Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

LOOPUSED

Altın Üye
http://www.hackhell.com/3886724-post10.html

duyarlı olmamız gerekn güncel bir konuya bu adam bugün çıktı piyasaya heryeri karıştırmayı marifet sayıyor,tüm mesajlarını bir gözden geçirseniz iyi olur. burdada bize paranoyak demiş. artık terbiyeyi öğrense iyi olur.
simatic,madem sen ilgileniyorsun şu dün verdiğim meseleye bir bakarmısın.ilgilenilmemiş gördüm..adam bizi paranoyak yapmış gidin kumda oynayın diyor dünkü forumcu.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/527081-yine-israil-yine-vahset.html
şu konudaki HelFun adlı kişinin tüm mesajlarını okumanız mümkünse birde ona baksanız iyi olur..bugünlerde ortalığa provakatör yağıyor.konuyla alakası yok tahrik ediyor.

_KarabaS_

Banned
uçağını helikopterinide çöpe at demedikya kardeş...sen tavrını koy bir bakalım,gıdadan sigaradan birasından,deterjanından,kozmetiğinden başla gerisi gelir.. doğru ya alıştı bu millet rahata ,lüxe,bırakamaz doğru,80 yıldır savaş görmedi,yokluk görmeyeli 30yıl oldu ee tabi bu şartlarda tavır koyacak bir yürek bulamayız

..eeee ozaman bir türk dünyaya bedeldir mavalları okutmasınlar askerde..

sigarasından birasından lüxünden vazgeçemeyen bir ulus yarın kendi başına o israilin füzesi inince bokota bizi çağırsın..tabii ekmek bulabilirse...
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/526912-yazicioglu-israil-mallari-boykot-edilmelidir___.html#post3886680

''Bir Türkün Dünyaya Bedeldir'' SÖZÜ TÜRKLERİN ATASI ATATÜRKE AİT BİR VECİZDİR.

Milli değerelerimize saldıranlara karşı gerekli yaptırımların uygulanacağını umuyorum.

RuTH

Altın Üye
Şikayetleriniz değerlendirilip ceza alması gerekenler banlandı
Umarım bir daha da şikayet hattında tartıştığınızı veya gereksiz post attığınızı görmem...

Guyjre

New member
Atatürk'ün dinsizlerin ağzına düştü ya daha ne deyim. Türkiye müslüman yurdudur. Sevmeyebilirsin ama saygı gösteremezse kendine bi sınır kapısı seç ve ............
Bana dinsiz diyen ve ülkeden kovma gafletine düsen bu sahsiyetin agir bir ceza almasini istiyorum. Kendisiyle polemige girmemek icin birsey yazmadim ama bu forumda kimse kimseye böyle hakaret edemez.

Guyjre

New member
Sen harbiden safsın başka bir şey demyorum boş bogazlıkdan başka bir şey yapmıyor sadece kendi istedigin gibi cevapları görüyorsun sadec işin muuhalefet:D Partindenmi kaynaklanıyor yaa bu kadar abzürt konuşma olurmu adam başka bir şey anlatıyor sen gecip o kücük beyninde lafı başka yere cekiyon 3 yaşındaki yenimi getirsem senden daha iyi anlar her şeyi:D
Neyse senin hayatın muhalefetle gececek he sana göre bir ata sözü
Leylegin ömrü LAK LAKLA gecer:D
Boş konuşmaya devam et :D
Not: Fetullahcı değilim hatta yakınından bile gecmedim...
Arkadasa cevap vermeye bile gerek görmedim ama bu forumda nasil yazi yazilmasi gerektigini ögrenmesi gerek bence.

LOOPUSED

Altın Üye

RuTH

Altın Üye
Şikayet başlığını gereksiz kullanmayın diye uyarmıştım
Remixtr 1 gün süreyle banlısın, Şikayetler değerlendirildi...

onu bunu boşver anana bak
K€LKiTLi dikkat ettee kılıçdaroglu sana niyeti bozmasın :durdurun:durdurun:durdurun

hala bu yalancı ve iftiracı apk yalakası medyanın haberlerinemi inanıyorsun!!!
YAKIŞIR SANAA!!!
http://www.hackhell.com/newreply.php?do=newreply&p=389391

bu yzılara anca böyle cevap verilir

ayrıca bu KarabaS , trips62,mahoo31 bu niclerin clon olma ihtimali var

araştırılmasını talep ediyorum

Guyjre

New member
bi doğruyu söyleyen çıktı nihayet saol sağlam7

şeyh sait gibi muhterem zata ihanetçi hain damgasını vurdularya şaşırmışlar banada bu haini savunan diye yazılmış allah bildiği gibi yapsın sizi ergenekoncular sizler birer mikser gibi ortalığı karıştırmaktan bi b... yaramazsınız hadi işinize bakim

guyjre denilen mahlukat sen necisin anlamadım ama sosyal bi faşist olduğun anlaşılıyor tam evrim geçirdiğin belli oluyor hitler gibi chp nin de aynı evrimi geçirdiğine inanıyorum
Arkadasinda saygi düzeyini ögrenmesini ve baskalarina nasil hitap edecegini ögrenmesi gerek.
Not: Yazilarimda asla saygi düzeyini asmiyorum ve baskalarindan da ayni hassasiyeti bekliyorum. Asla ve asla düsüncelerinizi baskalarina hakaret ederek üstün cikaramazsiniz. Tartisma adabi denilen birsey vardir.

HTML