seri katil olsanız hangi yaş gryplarını we meslek gruplarını seçerdiniz

psychojk

New member
valla ben seri katil olsam ayirt etmem kimseyi onume geleni deserim hepsinden de bir parca saklardim koleksiyon olsun diye :D

GebzeLi

Altın Üye
ßen iLk önce ßush Pu$h'tunu ßeyaz Saray'da o Kırmızı KanLarıyLa öLdürürdüm.
ayrıca MasumLara Dokunmazdım ßende....
Ya$ önemLi değiL...ama Bush Pu$htunu Kesin Keserdim...

EGT

New member
BU başlığı açan arkadaşı öldürürdüm...
Sonra apoş öcalan ve saz arkadaşlarını öldürürdüm...

sirine

New member
40 yaşını aşıpda 15_16 yaşlarındaki gen kardeşlerimize sarkan, laf atan ,kötü gözle bakan ,tecavüz eden bütün erkekleri önce cinsel organlarını kestirtir sonrada jiletle her tarafını doğrardım

wickiee

New member
bush'u, rice'yi, chenny'i ... ha unutmadan rumsfeld'i öncelikli olarak öldürmeyi çok isterdim... nerde ve nasıl olcağı o kadar önemli değil..... bu arkadaşa sonunna kadar katılıyorum bide bu isimlere talabani yi eklemek istiyorum

AJT_258

New member
madem katiliz , öldürücez. genel olarak yaş ırk cinsiyet hiç bişi ayırt etmem. silahla tek kurşun sorada bütün elbiselerimi yakarım. işkence faln olayında yakalanma ihtimali çoq bea:goz:
tabii öncelik tecavüzcülerde:mad: eğer biri elime geçerse belini delik deşik ederim ve belden aşağısı tutmaz ztn yaşam amacı kalmıo
aslında katilleride öldürmeq istedim ama biz katilken ayıp olur:D

Zuzu

New member
hoşuma giden harhangi bi erkeği kandırıp gözden uzak biyerlere götürürdüm, kör bi kuyu bulurdum onu içine atıp günlerce yalvartırdım muhahha sonrada kızgın yağ dökerdim üzerinden o acı cektikce ben zevk alırdm oh ,hatta o kuyuda acı cekerken Munir Nurettin Selcuk'tan Beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın parcasını bağıttıra bağıttıra dinletirdim... sonrada onu kuyudan cıkarıp bıcakla doğrardım ufak ufak etler bi tarafa kemikler diğer tarafa.... allahım hayali bile zevkli..neyse birirne bunu yapardım bi süre sonra başka bitane bulurdum onada aynısını başka biri başkaları derken hoşlandığım bütün erkekleri benden başka kimsenin hoşlanamayacağı hale getirirdim zuhahah bu durumda seri katil oluyorum sanırım

coolclub

New member
canlı bomba olmak isterdim israil parlementosunu basmak isterdim ama içime atom bombası koyardım :D

mestaf

Banned
seri katil olsam

seri katil olsam öncelikle azrail gibi çalışırdım hızlı zamanım belli olmaz ve de acı çektirmeden öldürürdüm silah olarak sniper yada tabancalı okları kullanırdım seçeceğim insanlar ise yüksek düzey bürokratlar olurdu ama uluslararası çalışırdım bu gün türkiyede yarın almanyada bir gün amerikada seçeceğim bürokratların özellikleri ise
1.dış işlerinde çalışanlar olurdu
2.genelde bir çok ülke ile aralarında problem olan bürokratlar
2.mesela şu bizi avrupa birliğine almak istemeyenler gibi
3. cinayeti büyük bir titizlikle işlerdim ama ip uçlarım farklı olurdu biraz mesela adam türk düşmanı avrupa dostu ona ateş ettiğim yere avrupalı her hangi bir devletin bayrağını bırakırdım böylece birbirlerinin istibarat servislerinden şüphelensinler
4. mesela adam türk dostu tutar ateş ettiğim yere amerikalı bayrağı bırakırdım
5.ölümünü kesinleştirmek için siyanürlü yada uranyumlu mermi kullanırdım
6.o öldükten sonra çalıştığı birime de mail vb bişi gönderirdim ama tehdit edici yada biz falan ülkenin istihbarat örgütüyüz pardon istemeden oldu
7.sonra oturur haberlerde onun ölüm haberini keyifle izlerdim :):cool:

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
aslında öldüreceğim kişiler sıradan kişiler olmayacağı için başım belaya girmemesi açısından bu soruya sadece şöyle şifreli cevap verim boş boş oturup damarlarımızdaki kanı sömüren şerefsizleri öldürürdüm.....

mchasso

New member
ben once buyuk adamları papadan baslar bush tan cıkardım :) ama hemen pat dıye degıl aylarca ızlerını surer bı zaaflarını beklerdım :)

oktayuxel

New member
Kerhanecileri, Tefecileri, Torbacilari, Tecavüzcüleri... Haaa Bush Ve Rice, Rumsfeld, George Saros, Daha Mi Gerisini Siz Tahmin Edin. Tabi Bunlardan Yola Cikarak...

HTML