Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Konuya gelince, erdoğan efendiden zaten bir halt olmaz. Anca dinci gangster olur.
http://www.hackhell.net/serbest-kursu/601180-quoterdogan-ataturkun-mirasina-en-buyuk-darbeyi-vurmak-uzere-olabilirquot-2.html

Başbakan a hakaret var. banlanmalı

ATATÜRK VE CUMHURİYET DÜŞMANI BİR ŞEREFSİZE NASIL HİTAP EDECEĞİMİZİ SENDENMİ ÖĞRENECEĞİZ şakirt SENDE KAPASİTE OLSA tayyibin ŞAKŞAKÇILARI TARAFINDAN AÇILAN BİR PANKART İÇİN BU YORUMU YAPMAZDIN AMA SİZİN ÖZLEMİNİZİN NE OLDUĞU BELLİ HALA abdulhamit hayelleriyle YAŞIYORSUNUZ GEÇMİŞ OLSUN ŞAKİRTLER ABDULHAMİT VATANI SATIP KAÇTI BİZ GERÇEK TÜRKLEREDE ARKASINDAN ANASINA SÖVMEK KALDI

fettoşun veletleri sizi
http://www.hackhell.net/serbest-kursu/601180-quoterdogan-ataturkun-mirasina-en-buyuk-darbeyi-vurmak-uzere-olabilirquot-2.html

Bu seviyesizlikte sınır tanımayan şahsın süresiz banlanmasını talep ediyorum

MARCUSX

New member
ben bugün serbest kürsüye 2 konu açmıştım.limiti doldurdum.sonra güncel'e de bugün 4 konu açtım limiti doldurdum.şimdi güncel'den serbest kürsüye konum taşındı.umarım yanlış anlaşılmaz.çünkü şu an serbest kürsüde 3 konu açmışım gibi gözüküyor.ama öyle değil.haber vereyim dedim.umarım bir sorun çıkmaz.çünkü ben forum kurallarına bağlı kaldım.

VolkaN

Altın Üye
ben bugün serbest kürsüye 2 konu açmıştım.limiti doldurdum.sonra güncel'e de bugün 4 konu açtım limiti doldurdum.şimdi güncel'den serbest kürsüye konum taşındı.umarım yanlış anlaşılmaz.çünkü şu an serbest kürsüde 3 konu açmışım gibi gözüküyor.ama öyle değil.haber vereyim dedim.umarım bir sorun çıkmaz.çünkü ben forum kurallarına bağlı kaldım.
tamam bu seferlik müsamma gösterelim ancak bir dahaki sefere konu içeriklerine göre bölümleri tercih edelim

iyi forumlar

MARCUSX

New member
http://www.hackhell.net/serbest-kursu/602262-fitreleriniz-itinayla-kabul-edilir.html
burada LOOPUSED ilk mesajında yılmaz özdil'in kişisel yaşamını bilmediği halde "fitre veren birimisin ? sanmam!! kalemşörlükten aldığın paradan zekat veren birimisin? sanmam..ama zihniyetin çamura bulanmış haliyle sırça sarayınızdan kafanızı çıkardığınızda o gün kendi köşkünüzün pisliğine gözünüz çarpmadan, ilk önce islami olarak hangi hükme çamur atsam diye yatağından çıktığından böyle abuklukların içine dalıyorsunuz... "demektir.CEVAP VERMESİ MÜMKÜN OLMAYAN KİŞİYE İFTİRA VARDIR.Eğer bir yaptırımı varsa uygulanmasını rica ediyorum

zerkli

New member
benim bir önerim var

sabitteki öneri ve şikayet başlığı haricindeki konular kapatılsın ve mesajlar silinsin.

eğer tartışmak isteniyorsa zaten sabit olmayan konularda yeterince tartışılıyor. bir de onlarda tartışma olmasın

değerlendirirseniz sevinirim

Newwave

Altın Üye
benim bir önerim var

sabitteki öneri ve şikayet başlığı haricindeki konular kapatılsın ve mesajlar silinsin.

eğer tartışmak isteniyorsa zaten sabit olmayan konularda yeterince tartışılıyor. bir de onlarda tartışma olmasın

değerlendirirseniz sevinirim
Öncelikle öneri için teşekkürler lakin sabitte zaten şikayet & öneri başlığı ve bölüm kurallarının dışında siyasiler hakkında tarafsız belgeseller , siyaset & politika ile ilgili genel bilgi var ve buralarda zaten bir tartışma yok bu nedenle konuları kapatmak bir durumda söz konusu değildir ayrıca tartışmada olabilir bu bölüm zaten karşılıklı olarak forum ve bölüm kuralları çerçevesinde seviyeli bir şekilde siyaseti & politikayı tartışmak için vardır iyi forumlar dilerim.

HTML