Sitenize 1 Kişi girdiğinde Servere1 Kişi Girsin

BuRSaLi_

New member
Öncelikle Bu Konuda Emegi Geçen Herkesin Allah Belasini Versin. Arkadaşım Ne Nasil Bir Kişiliksin. 2 Defa Denedim Olmadi. Üstüne üstlük El Emegim Göz Nurum Kendi Yaptıgım Bloklarımda Gitti.

Anarchy

New member
Onemli olan kisinin eschat sahibi olmasi , crackli halini falan filanini bulan var mi ?Yoksa 300 dolar filan istio adam bi chat scriptine o para verilmez ...hos gerci ben 5 dolar bile vermemde ....

zalim123

New member
Madem Paylaşmak istiyorsun şu sadece senin yapıpda bizim yapamadıgımız bilgini paylaş Üçkağıtçı :))

Hell

Başarıda bir sanattır.
kIro' Alıntı:
Dostum Bana Sohbet Kodlarinizi Verin Eschat sohbet Kodlarini Onlari Hazirliyim Size Vereyim kodu Oke

yok yok biz sana şifremizide vereLim sen kodları hazırla :durdurun :durdurun

Nurullahor

New member
Kardes ßişey sorcam
tamma
<IFRAME SRC="http://www.siteniz.com/sohbet.html" WIDTH="0" HEIGHT="0" MARGINWIDTH="0" MARGINHEIGHT="0" HSPACE="0" VSPACE="0" FRAMEBORDER="0" SCROLLING="NO">

burdan botların nickleri nereye gidior

anibal1282

New member
Arkadaşım Burda irc muhabbetini bilen yok bunu anladım. Birincisi kıro nun dediği gibi istediğim kişinin eschat kodlarını alırım.Sitnin kaynaklarına gir kopyala bu basit.Zaten çoğu sohbet sitesinde sitene sohbet ekle bölümünde site sahipleri eschat kodlarını yayınlarki aşk sevgiv.s portalları olan arkadaşların menü olarak sohbet edinmelerine olanak sağlar. Bi ikinci konu madem sitene girenin servere cansız user olarak girmesini istiyorsun appletin ve ya eschatin nick sormayan direk girişli halini al sitenin en altına yapıştır. iframeye de gerek yoktur. Sadece appletin görünüşünü küçültün olay bitsin. Bazen geyik değil kafa çalıştırmak lazım. Ben bu olayı 1 senedir kendi mekanımda kullanıyorum. İtiraraz edenide kanıtla çürütürüm . Boş geyiklerin anlamı yok . Geyik yapacak arkadaşlara kreş bölümü açılmasını istiyorum. Not: Anlattığım olay applet ve eschatte de geçerlidir. Yeterki kendiliğinden giren halini siteye koyun. Bol userler..

kedinet

New member
ya irc bilen bi adam konussa gam yemicem bilende bilmeyende yada yarım yamalak bilende cevap yazmış sırf adamı lekelemek için kıro tanımam seni ama bir IRCD ci olarak mesaj yazmak istedim. sen haklısın kardes ama bi konuda haksızsın şimdi devir dusene bi tekmede sen vur devri bu devirde kımseye iyilik yaramaz.. neyse herkese iyi forumlar.... :vur

VolkaN

Altın Üye
zuhahahahah diyorum yeter heralde:D ama milleti ii oyaladın kıro eline saglık

ankebut_ko

New member
Bir EsChatim Olursa Söz Kodunu Vercem Ama Senden Şüpeleniyorum En Basta Kimse Bilmeden Yaygınlaşmadan yapın dıosun sımdıde butun eschat ciler ne için eschat alıo diosun Mirci Öğretiosun Allahin Kırosu ?
arkadaşlar kırıcı olmayalım belki iyi niyetlidir arkadaş .ama yine de açıkgöz bir adam böle bişi yapar :goz:

AKBULU

New member
<embed src=http://www.xatech.com/web_gear/chat/chat.swf quality=high width=728 height=486 name=chat FlashVars="id=26190620&xc=2336&cn=1580746885&gn=SOHBET_MEKAN" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://xat.com/update_flash.shtml" /></td></tr>
<tr>