Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

emrah1607

Banned
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3525037&postcount=9

"""Rakımı da içerim orucumu da tutarım(laik) zihniyeti"""

ya bu adam neden ısrarla cumhuriyetin bir ilkesi olan laikliğe ve savunucularına saldırıyor .

...................................................................................................................................

islama ve cumhuriyete ve atatürke bir saldırı varsa bunlara müsade etmeyin lütfen . adam sırf ortalığı karıştırmak için böyle şeyler yazıyor . ben atatürkün tüm ilkelerine olduğu gibi laikliğede bağlı biriyim .laiklik ve onu savunanlar bu arkadaşın yazdığı şekilde değildir ve bu adam böyle alay edemez bence

neb34 ü laiklik konusunda uyarın lütfen .adam resmen cumhuriyet karşıtlığı yapıyor .ortalığı kızıştırmak için üstte şikayet ettiğim türden mesajlar yazıyor . bu adamı bu hususta uyarın lütfen .bu konuda çok kez uyarıldı hatta banlandı ama hala aynı .kendi kendine laiklik tanımı yapıyor ve o tanıma göre laikliği savunanlara gönderme yapıyor .

Leke

Altın Üye
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3528449&postcount=42

ya gerçekten nekadar dengesiz millet varya ..

ulan sana ne adam kılıyor namazını sana batan ne.....

adam olsaydında yaptırsaydın mescidde adam namazını kılsaydı orda..
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3528485&postcount=45

ya bunların niyeti bişeyleri özeleştiri şeklinde yapmış gibi göstererek direk saldırmak.....

salyalar artık durmuyor devamlı akıyor iğrenççççç........
Mesajların Editlenmesini ve üyenin uyarılmasını talep ediyorum .

SickDreTh

Altın Üye
tamamdır arkadaslar.

SickDreTh

Altın Üye
bır de bu cıktı basımıza bu gece atraksıyonlu olacak hadı hayırlısı :)

AntidepresaN

New member
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3533540&postcount=6

İş Bankasını Hint müslümanlarından aşırdığı parayla kuranlar da Baykalın atalarıydı.

Ne güzel demişler:

Hacı hacıyı Mekke'de,hoca hocayı tekkede,Sisi,Ergenekon Baykal'ı dakkada bulur.

Bu şahıs ''hint müslumanlarından aşırdığı paralarla'' diyerek herzaman yaptığı gibi Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret ediyor.Nasıl bir kuyruk acısı var anlamış değilim..Atatürk'e hakaret etmeyi adet edinen bu şahsın banlanmasını talep ediyorum .

emrah1607

Banned
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3532583&postcount=80

su mesajı editlermisiniz . banlanmış gerçi ama bu ayetler bu eleman sağda solda alakasız yerlerde yazılması için indirilmemiş .bu mesajı silin lütfen

birde sunu söylemek istiyorum. bu neb34 banlanmış ama 2 gün sonra tekrar geri gelcekse banlanmasın daha iyi . adam resmen kışkırtıyor insanları . resmen atatürk düşmanlığı yapıyor . bu adamın ne kadar süreliğine banlandığını öğrenme imkanımız varmı ? yani uzunca bir süre hatta hiç gelmese daha iyi . çünkü yazdıkları hep hakaret .banlanıyor banı kalkıyor hakaret .banlanıyor banı kalkıyor hakaret. yani bu adam yanında bizide götürmeye banlatmaya çalışıyor .şimdi bu adamın yüzünden cevap verdi diye birini daha banlarsanız olmaz .çünkü olayları neb başlatıyor ve kışkırtıyor .bu adamın ya hiç gelmemesini mümkün değilse uzunca bir süre gelmemesini talep ediyorum. yani yeter bu adamdan yediğimiz hakaretlerin haddi hesabı kalmadı .eğer ceza 1-2 haftaysa şimdiden küfretmeye başlıcam bende gereken kişilere der herkes .yani biraz caydırıcı olmalı

SickDreTh

Altın Üye
sıkayet ederken uslubunuza dıkkat edın lutfen.
neb34 un kac kere banlandıgını ancak smodlara pm atarak ogrenebılırsınız.
neb34 yaptıgı kural ıhlallerının gerektıgı kadar ban cezası alıyor yanı sıze gore sızı kıskırtıyor dıye suresız ban cezası vermıyoruz.
kufur edıyorsa kufurun ıcerıgıne gore 10 gun
flood yapıyorsa 3 gun
reklam yapıyorsa 5 gun vs gibi.

bunun yanında onun yazdıgı mesajlardan kıskırmak yerıne eger kı rahatsız oluyorsanız mesajdan gelıp buraya bıldırebılırsınız.

son olarak kurallarımız herkesın okuyabılecegı acıklıkta ve nettır.
kural ıhlallerı kategorılere gore degerlendırılır ve smodlar ıle ust duzey yonetıcılerın belırledıgı sure aralıklarında cezalarını alırlar ''bırı banlanıyor sonra banı acılıyor ozaman banlanmasın'' gıbı bırsey soz konusu degıldır boyle bır durum olursa her banlanan uyeyı sınırsız banlamamız gerekır kı bude abestle ıstıgal eder.

emrah1607

Banned
bunun yanında onun yazdıgı mesajlardan kıskırmak yerıne eger kı rahatsız oluyorsanız mesajdan gelıp buraya bıldırebılırsınız.

ya biz bildiriyoruz ama adam 2 sonra aynı . yani biz şikayet etmekten sizde banlatmaktan bıkarsınız ama o adam hakaretten bıkmıyor .en çok şikayet edilen ve banlanan kişilere ayrı bir ban süresi uygulanabilirse daha caydırı olur diye düşünüyorum . bunu bir öneri olarak düşünmenizi tavsiye ediyorum .serbest kürsü modları olarak bunu düşünüp smodlarla karara bağlarsanız çok iyi olur .

''bırı banlanıyor sonra banı acılıyor ozaman banlanmasın'' gıbı bırsey soz konusu degıldır boyle bır durum olursa her banlanan uyeyı sınırsız banlamamız gerekır kı bude abestle ıstıgal eder.
biri banlanıyor diye demek istemiyorum zaten . demek istediğim şu ;

biri mesela banlandı hakaretten dolayı 5 gün ; ikinci bir hakareti olursa ban süresi olsun 10 gün . katlansın yani .bu belki caydırıcı olur . bunu demek istedim . böyle bir şey olursa daha etkili olur diye düşünüyorum .

ama bu dediğim olmuyorsa sorun değil biz şikayet ederiz elimizden geleni yaparız .

saygılar

Kara Kartal

Banned
siyasi bölüme özel önerilerim var

siyasi bölümün yöneticiler için zor bir bölüm olduğu Açıktır

-siyasi bölüme yönetici olmak isteyenler siyasi bölümde anket açmalı burda seçilmeli oylamaya katılanların belirlenecek yüzdelik şartlarını sağlaması halinde oyu kabul edilmeli

-siyasi bölümde yönetici kadrosu en az 6 olmalı yönetici kadrosundaki yöneticiler haftalık olarak smod olmalı nöbetleşe smodluk yapabilmeli..

-siyasi bölümde konu açabilmek için var olan şartlar değiştirilip üyenin forumdaki aktivitesi ölçü alınmalı...

SickDreTh

Altın Üye
biri banlanıyor diye demek istemiyorum zaten . demek istediğim şu ;

biri mesela banlandı hakaretten dolayı 5 gün ; ikinci bir hakareti olursa ban süresi olsun 10 gün . katlansın yani .bu belki caydırıcı olur . bunu demek istedim . böyle bir şey olursa daha etkili olur diye düşünüyorum .

ama bu dediğim olmuyorsa sorun değil biz şikayet ederiz elimizden geleni yaparız .

saygılar
zaten senın dedıgın gıbı emrah.
bır banlanan uye bır dahakı ceza alısında cezası smodların ınısıyatıfınde artırılıyor.

siyasi bölüme özel önerilerim var

siyasi bölümün yöneticiler için zor bir bölüm olduğu Açıktır

-siyasi bölüme yönetici olmak isteyenler siyasi bölümde anket açmalı burda seçilmeli oylamaya katılanların belirlenecek yüzdelik şartlarını sağlaması halinde oyu kabul edilmeli

-siyasi bölümde yönetici kadrosu en az 6 olmalı yönetici kadrosundaki yöneticiler haftalık olarak smod olmalı nöbetleşe smodluk yapabilmeli..

-siyasi bölümde konu açabilmek için var olan şartlar değiştirilip üyenin forumdaki aktivitesi ölçü alınmalı...
sıyası bolume alınacak yonetıcıler sıte genelınde oylamaya sunulmaya devam edılecektır.
zaten sıyası bolume gırebılen uyelerımız ''hackhellde gorev almak ısteyenler'' bolumumuze de gırıs yapabılıyorlar.bu yuzden sadece burda anket acılması gereksızdır sızler o bolumun altındakı konuya oylarınızı belırtebılırsınız.
forum kuralları geregı (bazı ıstısnalar dısında) ;

Dark_Angel' Alıntı:
2 veya daha fazla yöneticisi bulunan bölümler için lütfen başvuruda bulunmayın...
ustte gormus oldugunuz kuralımız sıte sahıbı tarafından belırlenmıstır ve bu zamana kadar bu sekılde bır uygulamaya gıdılmıstır bundan sonrada boyle olacaktır.
haftalık smod degısımıne gelınce,her hafta bır smod atanmasına gerek gorulseydı daha once yapılabılırdı smodlar gorevlerını layıkıyla yapıyorlar boyle bır duruma gerek gorulmuyor ama sız yınede sıte ust yonetımıne ıstedıgınızı bıldırebılırsınız ama alacagınız cevap benımkınden cok farklı olmayacaktır.

bolum kurallarımız geregınce gunluk konu acma lımıtı ıkı olmustur ve 2.bır degısıklıge kadar da boyle olacaktır.
cunku sıyası bolum hackhell de en fazla hıt alan en fazla ugranılan bolumdur.
bu yuzden gunluk konu acma sayısını artırırsak acılan bazı konular gormezden gelınecek ve bolum daha fazla karısık olacaktır konu acma sayısını ne kadar mınımum sevıyede tutarsak konulara ılgı o kadar artacaktır.
zaten konularınız ıle ılgılı yeterınce ınısıyatıflı davranılıyor bunun ornegıde baglantılı konulara yenı makale ekleyebılme ozellıgıdır.

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3536029&postcount=9

elemanın altta verdiği link yanlış yere çıkıyor . hem o linki hemde linkin üstündeki yazıyı silermisiniz
ıkı lınkte makaleyle alakalıdır.

allem

Banned
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3522946&postcount=9

biliyorum adam onursal demirbaş mı ne.

o zaman ya künyesine uygun davransın yada ne bileyim gereğini yapın.

ne olursa olsun bir insan topluluğuna şerefsiz soyu denmez.
bu ağır bi hakaret.
birisi chp ye kökü bereketsizler dedimi nasıl işin ucu atatürke hakarete dayanıyorsa
bunuda o kılıfa koyabiliriz.
zira ucunda toplum nabzında önemli şahsiyetler var.
kabul edilsede edilmesede

HTML