Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

64general1

New member
Yeter artık ama.http://www.hackhell.com/showthread.php?t=440446&page=4 ikra isimli şahsiyet konuyla ilgisi olmayan bir şekilde siyaset din ve benim özel kişiliğimi karıştıraraktan saldırıyor ama bir şey yapılmıyor.Sadece benim yazım siliniyor.Adam direk sataşıyor,üzerime oynuyor.Bir şewy yok.Ben onun yaptığını yapsam şimdiye kadar banlanırdım.Burada daha sabah aynı şahsiyet hiç ilgisi olmadıgı bir konuda şikayet edene sataştı ve modların etki alanına girdi ben özelden şikayet ettim ki daha önce benim şikayetimi bile gereksiz görüldü ve banlandım.Bu adamın sadece yazısı silindi.Medal beni ve benzer konu açan herkesi din düşmanı yaptı.sadece yazısı silindi.

Lütfen Şu adaletin topuzunu denk tutmaya çalışın.

VolkaN

Altın Üye
Yeter artık ama.http://www.hackhell.com/showthread.php?t=440446&page=4 ikra isimli şahsiyet konuyla ilgisi olmayan bir şekilde siyaset din ve benim özel kişiliğimi karıştıraraktan saldırıyor ama bir şey yapılmıyor.Sadece benim yazım siliniyor.Adam direk sataşıyor,üzerime oynuyor.Bir şewy yok.Ben onun yaptığını yapsam şimdiye kadar banlanırdım.Burada daha sabah aynı şahsiyet hiç ilgisi olmadıgı bir konuda şikayet edene sataştı ve modların etki alanına girdi ben özelden şikayet ettim ki daha önce benim şikayetimi bile gereksiz görüldü ve banlandım.Bu adamın sadece yazısı silindi.Medal beni ve benzer konu açan herkesi din düşmanı yaptı.sadece yazısı silindi.

Lütfen Şu adaletin topuzunu denk tutmaya çalışın.

bu acele ne dendir anlamak mümkün degil gerekli yerlere sikayet yapıldı gereken kişiler cezalarını alıcak sitede suan smod arkadslar yok gelince ilgilenecekler mesajı silmek ceza almıyacagını mı gösterir.
lütfen bir seyi eleştirirken sabır faktörünü göz önünde bulundurunuz

diger şikayetinizle ilgilinilicek umarım bu sefer sabırsızlanmassınız

verdiğiniz linkte sizin mesajınız editlendi silinmedi

ayrıca konusmalarda kişiliğinizle ilgili bir hakarette bulunmuyor sadece kendi tespitini vurguluyor bunu buraya takılan herkes yapıyor bunu sizde yapıyorsunuz eğer sizinle ilgili tespitte bulunmasını istemiyorsanız pm yoluyla kendisinden rica edebilirsiniz sizde mesajlarınızda aynı hassasiyeti gösterirseniz sorun olacagını sanmıyorum.

degerlendirme yapılmıstır

Elasis

New member
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3131287&postcount=19

Şikayet başlığına kullanmayı sevmiyorum fakat bu arkadaş ısrarla saldırmak için bekleyen hayvanlar gibisiniz diyerek. Yorum yapabiliyor. Zamanın da ikili tartışmalardan dolayı ban yemiştim adelet bekliyorum. Serbest kürsüde yorum yapan arkadşlara bunu söylemeğe kimin hakkı var.

hayır diyorum konu açıyosunuz sonra vahşi hayvan gibi saldıracak yer arıyosunuz sonra haksız duruma düşürüp 1 yıl konusuyosunuz =)

tekrar söylüyorum konu açmıssınız vahşi hayvan gibi saldıracak chpli aramıssınız =) (teşbihte hata aranmaz )

ahada su çocuk gibi...

türban Allahım emriyse ona göre taksınlar...kabul edin cene altı modelini..neden ona karşısınız..türbanı takıp 1 kilo makyajla dolaşanlarda din için takıyoruz diyolarsa islam anlayışının düştügü hale acırım ülkemizde...

heryerin belli kuralları var askerde sakal uzatamassın sakal sünnet deilmi ona neden karısmıyosunuz...yada devlet dairelerinde sakalsız giremessin..

üniversiteyede türbanlı giremessin..çok sevdiginiz avrupa bile onlarca karar vurdu yüzünüze son olarak anayasa mahkemeside verdi cevabınızı...biraz olsun yargıya hukuka saygınız olsun ya...

VolkaN

Altın Üye
Başlığa gereksiz mesaj atanların mesajları silinecek ve bu davranışta bulunan üyeler uyarılmaksızın ceza alacaklardır. Ceza alan üyelerin bu yöndeki tutumu devam ederse ceza süreleri arttırılarak uygulanacaktır, sırayla 3-5-7-10-15 gün ve sınırsız ban cezası (Bölüm modlarının, smodların ve adminlerin attıkları mesajlar bu kapsamda değildir)

bu kural herkese gecerlidir tekrar söylemiyecem tekrarında kim olursa olsun ceza alır.

fare mesajını editledim kimseyi aslan kaplana kediye köpege herhangi bir hayvana benzetmeye hakkın yok bu davranıslarında ısrar etmezsin umarım

VolkaN

Altın Üye
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=442854

Ben müslümanım.Aklınca bu arkadaş bana hristiyan deyip,iftirada bulunuyor.Cezalandırılmasını talep ediyorum.Sanırım kuralları buraya yazmama gerek yok.
birincisi adam konuya yorum yapıyor sen neden üstüne alındın
ikincisi birilerini Atatürk düşmanı şeriatcı ilan edenlerede aynı kuralı uygulamamız lazım bunların kimler oldugunu söylememe gerek yok sanırım

daha gercekçi ve kendi yaptıklarımıza veya destek verdigimiz insanların neler yaptıgına bakıp ve onların ceza alıp almamaları konusunda uygulanan işlemlere bakarsak hepimiz için daha iyi olur
şikayetiniz degerlendirilmiştir teşkkürler

sorunuz varsa pm ile halledebilirsiniz burası yeri degil herkes önce aynaya baksın ben naapmısım daha önce hangi konularda nasıl davranmısım diye ozaman taraf mı utuyoruz tutmuyomuz anlarsınız ayrıca kişisel seyleri buraya tasımayın insanların size güvenini su istimal etmeyin

gazap17

New member
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3125438#post3125438

mesajlarda degazor35 banlanmış.ve ban nedeni büyük ihtimal konunun 12.nci postu olan

senin mahalle ağzı tabir ettiğin kendi yazındır ulan !!!
diye başlayan.
Sen daha kısa donla gezerken,sana don dikenlere çiçek veriyorduk
.
cümlesi

ama bu cümleyi kuran tam aksine
fare07 denen üyedir.6.ncı postda şöyledir

ulan suda arsenik çıktı die bi zil takıp oynamadıgınız kaldı

yani ULAN kelimesini kullanan fare07 dir
degazor 35 sadece senin cümlen böyle başlıyor diyerek post atmıştır.

Fletch efendi de gelip degazor35 e banı yapıştırmış
ancak
kankasına hiç bir işlem yapmamıştır.
Adaletse adalet fletch
yoksa
degazor35 in banı kalksın

biz adalet istiyoruz diyenlere sesiniz çıkmazken,
biz artık ses istiyoruz.

Bu arada ;
şu sevmediğimiz vavrulu ne mübarek adammış
sana yazdıklarının sonuna kadar katılıyorum

mesajımda hakaret ve başka bir unsur yoktur.Başlığıda şikayet amacı ile yazmaktayım.
Ulan kelimesi ban sebebi ise
hadi göreve...

Şu adaleti bir görelim yoksa arkadaşı mod yapıncaya kadar mı uzatacaksınız.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3125438#post3125438

mesajlarda degazor35 banlanmış.ve ban nedeni büyük ihtimal konunun 12.nci postu olan

diye başlayan.
Sen daha kısa donla gezerken,sana don dikenlere çiçek veriyorduk
.
cümlesi

ama bu cümleyi kuran tam aksine
fare07 denen üyedir.6.ncı postda şöyledir

ulan suda arsenik çıktı die bi zil takıp oynamadıgınız kaldı

yani ULAN kelimesini kullanan fare07 dir
degazor 35 sadece senin cümlen böyle başlıyor diyerek post atmıştır.

Fletch efendi de gelip degazor35 e banı yapıştırmış
ancak
kankasına hiç bir işlem yapmamıştır.
Adaletse adalet fletch
yoksa
degazor35 in banı kalksın

biz adalet istiyoruz diyenlere sesiniz çıkmazken,
biz artık ses istiyoruz.

Bu arada ;
şu sevmediğimiz vavrulu ne mübarek adammış
sana yazdıklarının sonuna kadar katılıyorum

mesajımda hakaret ve başka bir unsur yoktur.Başlığıda şikayet amacı ile yazmaktayım.
Ulan kelimesi ban sebebi ise
hadi göreve...

Şu adaleti bir görelim yoksa arkadaşı mod yapıncaya kadar mı uzatacaksınız.
degazor35 i ulan sözcüğü yüzünden banlamadık, banı kalksın cümlesi de şaka olmalı
suç varsa ceza da vardır 2+2=4 tür,
keşke biraz zahmet edip degazor35 in mesajlarını da buraya taşısaydın
ulan sözcüğünü ortaya ya da birisine yönelik yazsa da bu ban sebebi olamaz,
ulan yazan mesajını siler kendisini uyarırız, tekrarında banlanır
diğer yazılanları görmemezlikten gelmeyin gözünüze ulan takılsın? cidden ilginç

degazorun neden banlandığına yönelik açıklama:

- fare konuya gelmeden önceki bölmününde atılan postta bir diğer üyeye hakaret var,(konudaki 5. mesaj) aynen şu şekilde

degazor35' Alıntı:
Ampul reklamını yapanı tanımamışsın aslanım

Kumda oyna diyeceğim ama,dikkat et oklar bir tarafına batmasın.

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3124126&postcount=5
yani isterse aynı konuda diğer hakaret içeren 2 mesajı yazmamışta olsa alacağı ceza yine buydu (hatta normal koşullarda daha da fazlaydı)

-2. mesajı rica ediyorum sen açıkla burda
eğer dediğin gibi ulan dedi banlıyorsak bu mesajında burda terbiye sınırları içerisinde açıklanabilmesi gerekir değil mi?
ya da sen konuyu okumadın degazor senden rica etti geldin burda avukatlık yapıyorsun
mesaj aşağıda aynen yazıyor açıklama bekliyorum

O oklar tatlı geldi herhalde
hala kaşınıyor bir yerlerin.Laf atılmadan,kemiğe atlama.Tut dersem tutarsın.
Avukatlık yapacaksan,hukuk bölümü var,git oraya yaz.

- 3. mesaja geçelim:
Sen daha kısa donla gezerken,sana don dikenlere çiçek veriyorduk.
bu lafı sokakta birisine gidin söyleyin bakalım ne oluyor
veya
"adımı besmele ile al ki ağzına
boğazın tıkanmasın".
bunu
gidip deneyin, dayak yerseniz sorumlu değilim

konuyla hiç bir alakası olmayan bu mesajları atan birisini banlamayalım da ne yapalım
konuyla ilgili tek bir kelime bile geçmiyor

degazor=35' Alıntı:
diye başlayan.
Sen daha kısa donla gezerken,sana don dikenlere çiçek veriyorduk.

Bizde altın günü olmaz canım,dünyalıklarda gözümüz yoktur.Ama ricam olacak

daha öncede yazmıştım.Sana sataştı isem,alıntı yaptı isem cevap yazarsın,provake olmaz.
Ama olay başka yönde ise
adımı besmele ile al ki ağzına
boğazın tıkanmasın.

Not:Arkadaşlar kusura kalmayın.Adam daha şimdiden biriktirdiklerini kusmaya başlayınca konu uzadı ve dağıldı.Modlar silecektir umarım bu mesajları.
Ama senin mod olmanı tahayyül bile edemiyorum.
Tahammül hiç edemem.

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3125438&postcount=12
ŞİMDİ fareyi niye banlatmadık cart curt kısmına gelecek olursak
kankammış şuymuş buymuş saçmalıklarını geçelim, forumda kardeşimde arkadaşımda olsa karşımdakiler sadece "üyedir"
ancak
forumda yönetici birini banlatma yetkisinin bana verildiğini hatırlamıyorum
buna karar verecek olanlar admin rütbesine sahip olan kişilerdir
ve bende haliyle haddimi aşıcak iş yapmam

eğer bu açıklama yeterli olduysa senden tekrardan 2. mesaj olarak belirttiğim mesajı forum kurallarına ve terbiye sınırlarına uygun bir şekilde açıklamanı istiyorum, zira
eğer açıklamayacaksan burda ulan diye mi banladınız diye boşuna nefes tüketme ki, bende senin avukatlık yaptığına veya başka işler çevridiğine kanaat geitrmeyeyim.

subjektif kriterlere dayanarak arkadaşları banladığında forumdaki adaleti sorgulayanların da aynı arkadaşları gibi banlandığı bir dönem geçirmiştik yanılmıyorsam
benim verdiğim karardan memnun değilsen gidip diğer mod arkadaşa yani Volkan'a söylersin o da inceler o karar verir,
arkadaşın banlandı diye kalkıpta forumdaki adaleti ölçmeye çalışman komik ve saçma oluyor
forumda kimsenin arkadaşlığı forum kurallarının üstünde değildir bunu bilmende fayda görüyorum

Vtnsvr

New member
tam üstümdeki üyenin niki fetulah sözde toplum örgütü genç sivillerden esinlenmedir.Esinlenebilir gayet doğaldır.Bu ülkede Atatürk'e saldırmak,Cumhuriyeti yıkacagını beyan edenleri çıkartılan yasalarla aklayabiliyoruz ve başımıza bile seçebiliyoruz.Ben bu tür söylemleri vatana ihanet olarak görsemde,hukuka saygım geregi susarken.Yukarıdaki gibi fetulah yörüngeli üyenin "Ergenekon Terör Örgütü" yazan bir avatar kullanarak,ortada iddianamesi bile olmayan soruşturmanın,mahkemesini bile beklemeden suçlayıcı yargıya varmak,hukuka saygısızlık,Tutuklanan ların haklarına taciz etmektir.Gerekenin yapılmasını arz ederim.

VolkaN

Altın Üye
tam üstümdeki üyenin niki fetulah sözde toplum örgütü genç sivillerden esinlenmedir.Esinlenebilir gayet doğaldır.Bu ülkede Atatürk'e saldırmak,Cumhuriyeti yıkacagını beyan edenleri çıkartılan yasalarla aklayabiliyoruz ve başımıza bile seçebiliyoruz.Ben bu tür söylemleri vatana ihanet olarak görsemde,hukuka saygım geregi susarken.Yukarıdaki gibi fetulah yörüngeli üyenin "Ergenekon Terör Örgütü" yazan bir avatar kullanarak,ortada iddianamesi bile olmayan soruşturmanın,mahkemesini bile beklemeden suçlayıcı yargıya varmak,hukuka saygısızlık,Tutuklanan ların haklarına taciz etmektir.Gerekenin yapılmasını arz ederim.
Küfür ve hakaret içermeyen nickler serbesttir

Kara Kartal

Banned
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=443974

kaynağı belirtilmemiş konuların açılması serbestmi

hassas günlerin yaşandığı ülkemizde ısrarla kaynaksız konular açılmaktadır..

buna göz yumacakmısınız yoksa uyarılarınız sözdemi kalacak

yazı senın degilse kaynak ekle

hakaret içeren kişileri küçük düşürüzü mesajlardan uzak durun
uyarı yapıldığında zoraki kaynak belirtip yeni açıtığı konuda aynı ısrara devam edilmesi ahlakimidir.ahlak illa hakaretlemi ölçülür

aynı şekilde kaynaksız konular açarsam bana müsamaha gösterebilecekmisiniz

VolkaN

Altın Üye

kaynağı belirtilmemiş konuların açılması serbestmi

hassas günlerin yaşandığı ülkemizde ısrarla kaynaksız konular açılmaktadır..

buna göz yumacakmısınız yoksa uyarılarınız sözdemi kalacak

uyarı yapıldığında zoraki kaynak belirtip yeni açıtığı konuda aynı ısrara devam edilmesi ahlakimidir.ahlak illa hakaretlemi ölçülür

aynı şekilde kaynaksız konular açarsam bana müsamaha gösterebilecekmisiniz
şimdi konusuna kaynak eklemesini söyliyecem yalnız benim kafama takılan bişey var neden kötüyü kurallara uymayanı örnek alırsınız anlamam yok bende yaparım yok söyle yok böyle kardeşim bura bizi tehtit edeceginiz yer degil git nere acıyosan ac kaynaksız konu senıde uyarırız bana gelip burda yok ben yaparsam müsamma gösterirmisinizmiş kardeşim biz kime müsamma göstermişiz dün söyledim verdigin yazımdaki gibi adam hemen eklemiş bugun aynı seyi yapması bana garezi veya bize garezi oldugu varsayımına nasıl ulaşıyorsunuz anlamak mümkün degil biz burda kimsenın niyetini okumuyoruz var olan olaylar üzerinden hareket ediyoruz senide tekrar uyarıyorum buraya gelip tehtit vari konusma şikayetinizi dogru dürüst yapın onu nası yapacagınızıda mı biz gösterilim

hadi iyi forumlar

Kara Kartal

Banned
şimdi konusuna kaynak eklemesini söyliyecem yalnız benim kafama takılan bişey var neden kötüyü kurallara uymayanı örnek alırsınız anlamam yok bende yaparım yok söyle yok böyle kardeşim bura bizi tehtit edeceginiz yer degil git nere acıyosan ac kaynaksız konu senıde uyarırız bana gelip burda yok ben yaparsam müsamma gösterirmisinizmiş kardeşim biz kime müsamma göstermişiz dün söyledim verdigin yazımdaki gibi adam hemen eklemiş bugun aynı seyi yapması bana garezi veya bize garezi oldugu varsayımına nasıl ulaşıyorsunuz anlamak mümkün degil biz burda kimsenın niyetini okumuyoruz var olan olaylar üzerinden hareket ediyoruz senide tekrar uyarıyorum buraya gelip tehtit vari konusma şikayetinizi dogru dürüst yapın onu nası yapacagınızıda mı biz gösterilim

hadi iyi forumlar

aynısını yaptığımda ben çar çabuk banlanıyorum

en son haybeden 1 hafta ceza aldım hemde haklı olduğum halde

önerim şudur

kaynak eklenene kadar konu kapatılmalı
(ceza verin demiyorum konuyu kapatın asılsız kaynaksız ortalığı karıştıran şeyler burda paylaşılmamalı)

dediklerimi tehdit olarak algılamak art niyet arandığında çıkar ben art niyetli değilim.
ben sadece aynı hatanın örneklerini yaparak hatanın vehametini-adiliğini örneklendirmek ,göz önüne sermek amacıyla aynı tarzda kaynaksız yalanları iftiraları açmak istediğimi vurgulamaya çalıştım

bu hatayı ben yaptığımda biliyorumki bende art niyet aranacak biliyorumki haybeden ceza verilecek

önerimi tekrar ediyorum

burası kaynağı olmayan asılsız yalan ların iftiraların paylaşım yeri olmamalı bu sebeple kaynaksız konular kapatılmalı maaleee dedikodusundan ibaret kimin dediği belli olmayan
ortalığı karıştıran speküle eden konulara taviz verilmemeli....

saygılar

VolkaN

Altın Üye
kargta seni kim kaynaksız konu actın diye banladı yapayın yazık günah haklı cıkacam diye millete iftira atmayın
öneride degerlediicez fletch ile

vtnsvr sana gelince eger benim degerlendirmemi istemiyosan birdaha bu bölüme ugrama ve birdaha bana laf atarsan artık geregini yapmaktan hiç çekinmeyecem.

bana cevap verip daha fazla mesgul etmeyin baslıgı pm ile ulasabilirsiniz.gereksiz mesajlarınız silinecektir

T

Banned
Çocuğun anasına bacısına küfür etmişler ayıptır yazıktır

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3152883&postcount=41

karqta Yahu sen nasıl bir oroxpu cocugusun böyle? Amına kodugmunn şakşakcısı Milleti düşünen yok zaten iktidar'ı indirdin ananızın amı soğusun sizin koyduğunuz pezevenk yönetsin ülkeyi ohh be ne güzel memleket bide ATATÜRKÜN RESMİNİ KOYMUS KAHPENİN OGLU ATATÜRKÜN ARKASINDAN SİYASET YAPAN PIC KURULARI ATATÜRK kendi partisinin böyle bir halde olduğunu görseydi kahrından ölürdü nankör piç kuruları sizi
Bununda üsttekinden farkı yok vatan hainliğiyle suçlamış üyeyi

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=432288&page=17

Vatan Hayini yavuz_28 peki burada yapılan özelleştirmelerden kadrolaşmalardandfa bahsettinmi peki ya işçi haklarının yenilmesinden işçinin emekçinin ezilmesinden bahseddinmi okudumda göremedim yoksa bahseddinde benmi anlayamadım ulan tuzla tersanelerindeki işçi olumleri aldı başını gidiyor bunlardan olnlerden biriside senin baban olsaydı bi düsün bakalım
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3153080&postcount=43

bu kadar küfür ettin ve seni afettmem için mutlaka bedeli vardır...

senin allaına dua ediyorum ve diyorumki bana bu kadar küfr eden kulunu bağışlamam için sevdiği insanları yakınlarını önümde eğilsin ve beni tatmin etsin çünkü ben hakkımı helal etmiyorum

ey rabb daha önce bir çok kadın tanıdım yerli ve yabancı biliyosunki beni ben küfürden kaçınırım bana küfür edenlerin sevdiklerini bana bağışla öbür tarafa bırakma

bana bu zaman kadar bağışladıklarından dolayı şükürler olsun....
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3153080&postcount=43

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=444845
Konu daha önce verilmiş

HTML