Site Kurmak istiyorsunuz Fakat Bilginizmi Yok (Joomla+MyBulletinBoard 1.2.9)

KRAMAK

New member
teşekkürler dostum.site kurmak hakkında pek bir şey bilmiyorum inşalla işime yarar.teşekkür...

trf

New member
bilader konu mükemmel inceledim kurmaya çalıştım becerdimmmi beceremedimmi bilmiyom bakıcam ama emek için sağol takılırsam sorarım ... teşekkürler

kardeş c panele ulaşanadım sayfa açılmıyorrr cevaplarsan sevinirimmm vermesende emek için teşekkür bir borç turrrr teşekkürlerr

metinsalik

New member
emeğine sağlık ama ben siteyi aldıktan sonra cpanel bölümüne ulaşamıyorum onun nasıl olduğunu anlatırsan iyi olur. senin verdiğin ücretsi hosttan aldım ama bir türlü beceremedim. acil cevap yazarsan sevinirim. üniversite de topluluk için web sitesi hazırlamaya çalışıyorumda bu nedenle

Arpej

♪ iяяєpℓαc&#110
CPanel: Host alınca onun çeşitli ayaralarını yapmak için hostunuzda bir bölümdür. zannedersem ucretsiz olarak edindiginiz hostlardan kaynaklaniyor benim tavsiyem bu ücretsiz hostlara pek güvenmeyim ama tabi kendinizi bu şekilde geliştirtin sonra profesyonel bir şekilde bu iş yapabilirsiniz. zaten host fiyatları çok uygun 20 ytl ye host var

erdal_19

New member
harika bir çalışma yapmışsın kardeşim

kardeş host u nerden alacaz ücretsiz ben çok yeniyim bu işte.kendime ait bir domainim var nasıl yapıcaz yardımcı olursan sevinirim msn=

[email protected]