına değil atatürk düşmanlarına söylüyor o sözleri ama bu arkadaş direk volkan konağa hakaret ediyor .

VolkaN

Altın Üye
senin haberin yok volkan .buraya benim sadece bi mesajım şikayet edildiği anda iki farklı konudaki mesajım düzenlenmişti .benim mesajlarımı kalem kalem tek tek inceleyen mod uyarı yazdığı konudaki o sözleri görmemiş olamaz .ben burda yapılan çifte standardı o iğneleyici sözlerle ortaya sermeye çalıştım .çifte standart oldukçada ben bunu kusura bakma ama hep dile getiririm .olayın seninle bi alakası yok onuda söyliyim senin bir kaç gündür olanlardan haberin yok o yüzden sana söylenmeyen laflarla ilgili sende başkasını iğnelemeye tehdit etmeye çalışma .benim o sözlerim gitmesi gereken yere gitmiştir seninle tartışmama gerek yok sende olayla alakan olmadığı için gereksiz yere benimle tartışma .

şikayetlerimide düzenlemişsin tşk ler ancak sende newwawe gibi şikayet edilen arkadaşların isimlerini yazarak konuya değil sizlere son uyarımdır şeklinde yazarsan daha ii olur .çünkü bu newwawe ben yanlıs bişey yaptımmı seriqatil1 sizi bu konuda uyarıyorum bir dahada uyarmam yazıyor ama sadece bazı arkadaşlara bunu yazıyor .diğer arkadaşlar oldumu işin içinde konuya son uyarım yazıyor o arkadaşların isimlerini zikrederek uyarmıyor onları nedense bizi uyardığı gibi .

http://www.hackhell.com/4391542-post10.html

bu mesajda arkadaş volkan konağa hayvan deyip hakaret ediyor sözlerinide çarpıtıyor .volkan konak kendi halkına değil atatürk düşmanlarına söylüyor o sözleri ama bu arkadaş direk volkan konağa hakaret ediyor .
hiç mesajın şikayet edilmeden bir mod tarafından bilerek es geçildigini iddia edemezsiniz bunun benle alakası olsun olmasın tüm konular tüm bölümler için bu kuraldır ..

şikayet baslıklarının amacıda budur begenmediginiz kurallara aykırı gördügünüz mesajları şikayet edersiniz ozaman ilgilenimezse bak gördü ilgilenmedi deme hakkına kavusursunuz.

iğneleyici konusmayıda ben genel olarak dedim sade sen degil baska arkadaslarda bunu cok yapıyor onlarada gidecektir o uyarım .

ayrıca isim belirtmem gereken durumlarda belirtiyiyorum mesajları silinenler zaten anlarlar uyarının kendilerine oldugunu yeni geleceklerde daha dikkatli olur böylece

herneyse "GENEL UYARIYI" herkes dikkate alsın..

iyi forumlar

HTML