Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

VolkaN

Altın Üye
"Ya hala savunuyolar ,şu çini savunanları bırakın,gıtsınler orda yaşasınlar ozmn
Benım ulkemdende ... olup gıtsınler,nıye tartışıyoruzkı?"

bu yazı romeomed nickli şahısa ait şimdi sorum şu .... koyunca küfüre giriyormu girmiyormu eğer bu arkadaş ceza almazsa çok daha ağır .... larla cevap veririm herkesin huzurunda söylüyorum ve uyarıyorum bu arkadaşa cezası neyse verin eğer cezası yoksa söyleyin o zaman ben de ona göre bu arkadaşa cevabını vericem.
mesajın linkini verirsen gerekli cezayi işlemi uygulularız

öncü06

New member
bi dakika bu işte bi iş var! konu doğu türkistanda zulümdü, bu adam bu yazıyı o başlığa yazmış ama ben şikayet ettikten sonra yazı silinmiş ya kendisi sildi ya da birileri uyardı,ben anlamam bu adam ettiği küfürün hakkını almalı benden link istedin sora ben konuya girip bakınca bi de ne göreyim yazı yok,ne kadar da tuhaf bi raslantı öyle değil mi?belki de yazıyı sen sildin volkan,açık konuşmak gerekirse seni hem sevmem hem de sana güvenmem,romeomad banlanmadan bu işin peşini bırakmam çünkü ben yeri geldiğinde karşımdakine lan dediğim için bile banlandım ama bu adam bana açıkca küfür etti.

VolkaN

Altın Üye
bi dakika bu işte bi iş var! konu doğu türkistanda zulümdü, bu adam bu yazıyı o başlığa yazmış ama ben şikayet ettikten sonra yazı silinmiş ya kendisi sildi ya da birileri uyardı,ben anlamam bu adam ettiği küfürün hakkını almalı benden link istedin sora ben konuya girip bakınca bi de ne göreyim yazı yok,ne kadar da tuhaf bi raslantı öyle değil mi?belki de yazıyı sen sildin volkan,açık konuşmak gerekirse seni hem sevmem hem de sana güvenmem,romeomad banlanmadan bu işin peşini bırakmam çünkü ben yeri geldiğinde karşımdakine lan dediğim için bile banlandım ama bu adam bana açıkca küfür etti.
benim okumus bilgili anlayışlı bilimden yana arkadaşım bu kadar sinirlenmene gerek yok

sen şikayet ettikten sonra ben mesajı buldum sildim ve şikayette bulundum zaten senın link vermene gerek kalmadan

banlanır banlanmaz ona biz degil smod arkadaslar bakıyor ben üstüme düşen görevi fazlasıyla yaptım

hem senın link vermeni beklemedim hem mesajı aradım buldum hem sildim hem şikayette bulundum gerisi benim yetki ve sorumlulugumda degil

beni sevmeyebilirsin hiç umrumda degil
bana güvenmeyebilirsin oda hiç umrumda degil

ancak senin gibi çağdaş bir arkadas bu kadar sinirlenene kadar bana taraf tutuyo iması yapıp aba altından sopa gösterene kadar sadece evet sadece pm ile bu ufak sorunu çözebilirdi

ama sende diğerleri gibi bu yolu şeçmedin kısa yolu şeçtin şuç atmak ima ilede olsa beni taraf tutyomus pozisyonuna sokmaya çalıştın

sizi anlıyorum siz siyasi görüşümü görevime karıştırdıgımı sanıyosun her sereferinde böyle yapıyosunuz ve defalarca anlatmama rağmen anlamıyorsunuz ve hep yanılgıya düşüyorsunuz

görüşümü görevime karıştırmam üstüne basarak söylüyorum karıştırmam bir kere en basitinden benim görüşümde taraf tutma diye bişey söz konusu olamaz hatalı cezası neyse çeker bu kadar basit bu artık o güzel kafanıza sokuverin;)

senin gibi çağdaş bilgili anlayışlı önyargısız bir arkadasa bu agresif tutumu yakıştıramadım umarım bundan sonra bukadar agresif olmassın

teşekkürler iyi günler

edit: bana cevap vericegin bir durum söz konusu degil hala anlamadıgın noktalar varsa pm(özel mesaj) yoluyla ulaşabilirsin

VolkaN

Altın Üye
sorun degil =)

erdemli bir davranıs teşekkürler

klavuz13

Banned
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3486740&postcount=9

yaw ben o kadar sölüyorm kardeşm oku vakiti zamanı ne yalan haber ne iftira ne çamur
ama kimsenin anladığı yokki
halbuki ordaki yazarlar maaş almadn gövde gösterisi yapmadan iftira atmadan yazıyolar
(tüh ramazan ramazan yalan konuştk nese allah beni affetsin napalım):durdurun:durdurun

aynı konuda başka bir kaynak eleştiriliyor...

hemde dalga geçilerek...
Bilgilerinize.....

SickDreTh

Altın Üye
kucuk bır hata olusmus herhalde..
tek http:// yazılması gerekırken cıft olarak http://http olarak yazılmıs bu yuzden kaynak lınkı hata vermıs.
duzeltıldı konunun kaynagı

SickDreTh

Altın Üye
sıkayetcı olacagınız mesajlardan alıntı yapmayın lutfen yoksa sızın de mesajlarınızı sılmek zorunda kalırım.

emrah1607

Banned
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=478976

Milliyet (Aydın Doğan) Başbakandan İlk özrünü diledi

LİNKTE AYDIN DOĞAN YAZMIYOR .MİLLİYET YAPTIĞI BİR YAYINDAN DOLAYI ÖZÜR DİLEMİŞ .YANİ ANCA BU KADAR ÇARPITILIR BU OLAY . SANKİ AYDIN DOĞAN ELLER HAVADA TESLİM OLMUŞ GİBİ VERİLMİŞ .

BİRİ BU KONUYA EĞER KONUYU AÇAN KİŞİ ZAFERE ERMİŞSE DÜZENLEME GETİREBİLİRMİ

VolkaN

Altın Üye
şikayet baslıgını gereksiz kullanmanın ban sebebi oldugunu bile bile neden mesaj atıyorsunuz illa banlıyalım mı biz gerekeni yaparız kuralları uygularız kimsenın gazına gelmeyiz merak etmeyin

ama sizde kuralları uygulayın ben simdi sizi kural ihlali yaptıgınız için banlatsam gaza mı gelmiş olucam

ne diyor kural şikayet baslıgına şikayet dışı mesaj atanlar uyarılmaksızın 3 gün ban cezası alır ama biz iyi niyetimizi gösterip genede uyarıyoruz defalarca sizde su istimal etmeyin

öncü ve emrah bu hareketi tekrarınızda 3 degil en az 10 gün ceza alırsınız sonradan uyarmadı demeyin bu başlıgı tartışma platformuna cevirmenize izin yok bunu kafanıza sokun

HTML