Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

YaRpAK.

New member
Paylaşmış olduğunuz konular din temalı sosyal konulardır ve siyaset & politika ile ilgili değildir arap milliyetçiliginin ilk kurucusu Hz muhammed Sav ve I-Türk, Arap ve Seriat konusunu paylaşıyorsunuz sonra dini bir konu değildir diyorsunuz şeriatın bizati kendisi dini hükümlerin uygulanmasıdır Hz muhammed Sav de islam dininin peygamberidir bunların siyasetle & politikayla ne ilgisi var size gereken açıklamayı yaptım.

ilgisi şudur bir insanın dini kişilik olması aynı zamanda siyasi kişilik olmasına engel değildir kaldıki muhammed sav kabileleri bir araya getirip uzlaşı sağlayabilen büyük bir siyasetçidir .

alttaki konuda pek farklı değil TEMASI ortadadır.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/567349-kurtlerin-deccali_____.html

konudan bir kaç cümle

''Allah ne insanı ne de toplumları başıboş yaratmamıştır''

''Bazı yüzlere baktığınız zaman, iman aydınlığının, İslam nurunun zerresini bulamazsınız''

''Kendini Allah’a adamış Peygamber dostları''

''Allah kim için hayır murat ederse onu hayır ve hasenatla buluşturur, buna şüphe yok. Ama şerri murat edeni de şerirlerle buluşturur, buna da şüphe yok. Allah’ın terazisi şaşmaz''

''Allah adamlarının peşinde koşanlar''

''Bazılarımız Allah’ın ipine sarılacak, bazılarımız deccalın''

Newwave

Altın Üye
ilgisi şudur bir insanın dini kişilik olması aynı zamanda siyasi kişilik olmasına engel değildir kaldıki muhammed sav kabileleri bir araya getirip uzlaşı sağlayabilen büyük bir siyasetçidir .

alttaki konuda pek farklı değil TEMASI ortadadır.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/567349-kurtlerin-deccali_____.html

konudan bir kaç cümle

''Allah ne insanı ne de toplumları başıboş yaratmamıştır''

''Bazı yüzlere baktığınız zaman, iman aydınlığının, İslam nurunun zerresini bulamazsınız''

''Kendini Allah’a adamış Peygamber dostları''

''Allah kim için hayır murat ederse onu hayır ve hasenatla buluşturur, buna şüphe yok. Ama şerri murat edeni de şerirlerle buluşturur, buna da şüphe yok. Allah’ın terazisi şaşmaz''

''Allah adamlarının peşinde koşanlar''

''Bazılarımız Allah’ın ipine sarılacak, bazılarımız deccalın''

Vermiş olduğunuz konuda kapatılmıştır bu bölümün üzerinde siyaset & politika mı yazıyor islam

ve insan mı sosyoloji bölümümü ? anlayamıyorum ki bu tarz paylaşımlarınızı lütfen ilgili bölümlerden yapınız arkadaşlar.

yüce_türk

Banned
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/567883-muhsin-yazicioglu-ve-ulkucu-teror-orgutu.html

bu konu baştan aşağı hakaret içeriyor ..bizlerde bu konuya duyarsız kalamayız ..ölmüş bir insana ve ülkücülere atılan bir sürü çamura ve çirkefliğe birileri dur desin ..bu konu forumda şiddetli tartışmalara varabilecek türden yalan dolan ve en önemlisi de hakaretler içeriyor .. acilen bu konuya müdahale etmenizi rica ediyorum .bu tartışmanın sonunda olabileceklerin boyutunu düşünemiyorum ...

~SiLenT ScЯeaM~;4206519' Alıntı:
Vay Efendim Başbakan Amerika BaşbakanıyLa Görüşünce Amerikan YaLakası oLuyor İsraiL Başbakanı iLe Aynı Masaya Oturursa İsraiL YaLakası.

Oooo Ama Ecevite vs. GeLince İşLer Değişir.
Biz Sizin MantıkLa Bakınca oLaya Ucuz Siyasete Girer Bu.

He Son oLarak ;

" nerden biliyorsun be adam belki oturamıyor bi rahatsızlığı var oturcak yerinde :) "

Parasıysa Neyse Veririm Yeterki Espiri Yapma.
http://www.hackhell.com/4206519-post74.html bu ve altındaki mesaj ...

biz kimseye yalak malak demiyoruz .şahsıma karşı iftira ve bu iftira zemininde karalama var .

ayrıca parası neyse bilmem napayım gibi alaycı ve kişisel tartışmaya çekme durumu var ..

bu üye alaycı iftiracı ve kişisel tartışmaya girmemeyi öğrenirse ve bana karşı bu tavırlarından dolayı cezalandırılırsa sevinirim .etki tepkiyi doğururda bizlerde aynı şekilde yanıt verirsek altından kimse kalkamaz forumun halide berbat bi hale gelir .

bu tür mesajların ne kadar zararlı olduğu kendi seviyesindeki arkadaşlarının postlarındanda anlaşılıyor

dostum kapak gibi cvp oldu anlayana tabi...

kapak cuk oturdu gibi şeyler geçtiğimiz günlerde üstüne basılarak yasaklanmıştı .bu üyeler yeni üye olmadıklarına ve bu kuralları bilmeleri gerektiğine göre ceza almaları şarttır .

ilgilenirmisiniz ...

Newwave

Altın Üye
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/567883-muhsin-yazicioglu-ve-ulkucu-teror-orgutu.html

bu konu baştan aşağı hakaret içeriyor ..bizlerde bu konuya duyarsız kalamayız ..ölmüş bir insana ve ülkücülere atılan bir sürü çamura ve çirkefliğe birileri dur desin ..bu konu forumda şiddetli tartışmalara varabilecek türden yalan dolan ve en önemlisi de hakaretler içeriyor .. acilen bu konuya müdahale etmenizi rica ediyorum .bu tartışmanın sonunda olabileceklerin boyutunu düşünemiyorum ...

http://www.hackhell.com/4206519-post74.html bu ve altındaki mesaj ...

biz kimseye yalak malak demiyoruz .şahsıma karşı iftira ve bu iftira zemininde karalama var .

ayrıca parası neyse bilmem napayım gibi alaycı ve kişisel tartışmaya çekme durumu var ..

bu üye alaycı iftiracı ve kişisel tartışmaya girmemeyi öğrenirse ve bana karşı bu tavırlarından dolayı cezalandırılırsa sevinirim .etki tepkiyi doğururda bizlerde aynı şekilde yanıt verirsek altından kimse kalkamaz forumun halide berbat bi hale gelir .

bu tür mesajların ne kadar zararlı olduğu kendi seviyesindeki arkadaşlarının postlarındanda anlaşılıyor

kapak cuk oturdu gibi şeyler geçtiğimiz günlerde üstüne basılarak yasaklanmıştı .bu üyeler yeni üye

olmadıklarına ve bu kuralları bilmeleri gerektiğine göre ceza almaları şarttır .

ilgilenirmisiniz ...

"Etki tepkiyi doğururda bizlerde aynı şekilde yanıt verirsek altından kimse kalkamaz forumun halide berbat bi hale gelir "

Öncelikle ben altındanda üstünden de kalkarım bilginize forum hiç bir şekilde "berbat" bir hale gelmez ceza alırsınız

tekrar sizin aklınız başınıza gelir bu bu kadar basit arkadaşım böyle yerselere benim karnım tok anlatabiliyormuyum ?

Ayrıca mesajınızı yazarken bize link verip şikayeti kısa bir cümle ile anlatmanız yeterlidir

bu şekilde tehdit eder ve roman yazar gibi cümleler kurmayalım lütfen aba altından sopa göstermeye

çalışılmasın bu size karşı bir uyarıdır ve mesajımada hiç bir şekilde cevap yazmayın ki ceza almanızı istemiyorum.

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
melih içiyorsa bir keramet vardır

başkası içiyorsa günaha saplanmıştır

melih alemciymişde haberimiz yokmuş genelev fotoları çıkarsa artık şaşırmam.

bizim dindarlar keramet sahibidir içiyorsa vardır bir hikmeti (kim bilir belkide allah aşkıyla içiyordur)

bizim dindarlar keramet sahibidir adları sübyancıya çıkmış olması ,hırsıza namussuza çıkmış olması bizi yanıltmasın vardır bir hikmeti (içiyorsa allah için içiyor çalıyorsa allah için çalıyor düzüyorsa allah için düzüyor yalan söylüyorsa allah için yalan söylüyor haram yiyiyorsa allah için haram yiyiyor belkide kim bilebilir) .
http://www.hackhell.com/4207249-post15.html

Bu yorum şikayetimdir. Önerim ise, smiley' ler içine kusan smiley koyabilir misiniz? Üyenin yorumunu okurken resmen o hale geldim.

Laroxyl

New member

paramızı sizin gibi işgüzar insanlara vereceğimize bildiğimiz yerleri veririz ve biliriz ki o paralarla da yurt dışında ve içinde insanlara yardım eden türkçeyi ve islamı yaymaya çalışan insanlar faaliyet içindedir. amerikadan buraya geldiği anda olaylar ardı arkası kesilmez. nie çünkü sizin gibi şerefsiz insanlar olduğu sürece bu olaylar bitmez. ordan bi cumhuriyet başsavcısı saçma bir iddiadan fethullah gülen hakıkında suç duyurusunda bulunur ve işte o zamn türkiye de ki milyonlar ayaklanır. işte bu sebeptendir ki fethullah gülen türkiyeye gelmiyor. çünkü gelirse türkiyenin karışacağını herkes gibi oda biliyor

bu arada berderke kardeşimizden allah razı olsun. güzel bi yazı yazmış. önce onu okuyun
Acilen banlanmasını talep ediyorum.

Sabitte bulunan Seçmen Listesi Kontrol-TIKLA ÖĞREN Başlığı artık gereksiz değil mi?

Newwave

Altın Üye
Sabitte bulunan Seçmen Listesi Kontrol-TIKLA ÖĞREN Başlığı artık gereksiz değil mi?
Hayır bilgi anlamında gerekli belli olmaz belki de erken seçim olabilir Türkiye de yaşıyoruz bir daha mı konu

açıp ekleyelim ya sonra ne olur ne olmaz kalsın bakalım gerekirse Türkiyenin gidişatına göre kaldırabiliriz : ) iyi forumlar.

yüce_türk

Banned
http://www.hackhell.com/4220853-post17.html

Ama o bahçeli seçim meydanLarında avazı çıktığı kadar,sesinin yettiği kadar Erdoğan'a ABD YALAKASI'' diyordu ne oLdu peki.
Obama geLdi KOŞA KOŞA GİTTİ dizinin dibine.BunLar Erdoğan için sizin tabirleriniz sizin gibi konuşuyorum.
Sonra ABD yalakası oLdu Behçeliniz ? Neden.Orda Obama iLe görüşürken ''Seçim meydanLarındaki BahçeLiyi'' göremedik.
Demekki olurda iktidar oLursa oda [Sizin TabirinizLe] ABD Yalakası oLucak Dimi ?
Demekki neymiş,Buda CHP'nin karaçarşaf Kuran kursu açıLımından hiçbir farkı yokmuş.Sonuç aynı ?
Kendiniz kandırmaya dewam edin kardeşim.
:goz:

mhp genel başkanı bahçeliye hakaret var ..benim mesajımdan alıntı yaparak sizin tabirinizle diye cümle kuruyor ama ne benim nede bahcelinin öyle bir cümlesi yok ..bir sonraki mesajında sen öyle bir atıfta bulunmadıysan sana demiyorum diyor ama bu ona bahceliye hakaret etme şansını vermez .vermemeli ..

uyarmış olmama rağmen bu mesajı silmeyeceğini söylüyor .birisi bu arkadaşa gereken müdahaleyi yapsın ..

birilerinin tabiri olmasa bile birilerinin tabiri ile diyerek bende burda yüzlerce kişiye hakaret etsem doğru olmaz herhalde .eğer doğru olursa bizde olmayan tabirlerle birilerinin tabiri diyerek hakarete edelim .olurmu hiç öyle şey ..

acilen gerekenin yapılmasını ve üyenin uyarılmasını talep ediyorum

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
şerefsiz diyorum çünkü siz o adama hep art niyetle yaklaşıyorsunuz. gülenin bir tane bile sohbetini dinlemeden ne dediklerini anlamaya çalışmadan uydurma yapboz videolarını önümüze koyuyorsunuz. akp nin başta olması önemli değil. çünkü akp yi bile kapatmaya çalışan cumhuriyet başsavcıları varken akp ne yapabilir ki.. yanlış mı? bu arada şerefsiz dedim kafir demedim. bak siz kendiniz olayları hemen ne tarafa çekiyorsunuz. işte sizin niyetiniz bu. ben şerefsiz diyorum sen kafir anlıyorsun. yarası olan gocunurmuş. işte siz hep böle baktığınız sürece doğru yolu bulamayacaksınız. Allah hepimizi hidayetine erdirsin.
newwave;
konuınun sonuna uyarıyı koymuşsun ama sanırım postları okumaya vaktin olmamış,
neyse bizden hatırlatması,hepimiz şerefsiz olmöuşuz..

HTML