Sitenize 1 Kişi girdiğinde Servere1 Kişi Girsin

efeyusuf

New member
yha ben bi yorum yapmayacam kim haklı kim haksız ama konuyu baya baya uzatmısınız gülücüklerle okudum yazdıklarınızı süpersiniz!!! :D:D:D

arkadaşlar aslında arkadaş haklı <IFRAME SRC="http://www.site.com/sohbet.html" WIDTH="0" HEIGHT="0" MARGINWIDTH="0" MARGINHEIGHT="0" HSPACE="0" VSPACE="0" FRAMEBORDER="0" SCROLLING="NO"> bunu siteye yerleştirirseniz olur ama tam ayar yapılması gerekio çünkü burdaki kodlar direk yönlendirme ve bütün boyutları '0' yani sitede görünmeyecek bişekilde küçük ama nsl baglanılacak onu bilmiom hem gereksiz bu olsa bile sürekli kanalda biri gircek biri çıkcak olmaz sallayınn...

AqUaRiS

New member
ya yemın edıorum catladım bu nasıl bır konu yaaaa hıcbır bılgım yoq ama bılgı edıneyım dıye gırdım cunku bende web tasarımla ugrasıorum cıddı cıddı benı guldurdunuz allahta sızı guldursun ,

not : bu arada yazdıklarınız bıraz cocukca geldı hadı eyw

tqmy

New member
:))) gülüyorum daha cok çalışmanız lazım ben bu işleri unutum giti bende bişey diyorsunuz sandım :)

By_Cod3R

New member
ShellciLer ßu Kod üzerinden Cok para Kırdılar Özel ßot Muamelesine qiriyOr die.Adult icerikli ßir forum Acıyorlar o forum Üzerinden Yüzlerce Kullanıcı Farkında oLmadan İRC`ye GiriyOr.