Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Hakarete verilen tepki bu mu?Ben 3 gün ceza alıyorum bir cümlem için o da dinlenmeden edilmeden bir filmden alıntı olduğunu açıklamama izin verilmeden,kişi konusunda benim beynimi çipe benzetip hakaret ediyor ve moderatör sadece konuyu kapatıyor.Bu nasıl eşitlik?Kişi ile tartışmaya bile girmeden direk buraya şikayette bulundum,ağız dalaşı yapsaydım daha mı iyiydi?Bravo size.

Sen islama hakaret etmişin bende bir müslüman olarak tepki göstermek zorundayım.

firlame' Alıntı:
dinsel yaklaşım bilimde yanlıştır ya da dinle akıl bir yürümez

Eğer ceza alacak biri varsa o da sensin.Yaptığın islama ve tüm müslümanlara hakarettir..Buna rağmen yüzsüzlük edip yaptığını savunup tepki gösterenin ceza almasını istiyorsun.Eğer illada ceza gerekiyorsa ben hakaretten 1-3 gün sen tüm islam alemine ve islama hakaretten sınırsız ban yemen gerekiyor..

Başlığı boş yere kullanıyorsunuz.. Şimdi hakaretten değil ama gereksiz kullanımdan ceza alacaksınız..

Ben şikayette bulunan arkadaşa gerekli açıklamayı yapmışım ve sende şikayeti gördükten sonra mesajını editlemişsin..

Ve hala burda hakim savcılık yapıyorsun.. Başlığın gereksiz kullanımının cezasını biliyorsun RainX..

Burda cevapları ben veririm sen değil..

Bu tür açıklamalarınız için özl mesajı kullanın herkese mümkün olan en hızlı ve açıklamalı şekilde cevap yazıyorum emin olun..

Bence Atatürkü reklamlarda asıl İş Bankası kullanmalı..

Nasıl kurdun bu bankayı nerden geliyor bu değirmenin suyu Hindistandan gelen yardım paraları nereye gitti göster faturayı diye soru cevap şeklinde bi reklam olabilir..

Reklamın iyisi kötüsü mü olur..

ATATÜRK'Ü dolandırıcı yerine koymuş.Yüce Kurtarıcı ne kendi savundukları gibi hırsızdı nede reklama ihtiyacı vardı.Onun büyüklüğünün reklamını zaten başta savaşta yendiği ülkelerin liderleri olmak üzere tüm dünya gönüllü olarak yaptı ve yapmayada devam ediyor....Zavalılığın son aşamasıda bu herhalde.......

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/663250-milliyetciligi-chpnin-paspasi-yapmak____.html#post4975123

bu üye kaynak eleştirisinden dolayı hep uyarı ile mi yetinecek?her konuya yorumu sataşmadan öteye geçmezmi?

Şikayet ederken iftra atmış bu şikayetten şikayetçiyim.

Şimdiye kadarda kaynak eleştirisi yüzünden uyarı almadım + kaynak eleştirisi yapmadım .

Milliyetçi görünüp takıye peşinde koşan zihniyete yönelik eleştiri yaptım.

Şikayet ederken iftira atılması hoş değil, çok rahatsız oldum...

Çocuklar gibi davranmayın beyler.. Sizler siyaset bölümünün iyi takipçilerisiniz..

Şimdi bunlar şikayet edilecek şeyler mi? İlla birinin ceza almasımı lazım..

Bazı şeyleride aranızda karşılıklı diyalogla çözmeye çalışın..

Belki taraflardan bir yanlışını kabul eder ve mesajını düzeltme olgunluğu gösterir..

Hiç şahit olmadım ama belki olur..

bütün masonları içeri tıktılar,Hamdolsun Türkiye de masonluk artık bitti..

http://www.hackhell.com/serbest-kur...hp-zihniyeti-isbirligi____-3.html#post4977748

kaç başbakan israil e tepkisini gösterebildi peki..? İyi o zaman dediğin gibi kim kime ödül veriyosa o onun tarafına geçmiş oluyor.Ben de sana muz hediye ediyorum.

calories-in-a-banana.JPG

Artık Muz Cumhuriyetinin vatandaşısın hayırlı olsun..

http://www.hackhell.com/serbest-kur...hp-zihniyeti-isbirligi____-3.html#post4977763
bende onu diyorum işte.Senin iddia ettiğin şey bundan ibaret.Yahudiden boynuz ödülü aldı demekki masondur diyorsun.Bende sana muz verdim demekki sende muz cumhuriyeti vatandaşısın.Tamamı mayınlı olan araziyi temizlenmesi için bir anlaşma olduysa bu kimsenin mason olduğunu göstermez.Yahudiden ödül alan anlaşma yapan masonmudur yani? O zaman israile finans sağlayan ürünü alan her kişi mason oluyor.

Bune perhiz bu ne lahana turşusu bu ne boh emmi

http://www.hackhell.com/serbest-kur...hp-zihniyeti-isbirligi____-3.html#post4977780

birileri benim açtığım konuları kapatıyor!kaynak var,yazım düzgün,düzense düzen,fotografsa fotograf..bana bir açıklama yapın.o adam kimse mert gibi çıksın ortaya

Konularının linklerini at.. Kabadayılık yapma.. Hangi konuların kapanmış...

http://www.hackhell.com/serbest-kur...-chpnin-paspasi-yapmak____-2.html#post4978266

Lafa geldimi Millet İradesinden bahsedersiniz sonra Milleti küffar ilan edersiniz .
Öncelikle MİLLET OLMA ŞUURUNA sahip olun ondan sonra MİLLET in ne olup olmadığı hakkında ileri geri konuşun.

Şimdi dediklerimden hiç bir şey anlamazsın illaki sivri bir söz demek gerekki anlayasın.

sana anlayacağın bir söz:
''Küfür tek Millet'' değil ''Küfür tek Ümmettir''

üyemiz sanırım ifademi anlayamamış ve üstüne bir ''Küfür tek Ümmettir'' gibi bir ifade kullanmış
ya ümmet kavramını bilmiyor ve Türkiye'de ne anlama geldiğini ya da açıkça hakaret diye düşünüyorum.
ayrıca;

''Şimdi dediklerimden hiç bir şey anlamazsın illaki sivri bir söz demek gerekki anlayasın.''

gereken neyse yapılmasını dilerim .

Ayrıca bir parantez açmak gerekirse benim ifadem Hadisi şeriftir ve oradaki millet kavramı mealden ötürü o şekilde çevrilmiştir . Daha fazla bilgi isteyenlerimiz gerekli araştırmayı yapabilir veya pm atabilir .

not: mesajı yeni gördüm ve o yüzden dolayı gecikmiş bir şikayettir kusura bakmayın .

Geri