Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

shephard_9

New member
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/656153-askerin-parolasi-adi-basbakan-2.html#post4924342

Artık fikir beyan etmeye bile tahammül kalmamış bir zafer sarhoşluğu edasında üyeler var....
Örneğin bu sayfadaki üçüncü yorum...
Yorum yapıyoruz, hemen saldırı başlıyor, polemik havası oluşturuluyor, yetmemiş gibi aşağıdaki sıfatlara maruz kalıyoruz;

........hadi ordan.
..........senin kafan basmıyor.
......ipe sapa gelmez açıklama yapıyormuşuz..........rezaleti örtmeye çalışıyormuşuz......
........ağababalarımız varmış..........lakin onlardan ses seda çıkmıyormuş.......

YA BU NEDİR ALLAH AŞKINA?HAKARET YEMEYE, DERS ALMAYA FALAN MI GİRİYORUZ HACKHELLE BİZ?MÜDAHALE EDİLMESİNİ TALEP EDİYORUM.......TEDBİR ALINMALI YOKSA FİKİR BEYAN ETMEK BİLE SALDIRI SEBEBİ OLUYOR SİTEDE.....

LOOPUSED

Altın Üye

muratcolez

New member
BöLüm KuraLlarına Aykırı PayLaşım.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/656397-turksen-gir-iceri-neden-hep-akp-yi-destekleyetler-ve-yazilar-yayinlaniyor-en-ank.html

+++

Hala Diyor'ki Cahil . ! Cahil Olan Sensin Arkadaşım Akp'nin bu Ülkeyi Ne Hale soktuğunu Göremeyecek Kadar Cahil'sin. Sanılmasındaki İşsiz Bir genc'im SAnılmasın ki Arese Bir Serseriyim . Konumum İtibariyle İşletmem 2001 Yılına Göre %1500 İlerledi . 2001 De Kazandığımın 12- 16 Mislini Kazanıyorum . ANCAK Demiyorum Bu Akp Sayesinde. Gerçekten Yazıklar olsun . Ben Bu Konuma AKp Hükümeti Değil Kendi Çalışma Azmimle İş Hırs'ım la Geldim. sabahtan Akşama kadar Kahvelerde sürtüp Oy zamanı gelip Yüzü Gözü Boyalı Süslü Akp Danışmanı Karıları Dinleyip Oyumu 3 Kuruş'a SAtmadım . Evet Ben TÜRKEŞ'in Askeriyim Ancak . MHp'yide Eleştiriyorum CHP yide Eleştiriyorum Diyerlerinide Eleştiriyorum Tarih Bilmiyosunuz Gelip bana 2001 Öncesi Nasıldı diyorsunuz . 2001 Öncesi İnsanlar Toktu ! 2001 Öncesi 10 Yaşında Çocuğa Tecavüz Edilmiyordu . ! 2001 Öncesi Yeni Doğmuş Evlatlar Satılmıyordu ! 2001 Öncesi Asker'e bu kadar Yüklenilmiyordu .! 2001 Öncesi Şehitlerimiz Bu Kadar Çok değildi ! 2001 Öncesi Şehidimize Kelle Denilmiyordu . MHP Yi CHP yi Suçluyorsunuz Apo Yu asamadınız . EVET ASMADILAR Apo yu Asmaları Dışardan "asamadılar" Kelimesini Kurmak Kadar Kolay Birşey Değil . Bir çok ideolojik Dengeleri Alt üst Ederdi . O Şerefsiz Apo Bebek Katili Pezevenk 'i Öyle hemen Asmak o Kadar Kolay Değil . Ama Sizin Hükümetiniz Bakıyorumda .Apo ya SAyın diyor. ODasını izola Kağıtlarla Örtüyor . Kulaktan Dolma Bilgilerle Gelipte burda Nutuk Atmayın AKp yi Destekliyormuş. Birde Bana Cahil Diyor Hayatında Kaç Kitap Okudun Hayatında Kaç Söyleşi İzledin Hayatında Kaç Defa Konferanslara Katıldın .. ülkenin ne duruma Gittiğini Göremeyecek Kadar Kör'müsün ? Evet AKP LİLER Satılmış insanlardır ! Bu Kadar KÖRLERdir O Yüzden 2 Kelimemi Tekrarlıyorum YAZIKLAR OLSUN .!

Aynı Konu İçerisinde Konu Sahibinin Yazmış OLduğu MesajLardan Birisi, Siyaseti Böyle AnLayıp YorumLayanLara çok Ağır CevapLar VeriLir Ama Neyse....

shephard_9

New member
ÜLKEMİZ HIZLA BİR UÇURUMA DOĞRU YUVARLANIYOR....

Kılıçlar çekilmiş....Kamplaşmalar had safhaya varmış....Durum hiç iç açıcı değil....

Tüm bunlar yaşanırken, biz Hackhell e gönül verenler de gelişmeleri buradan takip ediyoruz...

Ancak tüm bunlar yaşanırken, Hackhell kullanıcıları da doğal olarak hararetli bir şekilde düşüncelerini postlarla aktarıyor ve seviye özellikle son günlerde iyice düşüyor ve çok ilginç durumlarla....saygısızlıklarla...hakaretlerle karşılaşılıyor....

MODLARA SMODLARA NAÇİZANE BİR ÖNERİM VAR....LÜTFEN ÖNLEM ALIN!!! YOKSA ÇOK NAHOŞ DURUMLAR OLACAĞA BENZİYOR(HAKARET BOYUTUNDA.....)

EN AZINDAN, SİYASET POLİTİKA , SERBEST KÜRSÜ BÖLÜMÜNDE ALINTI SEKMESİNİN KALDIRILMASINI HATTA GEREKİRSE AÇILAN KONULARA POST YAZMANIN DAHİ KALDIRILMASI ÖNERİSİNDE BULUNMAK İSTİYORUM...(HİÇ DEĞİLSE GEÇİCİ BİR SÜRE....)VEYA GENEL BİR İKAZ ÇÖZÜMÜ OLABİLİR...

TABİİ Kİ TAKDİR SİZ DEĞERLİ SİTE YÖNETİCİLERİNİN...AKIL VERMEK BİZE DÜŞMEZ AMA DİKKAT ÇEKTİĞİ İÇİN BELİRTME İHTİYACI DUYDUM...Bizler için önemli olan sitemizin bekaası ve üzücü durumların oluşmaması....

SAYGILAR....

shephard_9

New member
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/656153-askerin-parolasi-adi-basbakan.html

BU LİNKTEKİ KONU İLE BU KONUYA BAĞLI AÇILAN DİĞER KONULARA YAPILAN YORUMLAR;

HABERİN İÇERİĞİ NE KADAR AHLAK DIŞI İSE, KONUYA YAPILAN YORUMLAR DA EN AZ O KADAR AŞAĞILAYICI...SAYGISIZCA.....HUKUKA SAYGISIZCA....KÜSTAHÇA....KENDİNDEN OLMAYANI KÜÇÜMSERCE... KISACASI TÜM OLUMSUZ SIFATLARA UYACAK TARZDA DİZAYN EDİLMİŞ....KONUNUN KAPANMASINI TEKLİF EDİYORUM...

AYIP DENEN BİŞEY VAR......

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
Süper Moderatör
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/656153-askerin-parolasi-adi-basbakan.html

BU LİNKTEKİ KONU İLE BU KONUYA BAĞLI AÇILAN DİĞER KONULARA YAPILAN YORUMLAR;

HABERİN İÇERİĞİ NE KADAR AHLAK DIŞI İSE, KONUYA YAPILAN YORUMLAR DA EN AZ O KADAR AŞAĞILAYICI...SAYGISIZCA.....HUKUKA SAYGISIZCA....KÜSTAHÇA....KENDİNDEN OLMAYANI KÜÇÜMSERCE... KISACASI TÜM OLUMSUZ SIFATLARA UYACAK TARZDA DİZAYN EDİLMİŞ....KONUNUN KAPANMASINI TEKLİF EDİYORUM...

AYIP DENEN BİŞEY VAR......
shephard_9 haber sitesinden aLıntı yapılıp acılan bir konu. kaynak Linki mevcut. konuya zaten gerekLi müdahaLeLeri yapıyoruz. konuyu zaten şikayet etmişsin. gerekirse konu kapanır ve gerekirse uyarıLara uymayanLarada gerekLi cezaLar veriLir.

MARCUSX

New member
QriminaL adlı üye

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/656718-sicagi-tuten-bir-okur-mektubu-necati-dogru.html#post4928737

Burada iktidar karşıtı konular açmak ,akp aleyhine sövüp saymakla akp iktidardan inmez.. ama bunu hala anlamış değilsiniz...
Bu millet koyun değildir.. seçim zamanı ne yapması gerektiğini bilir... Bazı darbeci paşalar gibi Erkan mumcuya baskı yapıp '' cumhurbaşkanlığı seçimlerine girmeyeceksin meclis tıkanacak seçim olacak '' o pezevenk bunu kabul edecek gibi ithamlarla halk yönlendirmek ne kadar doğru ????

HTML