Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Ecstasy de sizin anlayışınıza sahip merak etme olabildiğine bağnaz kör anlayışsız despot bi rejim uyguluyor forumlarda..

Geçen gün daha yeni üye olmuş olmama rağmen beni clon üye diye atmış.Kendisinin görüşleri sitenin kurallarından daha üstün görüyor ki tüm eleştirilere clon üye damgasıyla misilleme yaparak cevaben atıyor insanları.

Yönetim desen hiç bişeyden haberi yok ecstasy e teslim etmiş kendi haline bırakmışlar.

Hackhell sizi kınıyorum biraz demokratik olun ülkenin demokratikleşme sürecinde sitenizin baskıcı engelleme ve susturma taktiğiyle üyeleri karartmanız sizide topyekün bir boşalma sürecine sokabilir.

Bu sanal alem hangi siteleri silip geçmedi unutmayın kendinize gelmenizi tavsiye ediyorum ..Moderatörlerinize sahip çıkın yanlı davranıyorlar yargılama sürecinde çok bağnaz hareket ediyorlar.

Saygılarımı sunarım bilgilerinize arz ederim.

Ecstasy de sizin anlayışınıza sahip merak etme olabildiğine bağnaz kör anlayışsız despot bi rejim uyguluyor forumlarda..

Geçen gün daha yeni üye olmuş olmama rağmen beni clon üye diye atmış.Kendisinin görüşleri sitenin kurallarından daha üstün görüyor ki tüm eleştirilere clon üye damgasıyla misilleme yaparak cevaben atıyor insanları.

Yönetim desen hiç bişeyden haberi yok ecstasy e teslim etmiş kendi haline bırakmışlar.

Hackhell sizi kınıyorum biraz demokratik olun ülkenin demokratikleşme sürecinde sitenizin baskıcı engelleme ve susturma taktiğiyle üyeleri karartmanız sizide topyekün bir boşalma sürecine sokabilir.

Bu sanal alem hangi siteleri silip geçmedi unutmayın kendinize gelmenizi tavsiye ediyorum ..Moderatörlerinize sahip çıkın yanlı davranıyorlar yargılama sürecinde çok bağnaz hareket ediyorlar.

banlanan nickini yazar mısın?

Edit:
Bu forumda moderatorLer üye banLamamktadır... ecstasy de seni banLamamıstır...
buraya nickini yazarsan eger neden ve hangi sebepLe banlandıqını yada neden cLone olarak banlandıqını beLirtebiLirim... ve emin ol ki burda kimse kimsenin görüşLerine sahip olmak zorunda deil... kimse kimseye sen benim tarafımda olucaksın die zorlamıyor... ve bu forumda kimse sebepsiz yere banlanmıyor

Ecstasy de sizin anlayışınıza sahip merak etme olabildiğine bağnaz kör anlayışsız despot bi rejim uyguluyor forumlarda..Geçen gün daha yeni üye olmuş olmama rağmen beni clon üye diye atmış.Kendisinin görüşleri sitenin kurallarından daha üstün görüyor ki tüm eleştirilere clon üye damgasıyla misilleme yaparak cevaben atıyor insanları.

merak ettigim birsey var? sen yeni uye oldun diyelim.. peki nasil oluyorda sitenin tamami hakkinda bir genelleme yapabiliyorsun ? ve extacy yada diger mod yada s.mod arkadaslari tanir gibi bir yorum yapabiliyorsun ? bence kim banladiysa hakli bir nedeni var... ayrica ilk defa uye olan birinede benzemiyor senin su yorumun...

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/666906-halk-evet-derse-baykal-bahceli-istifa-edermi-3.html#post5002681

mesaj içinde geçen ''iktifar(iktidar demek istiyor sanırım)ın Münasip yerlerini yalamak'' tabirinden başka bir anlam çıkıyorsa onu belirtsin bu üye.. yok malum küfür ve hakaretle imalı sataşmaya yol açmak istiyorsa aynı üslupla mukabelesini bir başka konuda kendisine tevdi etmekten çekinmiyeceğimi bildiririm. gereken neys elütfen. bu üyenin bu tür imalı küfürleri ilk değil çünkü.

Geri