Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Newwave

Altın Üye
her bıreyın kişisel rahatsızlıklarına göre konu açıp kapayamayız. Konuyu ınceledım herkes mutlu konuda bı sız mutsuzsunuz bu konuda yapabılıecegım tek sey rahatsız oluyorsanız konuya gırmemenız onerısınde bulunmam olabılır.

iyi forumlar.
benim bildiğim ,forumun işleyisi kişilerin mutlu olmasına göre değil kurallara göre işliyor

benim herkesin memnun olduğu konularım vardı ama kurallara aykırı olduğu gerekcesiyle kapatıldı ve bizde saygı duyduk

daha öncede bu tip karikatürlü konuları bu bölüme açan oldu ve söyledğim gerekceyle kapatıldı

ama siz illa benim hoşuma gitti karikatürleri sevdim illa olsun diyorsanız ona birşey diyemem

sonuçta site senin

sizde iyi forumlar

Konu alt başlık olarak siyasi karikatürler adı altında dark_angel'ın yaratıcı fikriyle : ) bölüme eklenmiştir abartılı , belden aşağı adult normlarında aşağılıyıcı olmadıkça belli bir seviye korunarak siyasi karikatürler eklenebilir herkesin bu söylediğim normlara hassasiyet göstermesi karikatürünün silinmemesi için doğru bir yaklaşım olacaktır arkadaşlar iyi forumlar.

TraFoo

Banned
Konu alt başlık olarak siyasi karikatürler adı altında dark_angel'ın yaratıcı fikriyle : ) bölüme eklenmiştir abartılı , belden aşağı adult normlarında aşağılıyıcı olmadıkça belli bir seviye korunarak siyasi karikatürler eklenebilir herkesin bu söylediğim normlara hassasiyet göstermesi karikatürünün silinmemesi için doğru bir yaklaşım olacaktır arkadaşlar iyi forumlar.

Karikatür ekleyecektim konu kapatılmış, ilgilenmenizi rica ediyorum.

TuğяuL

Banned
chp hiç çivi cakmadı diyorsun ilk çiviyi sana cakmasın bu chp erturul bey ne kadar cok yaranız var bu chp ye karşı yada çivi çakarken sen sırada degilmiydi chpcok iyi cakar civileri sen bun dilden anlarsın eger cok gocunursan bı chp bulda sana çivi caksın
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/623522-chp-hizmete-bile-muhalefet-3.html

yorumlarıma fikirleriyle cevap veremeyenler ancak budar seviyezce hakaret ederek çaplarını göstermişer

hakaret var cezalandırılsın ve yorumda silinmeli

Newwave

Altın Üye
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/623361-anecdet-sezerin-ikinci-kanali-da-kapaniyor.html

buradaki konunun içindeki bilgiler yanlış.konunun kapanmasını rica ediyorum.

Konuda ART adlı televizyon kanalının yayınını dün saat 18:00 da durduracağını söylüyor.ama kanal yayın hayatına devam ediyor.

kanalın canlı yayın linki:

Avrasya Televizyonu || İnternet Gazetesi
"ART'nin sahibi Türk Metal Sendikası'ndan alınan bilgilere göre kanal bugün 18.00 sularında şalteri indirecek."

Verdiğiniz canlı yayın linkinde kanal halen aktif görünüyor biraz bekleyelim bakalım eğer kanal beklenen süre içirisinde şalteleri indirmezse biz konunun şalterini indiririz : ) zaten iş yerimden eve geçince hem digitürk hem de uydudan bende kontrol edicem tekrar dan ona göre konuyla ilgili değerlendirme yapacağım iyi forumlar.

TraFoo

Banned
Zuhahaha bir parti anca bu kadar kaypak olur, bu zırzopta aklı sıra adam kandırıcak önce affet sonra asacam de sen git parkta oyun oynayan çocukları kandır....Hükümet üyelerinin imzası olmada kanun olmaz, oraya imza atanlarında eli kırılsın başta bahçeli ve kafadarlarının....

örümcek beyinli gerici chp ve ne olduğu belli olmayan amerikan güdümlü mhp bribirinin ruh ikizi bunlar...

Newwave

Altın Üye
dalay00 Nickli Üyeden Alıntı

Zuhahaha bir parti anca bu kadar kaypak olur, bu zırzopta aklı sıra adam kandırıcak önce affet sonra asacam de sen git parkta oyun oynayan çocukları kandır....Hükümet üyelerinin imzası olmada kanun olmaz, oraya imza atanlarında eli kırılsın başta bahçeli ve kafadarlarının....
Bu mesaj güncel bölümünde ki konuya ait lütfen ilgili

bölümün şikayet ve öneri başlığına bildiriniz iyi forumlar.

HTML